Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Це треба сьогодні :sad:, гроші у мене в кішені
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    чи вдалося знайти контакти у тернополі?

    натрапила на новий інт-ресурс з посиланням на сайт Донор http://mamka.net.ua/
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Ні :sad:
    Добре що ліки не знадобилися, поки що .
    В мене свіжий відклик- у відділення ббудуть бактерицидні лампи.
    Залишаеться тільки мікроскоп але то багато принаймі 10000 грн треба знайти поки нікто не зголосився.

    А МАМКА то наш давнішнфй партнер
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Приглядала в суботу термос щоб кров везти, спочатку у пятницю була в мед техніці там був бокс термос з звичайними двума холодильними елементами за 390, щось мене муляло вирішила ще пошукати - і знайшла, в Епіцентрі за 91(!!!) гривню. Націнка виходить 300 гривень, немає слів просто .....
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Шановні колеги!

    У нас біда – важко хвора донька нашої співробітниці, випускового редактора Яни Лопушанської.

    [​IMG]
    5-річній Юлі лікарі поставили страшний діагноз „гліома стовбура головного мозку». Пухлина у важкодоступному місці - в Україні ніхто не береться оперувати дитину. Юлю може врятувати лікування з використанням надточного обладнання - кібер-ножа, яке проводять лише закордоном. Ми дуже довго шукали клініку, яка б спеціалізувалася на подібних операціях і готова була прийняти такого складного пацієнта, але в багатьох медичних центрах отримали відмови..

    Позитивна відповідь надійшла з Туреччини - Юлю готові прийняти лікарі в медичному центрі “ANADOLU”. Батьки з дівчинкою терміново вилетіли до Стамбулу.

    Тепер ми збираємо кошти на оплату лікування Юлі Лопушанської. Будемо вдячні за фінансову допомогу:

    ПІБ отримувача: Лопушанський Ігор Богданович (батько)
    Ідент. код отримувача: 2922110915
    Банк отримувача: "Райффайзен Банк Аваль"
    МФО банку отримувача: 380805
    Номер рахунку отримувача:
    262051186222 - UAH
    262041186232 - USD
    262051186235 - EUR


    Також ви можете дуже допомогти Юлі, розмістивши інформацію про неї і номер благодійного рахунку у своєму ЗМІ. Якщо про нашу спільну біду дізнається більше людей – віримо, що зберемо достатньо грошей, щоб врятувати дівчинку.


    Щиро вдячні за розуміння,

    колектив телевізійного каналу новин „24"



    http://ofilka.livejournal.com/85642.html
    http://schwarze-elf.livejournal.com/51638.html
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Говорила сьогодні з хресною Юлі. Чекаю документів щоб розмістити на Донорі, допомога дуже і дуже потрібна
    Вони уже у Туреччині

    Велике прохання до тих хто переказуватиме кошти, в графі призначення дописуйте "благодійна допомога на лікування доньки", інакще держава може порахувати це додатковим доходом і зняти 13 %
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Донори крові 3 група, для круглого сироти, 3 роки

    Миколка Дацьо ( круглий сирота) йому лише 3 роки ,а уже другий раз прийшла біда - рецидив гострого лімфобластного лейкозу, потрібні донори 3 групи на тромбоконцентрат
    фото [​IMG] друга фотографія , хлопчик в центрі
    Якщо кров потрібна діткам у яких є батьки чи родичі , то донорів обстежують і знаходять за їх кошт, у випадку Миколки шукати нікому. Сподіватися він може лише на нас.
    Дуже потрібні декілька людей які зможуть час від часу здавати кров для Миколки (виключно для нього).
    Для необстежених донорів- треба взяти направлення і зїздити на здати кров на станцію переливання.
    Обстежені донори можуть приходити безпосередньо у відділення ,забор тромбомаси здійснюється там,кров як таку не беруть, а лише відбирають тромбоцити.Процедура апаратна (розкіш доступна лише у 2 відділеннях на Україні), використовуються стерильні одноразові системи,тромбоцити одразу ідуть хлопчику.
    Хлопчик знаходиться на Дністровській (Чорнобильська) ,відділення гематології, питати любого лікаря чи медсестру і казати що хочете здати кров для Дацьо Миколки.

    Можете зателефонувати мені і дати свої контакти щоб я могла звязатися у разі потреби

    протипокази до донорства.http://www.donor.org.ua/modules/donor/doc/anti-donor.htm

    питання -відповіді по донорству http://www.donor.org.ua/modules/donor/doc/donor-faq.htm
     
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Зейкан Алінка в реанімації, організм не відкликнувся на хімію. їй дуже погано.
    Прошу ваших молитв за одужання дівчинки.
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    була в суботу в лікарні, передавала допомогу від Італійського фонду для діток постраждалих від фосфору і урвала "Трішки " для гематології,
    Трішки це півбуса корок з шпріцами ватою, рукавицями катетрами.
    Так що на місяць часу запас вони мають :)

    Ще одна радісна новина (найголовніша) Алінці стало краще і її повернули у відділення :haha:
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Про Юлю напишуть в "Единственная"
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Добрый день усім.
    Ситуація наступна. Усі знають про "фосфор на Львівщині" в результаті 37 діток постраждалих так чи інакше від тої напасті і побували та ще перебувають у Львові в Чорнобильській лікарні.
    В суботу благодійна организація Солетерре передала груз розхідних матеріалів (шпріци катетри, вата, рукавиці , системы для переливань) для відділеня, де ці дітки знаходяться. Основную частину допомоги отримала інтенсивна терапія, частинку гематологія (вони допомогли інтенсивній і педіатрії медикаментами).
    Зараз частина діток знаходяться у відділенні педіатрії яке залишилось "обділеним"
    У мене є список розхідних матеріалів які їм зараз необхідні, можливо хтось зможе допомогти.

    1. Інфузійні системи-500 штук - 11,6 *500=5800.00 грн.
    2. Катетери 24 J -350 штук - 4,53*350=1585,50 грн.
    3. Катетери 22 J -350 штук - 2,19*350=766,50 грн.
    4. Бінти 5*10 нестерилні -200 штук - 0,43 *200=84,00 грн.
    5. Шпріци
    № 20 - 1000 штук - 0,41*1000=410 грн.
    № 10 - 2000 штук - 0,30*2000=600 грн.
    № 5 - 2000 штук - 0,22*2000=440 грн.
    № 2 - 1000 штук - 0,18*1000=180 грн.

    6. Лейкопластир 3 см*500 -100 штук - 2,32*100=232 грн.
    7. Рукавиці нестерильні (7,5-8) - 2000 штук - 0,29*2000=580 грн.
    8. Вата -5 кг - 100 гр 1,59 *50=79,50 грн.

    Р.С. ви можете вибрати собі один з пунктів по своїм можливостям. Якщо ви вибрали ,повідомте мені, щоб не вийшло що усі куплять щось одне :)
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Дмитрик Проскурник.
    Дмитрику потрібен препарат кансідаз 70 мг( 50 мг). Вартість Флакону приблизно 700 доларів (!) а потрібно 10 флаконів.
    Якщо ліків не буде цього тижня то подальше лікування марне...
    У батьків грошей максимум на 3 флакони- це все що у них є, на решту грошей немає . Крім того проблема в тому де купити цей препарат
    Якщо ми кожен хоч по трішки допоможемо то Дмитрик буде жити.
    Я можу підїхати у будь яке місце Львова після 18.00.
    Можливо ви зможете домовитися у своїй церкві, у магазині, про встановлення скриньок для збору коштів онкохворим діткам.( Скриньки в лікарні є залишились з минулих акцій)
    Зараз як ніколи потрібна ваша допомога. Рахунок на години

    Дмитрик з находиться у відділенні гематології на Дністровській (Чорнобильська лікарня), маму звати Наталя. На дверях відділення є дзвінок, для того щоб зайти у відділення треба позвонити і попросити закликати Наталю Проскурник. Якщо ви хочете познайомитися з хлопчиком з собою краще мати маску і бахіли, щоб не занести інфекцію у відділення.
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Люди СОС
    Батькам Алінки Зейкан сказали, що все....
    А не можу в це повірити і батьки не можуть і не хочуть...
    Хто може реально Допомогти зголосіться, зараз у Алінки ще є шанси, ми шукаємо клініку за кордоном, але за тиждень може уже бути запізно.
    Хто може допомогти грошима , нехай це будуть 10 чи 20 гривень допоможіть, якраз зараз вони можуть бути Вирішальними.
    Хто вірить моліться . Віра витягала ниших діток і не з таких ситуацій.
    Я знаю що ще є шанс , він є до останньої миті, до останнього поштовху серця, до останнього подиху і ми не можемо його прогавити.
     
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Цей світ не такий уж безнадійний ...

    Російський Інтернет фонд Pomogi.org перейнявшись проблемами наших діток готує уже другу передачу ліків
    Перша була 28(!!!) флаконів Віфенду, тиждень назад , а на понеділок для Діми передають 10 флаконів Кансідаза та 30 флаконів Віфенду
    Якщо чесно то у мене немає слів
    :crazy: :crazy: :crazy: :radist: :radist: :radist:

    Сьогодні мама Алінки їде до Киева "пробивати" госпіталізацію. Дуже прошу молитися щоб усе вдалося.
    В наших діток зявився шанс
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Алінка тепер Ангел.

    Учора в Почаєві в церкві з посмішкою на обличчі Алінка пішла до бога.
    Помоліться за цю мужню дівчинку і за її сім`ю.
     
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Рахунок для допомоги Дмитрику Проскурнику

    Приват банк - Іввано-Франківська філія
    МФО 336677
    ЗКПО 20568613
    рахунок 29240825511402
    для зарахуванні на картковий рахунок 4627081706603409
    Проскурник Наталія Іванівна
    призначення платежу - благодійна допомога на лікування сина !!!! ідентиф номер 272204985
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Не знаю, може буде корисним:
    http://taraselectric.livejournal.com/116940.html
     
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Привіт, я знову на місці, а одже свіжі потреби.
    Марьяні Глушак, необхідний спеціальний набір реактивів для визначення рівня метотрексату у крові. набір коштує 7033 гривні (це зі знижкою ). Система потрібна через 2 тижні.
    Двум онкодіткам з відділення хірургії потрібні кошти на оплату МРТ це 800 грн на кожну дитинку себто треба 1400 грн , перше обстеження уже 11 вересня .
    Я можу підїхати в будь куди у Львові з 13 до 14, або після 18.
    Якщо ви знаходитеся у інших містах є два наступні варіанти допомоги
    1. зробити переказ на імя батьків дитини у приватбанку, або на моє імя якщо дитина знаходиться без батьків. (потім код і суму повідомляєте).
    2. Звязуєтеся з волонтерами асоціації у вашому місті і передаєте кошти йому, а ми уже самі придумаємо як передати

    Починає роботу волонтерський проект, ясіх бажаючих приєднатися до нас прошу звонити мені чи писати на пошту, є декілька напрямків волонтерства, не усі вони повязани з хворими дітками так що думаю для усіх є можливість себе реалізувати. Ласкаво просимо.
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Агов люди прокидаємося
    де ви усі позникали ????

    З приємних новин. Вдалося оплатити одне МРТ і передати для Марьянки Глушак 2500 грн на систему до метотрексату.