Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    ...Вже дві години розсилаю Лист асоціяції по всіх газетах, чує моє серце запишуть мене в спамери, але якщо лист буде не від мене одної може всеж таки надрукують , як гадаєте.

    ... сьогодні є моя стаття на донорі , про вас , про мене , про життя
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=1&id=175, може воно і трішки наівно але не дає опустити руки

    ...http://www.donors.ru/page.php?id=33383 - мрію про це

    ...поки що на акцію з шаріками не маю дозволу від влади, а так хотілось 1 червня, напевно прийдеться це робити таки без дозволів .

    ...Треба щось робити , як достукатися до людей, адже це так просто замість пляшки пива або пачки сигарет, чи філіжанки кави дати 5-10 гривень на лікарню. Хоч один раз в рік але усі разом.
    В одесі провели акцію "Мілліон мелочью", за 40 хвилин 800 гривень, це дрібними монетками.
    Шалено бракує часу.

    ... в відділення має поступити трьохмісячна дівчинка - діагноз онко. Куди котиться цей світ

    ну ось поплакалась і трішки легше стало, біжу спамити далі.
     
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Вітаю усіх з нашим святом "Днем захисту дітей".
    Сподіваюсь колись цим займатиметься держава, але поки у неї руки до цього дойдуть це наша справа.
    Дякую усім вам за допомогу, за мудрі поради, за справедливі зауваження, без вас я б нічого не змогла зробити.
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Можливо у когось є спеціальний термос для перевозки крові, нам дуже потрібно , позичити на тиждень, відвезти кров на типування для ТКМ в Краків.
    Обіцяєму бути аккуратними і віддати неушкодженим.
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    термос прийдеться таки купувати :sad:
    ціна від 390 до 600 грн - узнавала сьогодні в медтехніці.
    але то буде спільний термос на відділення тому витратившись раз закриємо питання для усіх діток.
    Термос потрібен орієнтовно за 2 тижні

    Проблема ліків більш менш вирішена ура :crazy:
    залишаються найбільш ходові- Доксорубіцин(адріаміцин)-по 50 мг
    та Етопозид іх завжди невистарчає бо призначають усім, а також якщо у вас є зайвий Віфенд і Біовен -моно ми будемо дуже раді.

    Наступна проблема функціональні ліжка , дітей немає на що класти, вірніш є але ті ліжка на яких вони лежать це старі продавлені панцерні, які тільки добавляють їм мук.
    Нове ліжко вартуватиме 2.5 -3 тисячі гривень

    Суттєва проблема з кріслами, в палатах вони наніц знищені, не сьогодні завтра зламаються, одне крісло обходиться в районі 50-60 грн, а треба багато штук 40 .
    Завтра піду підбирати те що нам підійде а потім скажу скільки то вартуватиме і які власне крісла ті будуть.

    Питання з штативами більш меньш вирішується- нагадаю потрібно було 5 штативів, 2- куплять дівчата у Києві, ще 3 сподіваюсь у Львові (мені уже телефонували)

    Залишається питання ремонту , на цей рік в бюджеті лікарні не закладено ні копійки на ремонт, палати виглядають жахливо, плями від потопу на стелі (!!! а у цьому відділенні плісінь смертельно небезпечна )

    Про сантехніку мені не заікались , але з досвіду можу сказати що і там не все гаразд

    А ще прохання від персоналу (вірніш це я дізналась про проблему, бо персонал дуже скромний щоб мені це сказати, за весь час лікарі і медсестри жодного разу нічого не просили безпосередньо для себе). В маніпуляційній зламалася витяжка, зважаючи на сонячну сторону відділення, а одже і задуху, процес підготовки хіміопрепаратів став дуже і дуже проблемним. Медсестри задихаються від випарів. Персоналу і так невистарчає , що буде якщо вони підуть на лікарняні або звільняться ...

    Можливо комусь ці потреби здадуться не першочерговими, але зважте на те що діти живуть у відділені від 3 місяців до 1.5 року. Чи змогли б ви самі жити у таких умовах .

    Пропоную почати з малого - 1-2 крісла, 1/10 частина ліжка.

    Я доступна у будь який час доби (маю на увазі телефон). Підїхати можу будь куди в межах Львова після 18 або в обідню перерву з 13 до 14.

    Р.С.
    можливо на цьому форумі є люди які можуть щомісяця виділяти якусь невеличку суму грошей для потреб відділення . Скажімо 20, 30, 50, 100.. грн.
    Це була б дуже доречна форма допомоги, адже тоді ми могли б хоч якось планувати кроки по покращенню умов , купівлі обладнання, створити хоч маленький резервний фонд для екстреннох випадків.
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    субота -9 і неділя-10 я у Києві.
    Якщо щость треба передати туди чи звідти задзвоніть.
     
  7. oleo

    oleo Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Любі форумчани! Натагідра просила мене передати, що найближчий тиждень вона не зможе з"являтись на форумі, оскільки потрапила зі своєю дитинкою до лікарні. Тому, якщо у вас будуть до неї якісь питання, - дзвоніть їй безпосередньо на мобільний. Бажаємо малечі швидкого одужання!
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    :sad: а що з дитинкою ? Вона ж мала в Києві бути
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Діму Проскурика виписали додому, на підтримуючу хімію, при його діагнозі це..... , подробиць не знаю, намагаюсь дозвонитися мамі, буду мати інформацію напишу.

    Олю дякую за інформацію. Дуже потрібно
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    С Дімою все добре :). себто то чого я злякалась , то мої глюки
    це мені дали дезінфомацію, а я розвела істерику. На 3 дні його відпустили додому, тримається температура не можуть приступити до хімії мітоксантроном :sad:. З понеділка попробують інші варанти , всі ліки крім якогось гормону у відділенні є
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Потрібна допомога доїхати зі Львова в Трускавець

     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Кто-то встретит?
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Для 12 річної Марець Іринки терміново потрібен Зефікс 100 мг. Як і більшість онкодіток вона отримала в "подарунок" гепатит і тепер поза основним лікуванням треба боротись щей з ним
    У дівчинки 3 рецедив. Лімфома Ходжкінса. За час лікування і так не дуже заможна родина витратила все що мала. Самотужки їм не справитися
    ліки коштують 455 грн за упаковку.
     
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Только что говорила с мамой Иринки, передала ей одну упаковку "зефикса", у девочки кроме гепатита В еще и С, и пока после 3 месяцев приема еще слишком высокие показатели , возможно придется менять препарат.
    Пока на 28 дней лекарство у нее есть. Нужно еще на 2 месяца тоесть 65 дней по 16грн=1040 грн.

    Документы и фотография девочки будут у меня на следующей неделе, врачи дали "добро" на размещение в интернете.
    В планах у них ТКМ но какая пока не ясно, мама волнуется что "авто" не пойдет так как есть гепатиты.
    Относительно помощи то она им очень и очень нужна, одалживать им уже просто не у кого. Мама очень стеснялась что приходится просить.
    Я видела фотографию девочки. Просто красавица
    А еще мне врачи "продали" что девочка хорошо рисует. При следующем приезде мамы я передам ей краски кисти и специальные альбомы для акварелей, которые прислали в прошлой посылке девочки из Германии

    р.с. Иринка живет в селе и там не ловит мобильник, для того чтоб позвонить нужно подняться на высоченную гору, а ето не всегда просто. Поетому по всем вопросам пока звоните мне 8-050-430-71-88, а я буду общаться или с мамой(когда та будет приезжать во львов) или уточнять у лечащего врача, она у них очень хорошая
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    З Дімою погано. Температуру не можуть збити .
     
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Говорила з мамою Діми Проскурика, голос дуже засмучений і замучений, каже що причини температури лікарі не можуть знайти.
    Питала що може потішити малого казала що той хоче бандану на голову
    Поїду до них у п`ятницю

    Р.С. бандани дуже актуальні в літній період, дітки інколи виходять гуляти і встидаються лисих голівок.

    В реанімації на дністровській в тяжкому стані іще один наш хлопчик, помоліться за одужання будь ласка
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    неспокійні вихідні у відділенні.
    Діма Проскурик - антибіотики не допомагають температура не знижується. Дитину відправляють на консультацію в охмадит до Києва.
    Тудиж їде ще одна важка дівчинка Бльок Наталя.
    Дуже потрібні контакти на залізниці щоб дітки могли їхати в людських умовах.

    Ще одній дівчинці потрібна допомга німецьких медиків, наші уже нічого не можуть вдіяти


    Дві зірочки загорілись на небосхилі цими вихідними дві маленькі безгрішні душі пройшовши крізь жах хвороби залишили нас. Помоліться за спочинок для них
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, а літаком не можна їх до Києва? В нас Боїнг ж літає, і переважно він навіпустий. Може сконтактуватися з МАУ, я думаю вони б взяти їх на борт.
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Не знаю подробиць але Київ ( Донська) Проскурикам відмовила, сьогодні в обід буду в лікарні зясую все.
    Відносно Бльок ще не знаю.
    Є ще одна дівчинка яка летить в німеччину там є гроші але дитина нетранспортабельна(хоча якщо прямим авіарейсом у супроводі медбригади то думаю реально)

    Якщо ви маєте контакт в Авіалініях я б хотіла з ними поспілкуватися на рахунок пільгового проїзду для наших діток , адже бувають вільні місця в літаку, за повну ціну наші батьки не можуть собі це дозволити , а ось на якихось пільгових умовах це було б реальніше.