Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    2 попередні роки відпочивала в Криму. В 2010 - це був Партеніт, в 2011 - передмістя Севастополя. Цього року збирались в червні поїхати в Болгарію, але змінились обставини і... знову поїдем в Крим :). Попередньо придивляюсь до Орджонікідзе. По-перше, район Криму, в якому ми ще не були, по-друге - дуже вже цікава в Орджо географія)))

    Отже, Партеніт 2010 рік. Відпочивали на початку серпня, я з чоловіком і Тоня, 2 рочки. Жили в міні-готелі "Євгенія".
    Жара в цей період літа просто невиносима, температура води була майже +30.
    На пляж ми ходили в санаторій "Партеніт", перепустка на одну людину, один день - 20 грн. Санаторій "Партеніт" також має територію, здається 4 гектари - від центру Партеніта до підніжжя гори Аю-даг. Парк фантастичний, дуже охайний і доглянутий, гуляти там можна цілими днями.
    [​IMG] [​IMG]

    Територія пляжу санаторію "Партеніт" пролягає від Аю-дага (Великого ведмедя) до маленької кам'яної гірки, маленького Ведмедика. З другої сторони ведмедика є малесенька частинка, виділена під громадський, безкоштовний пляж. Взагалі, якщо їдете в Партеніт, треба передбачити собі гроші на платний пляж, він великий, прибраний, там є де лягти; про громадський багато говорити не буду, бо просто нема слів:) Пляж гальковий, вхід в море - дуже дрібненька галька.
    [​IMG] [​IMG]

    Харчувались ми у власників готельчика, досить смачно і в порівнянні з цінами в партенітських кафе - недорого. В середньому, якщо брати 3 рази на день - 150 грн. з людини. Недалеко від готелю був базар і супермаркет, купували там фрукти. Ціни - як у Львові.
    З екскурсій - були у Воронцовському палаці в Алупці. З Партеніту пливли туди на кораблі (рейсовому), назад вертались маршруткою з пересадкою в Ялті. До Ялти від Партеніту - 15 хв. їзди автобусом, автобуси їздять часто. Ми їздили в зоопарк і гуляти на набережну. Ще ходили пішки в село Утьос, там є замок княгині Гагаріної, були також в дельфінаріїв санаторії "Партеніт".
    Що ще дуже хотілось, але не вийшло через те, що Тоня була ще маленька - піднятись на Аю-даг. Кажуть, краєвиди - неймовірні.

    Севастополь 2011. Точніше, Любимівка - передмістя Севастополя.
    Період - кінець серпня, початок вересня. З 10 днів 2-3 були вітряні, решта - суперова погода - вдень +25-26, ввечері +20. Температура води - +23-24.
    Цей район Криму має свою особливість - Севастополь, включно з передмістям, до 93-го року був закритим воєнним містом, а отже тут нема такого, як в курортних зонах закритого базами узбережжя. Берегова лінія широка, безкоштовна і ще поки в міру забудована.
    Ми відпочивали в комплексі "Любомор'є", це один з найбільших комплексів в Любимівці, також має свою особливість. Інвестор, що його будував залучав до будівництва приватних осіб, що викуповували в ньому свої номери. Відповідно, зараз є адміністрація, що здає номери за дорогими цінами і так звані "приватники", ціни на оренду в яких є дешевші. Приватники вивішують на вікнах номерів свої моб. телефони. Кому цікаво, маю купу нафотографованих номерів.
    Комплекс знаходиться на першій береговій лінії, пляж - пісок з галькою, вхід в море - галька, але не крупна, з дитиною було комфортно. Море - чистесеньке.
    [​IMG] [​IMG]

    Харчувались ми в Їдальні на території комплексу. Ціи прийнятні, досить велика різноманітність і смачно. Єдине але - ми були в вересні, кажуть - в липні-серпні там великі черги. Кому цікаво - маю сфотографоване меню з цінами. На базар їздили на ст. "Сєвєрная", базар досить великий, ціни - як у Львові.

    На екскурсії їздили в Херсонес, гуляли по Севастополю. Взагалі, Севастополь - унікальне місто. Жодна набережна в Криму не зрівняється з севастопольською. Краса :girl_tender: Місто, напевно, лідер в Україні по кількості прапорів на будинках, театри, музеї, будинки культури, спортзали і , звичайно, кораблі. Прапори - український або російський показують, яка країна в середині споруди. Чорноморського флоту, загалом дуже-дуже багато - набагато більше, ніж українського. Ось так.
    В Севастополі ми були в парку і в музеї "Панорама Севастополя", в заповіднику "Херсонес таврійський", на Малаховому кургані.
    [​IMG] [​IMG]

    Також, ми їздили в Балаклаву, були на заводі підводних човнів. Унікальний, зараз недіючий завод, повністю видовблений в скалі. Ще в Балаклаві разом з ще одною сім'єю ми орендували кораблик і попливли в сторону "Загубленого світу", попри безчисленні балаклавські бухточки. Ми купались в відкритому морі і до нашого корабля підпливав дельфін, якого діти годували з рук. Ооо, то, напевно найкращий спогад про море, всім дуже рекомендую. Взагалі, в Балаклаві дуже багато корабликів і яхт, які можна взяти в оренду - питайте у всіх, торгуйтесь, крутіть носом, в кінці вийдете на суму - в 2 рази нижчу, ніж вам казали спочатку:) майже 3 години нам вийшло десь по 200 грн. на сім'ю.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ще, в один з вітряних днів, ми їздили в Бахчисарай, були в Чуфут-Кале. Враження - нічого особливого.
    Загалом, Севастополь дуже сподобався. Обов'язково туди поїдем ще.
     
  2. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    можете дати координати цього готелю ?
     
  3. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Пишу в приват.
     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Дарія, а з Любимівки легко виїхати на екскурсії, як там транспорт ходить? І скільки часу до Севастополя їхати?
    Поділіться ще, будь ласка, телефонами приватників.
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Ми відпочивали в Партенінті в 2011 у вересні. Нам не сподобалось.
    Винаймали собі 2-х кімнатну квартиру, харчувались самі (планували в кафешках або в санаторії, але дуже не смачно готували, а ціни просто ульот), тай ще в нас почався відпочинок з отруєння малого (перші три дні провела з ним в лікарні ) , то ми вже не хотіли наражатись на небезпеку і харчувались самі. Досить смачна кисломолочна продукція, їхня місцева. Ціни на фрукти дорогі і кожен день збільшувалась ціна. Правда і фрукти на порядок смачніші ніж у Львові ))), але у вересні за яблука 25грн за кг, як на мене то трохи забагато. Інжир від 40 до 70грн/кг. Ну і так далі. Але купували, бо направду смачні були, виноград, то взагалі просто неперевершений, як приїхали, навіть не могла їсти той, що в нас продають ))).
    На рахунок пляжів, то дуже скрутно. Пляжі тільки від санаторіїв. Ми ходили в санаторій "Крим" та "Айвазовське" ми жили якраз між тими санаторіями, до кожного 20-30хв ходьби дорослій людині.
    В "Крим" перепустка до 20.00год - 20грн (але можна було за 10грн з охороною домовитись, правда не кожен день) Пляжі там пісчано-гальочні і дуже-дуже людні, захід в море кам"янистий, такі велечезні каменюки лежать, тяжко заходити бо вони віс мохом поросли і слизькі дуже. Умови спартанскі. Є платні лежаки і парасолі по 10грн (за лежак і парасолю плата окрема). Лежаки пластикові, ремонтовані переремонтовані, скручені металевими болтами ))). Територія величезна, є парки, стадіони і купа кафешок, дельфінарій, кінотеатр, багато корпусів самого санаторія. Але все якесь таке "севдепівське".... хамлять на кожному кроці.... кругом потрібно якісь "блати" )))). Це власник квартири яку ми винаймали дав нам скерування до одної пані, яка мала нам "по блату" зробити вхід в санаторій по 10грн/день. Перших три дні я з малим була в лікарні то нам не до того було, а потім чоловік подзвонив до тої пані.... вона сказала, що сьогодні нема як, на наступний день сказала що треба копії документів зробити.... пішли робити копії, зробили, та пані вже трубку не бере. Ще день пройшов. Потім не її зміна була, а потім вона сказала, що їй далеко йти, щоб чоловік приніс їй документи в санаторій. Чоловік так псіханув, що послав її прямим текстом. Бо ми вже тиждень ходили на пляж по 10-20 грн коли як випадало і що ще тиждень так походимо, якщо вона не хоче свою "д...у" підняти і взяти з нас гроші )))). Так само треба було "блат", щоб харчуватися в санаторії )))) сміх та й годі. Один день походили і передумали туди ходити. Треба було тихенько кликати офіціантку, казати що ми від того то і того ))) платити їй гроші (порівняно з кафе дешево, але не дуже смачно і малі порції) і тихенько то все жувати і не привертати увагу (це говорилось про те що ми прийшли з малим, а він побігав/полазив собі біля столу). Отже варили самі і їли що хотіли. Я правда не була від цього дуже щаслива, але принаймені хоч точно знала що їмо ))).
    Щодо "Айвазовського" це приватний санаторій пана Ахметова. Там святкують сої забави різні зірки шоу- бізу і можновладці (на такі періоди його територію закривають) не знаю чи виселяють всіх бідолах з санаторія, чи просто наказують сидіти "по норах" )))). Одним словом круть страшна. Вхід на територію 75грн з людини до 18.00. Є де погуляти і що подивитись, щоб мене сильно щось вразило, то не скажу. На пальми, фонтани не кидались на гранатові і оливкові "рощі" також (хоч переважно всі кидались )))) і на "золотих" коней також )))) ). Територія гарна, впорядкована, чистенька. Пляжі є платні і є безплатні. Платні то ще 35 грн тре докинути і тобі дадуть шезлонг і парасолю. Ми ходили на безплатні. Маленькі пляжики, але і людей не багато. Переважно "Москва". З дитиною там краще ніж в "Криму", бо музика не волає на повну катушку і не ходять по пляжу з "пахлавами"/горіхами/кукрузами і смердючою рибою. І заходити в море простіше. Кругом мілка і не дуже мілка галька. Як на мене то пляжик не поганий. Кожен день в таку круть ходити нам було трохи задорого, та ще й не кожен день пускали. З нами відпочивали наші знайомі, то вони вирішили ходити туди, бо там краще ніж в "Криму" )))). Їх було 4 дорослих і 2 дітей (сума така не маленька назбирувалась- це одна сім"я з батьками), так от один раз їх просто звідти кишнули, як приблуд )))) Сказали іти через якийсь там "чорний" вхід який був через метрів так 200 )))). Мотивували тим що вони ходять просто на пляж )))), а не на екскурсії- бари- ресторани )))). І уявіть собі, вони на наступний день знову туди пішли )))) і їх знову погнали через "чорний" вхід )))). Ми туди пару раз пішли, все було без пригод. Позитив там в тому, що тихо, свіже повітря, море, парк, лавочки, мало народу.... це все що було потрібно для того щоб наша малявка солодко собі спала, а ми тихесенько сиділи і балділи )))).
    Відпочинок в Партеніті це відпочинок в місті (я кажу не про санаторійний варіант). Мені не сподобалось. Більше туди не поїду і нікому не пораджу. На рахунок погоди, то весь час була гарна погода, а як нам залишалось 2 дні відпочивати (десь середина вересня) почало дощити, ми вчасно поїхали ))), залишились би ще на пару днів - сиділи б в хаті.
    На екскурсії не їздили, поїхали тільки один раз в Ялту (в мене був ДН) то гарно там погуляли і вернулись назад. А так весь час проводили на пляжі і в парку.


    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:50 ----------

    Мому малявчику (рік і 2місяці) було важкувато, але ходив босенький. Важкувато було бо тільки почав ходити ))) по рівному вже гарно топав, а по камінцях старався не падати )))
     
  6. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    На екскурсії виїхати дуже легко.
    Варіант І: купити екскурсію можна на кожному кроці - на рецепції пансіонату, на пляжі, в деяких кафешках, де є спецільні щити із зображенням екскурсій.
    Варіант ІІ: їздити самим. З Любимівки до Севастополя їздять маршрутки (5 хвилин їзди). Маршрутки їздять часто, бувають 2-ох типів - за 2 грн. типу "Богдан", де можна сидіти і стояти; за 3,5 типу Мерседес Спрінтер, де тільки сидячі місця.
    Маршрутка доїжджає до станції "Сєвєрная", звідки відправляються автобуси у всі кінці Криму, а також рейсовий катер в центр Севастополя.

    Ми їздили всюди самі. Завжди так робимо.
    По-перше, куплені екскурсії - часто з набридливими екскурсоводами, які діють на нерви своїми рідко правдивими історіями і крикливими голосами.
    По-друге, це цікавіше - самому купити карту і розбиратись в ній. Зупинятись і роздивлятись те, що тобі хочеться, а не ходити стадом в тому темпі, який вигідний екскурсоводу.
    По-третє, це банально дешевше.


    Я була в Партеніті в поліклініці. Пішла в шторм купатись і сильною хвилею мені глибоко в вухо "набило" маленьких камінчиків. Пішла в поліклініку до ЛОРа, за огляд, витягнення камінців і промивку вуха хотіла дати йому гроші, то він не взяв і сказав, що в них не прийнято. Побажав гврного відпочинку.




    коли ми були, там святкував свій день народження Кучма. Нікого з "Айвазовського" не виселяли, 9 серпня був дорогезний і гарний салют:)))

    загалом, я не захищаю Крим. Там є купа мінусів і дір в сервісі, які невідомо, чи колись вдасться залатати. Але Крим - це люди, а вони, як відомо - дуже різні. Де-де, а от в Севастополі зовсім не чекала, що продавець найближчого до нас магазину, в який ми ходили кожен день, буде дуже радий, що ми говорим по-українськи і через це буде нас обслуговувати особливо тепло.
    З другої сторони, був в Партеніті випадок, коли чоловікові продавщиця в магазині на прохання дати морозиво, відповіла "Я нє панімаю". Чоловік їй сказав "ну то я йду в інший магазин", на що вона зразу сказала "яке-яке марозіво?":)


    Але все пізнається в порівнянні. І ще дуже багато залежить, хто за чим їде на відпочинок. Для мене відпочинок типу "пляж-готель" - це не відпочинок.
    Відпочинок - це коли бачиш і пізнаєш щось, чого раніше не бачив. Просто влітку добре, коли це ще поєднується з морем.

    При вихідних умовах: 2 дорослих+дитина; 7000-8000 грн. на відпочинок, маємо таке:

    1) Крим. 12 днів. 4-5 екскурсій. Дорога поїздом.

    2) Болгарія. 10 днів. 1-2 екскурсії. Не розглядали через дорогу автобусом, яка для дитини 2-3 років була б каторгою. Цього року через перебої з бланками, просто не встигаєм зробити чоловікові паспорт. Можливо, на 2-гий рік

    3) Туреччина/Єгипет, 7 днів, без екскурсій. Просто не моє.
    Взагалі, є зараз така пропозиція від турфірм - в Туреччину на автобусі. Там бачиш Бухарест, Софію, Стамбул ну і поєднуєш з морем. Це вже значно цікавіше. Ну але для такої поїздки, думаю, Тоні має бути 6-7 років, не менше.

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

    Ось тут:
    https://picasaweb.google.com/mebli2011/EAtCTH?authuser=0&feat=directlink
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Саша, не ображайся, але;)
    з того ж самого отруєння він міг розпочатись в Еміратах, Болгарії чи Канаді, бо не факт, що це було отруєння, а як і в моєї дитини акліматизація по кишковому типу (так звана)
    взагалі, а не тільки
    а щодо лікарні
    не можу погодитись, бо була з Софією вночі в Ялтинській міській дитячій клінічній лікарні і маю спогади звідти набагато кращі, ніж моя товаришка з Києва, потрапивша у Львові з дитиною випадково теж вночі на чергову зміну на Орлика
    такщо це не є показники відпочинку в Криму в загальному
    ЛіТЧьно стараюсь при описі відпочинку таких окремих індивідуальних трафунків не описувати, хіба в плані алгоритму, що зробили і як би я зробила..., бо все в таких випадках є дуже індивідуальним, наприклад в Туреччині разок мали потребу скористатись медичними послугами, то була геть здивована з паперової бюрократії і чекання-чекання-чекання, а хтось скаже, що у нього було все гладко.

    З рештою щодо сервісу, точніше його конкретних дір погоджусь, але теж не зі всім, хоч то вже просто моє особисте ставлення до відпочинку: негативу не шукаю в ньому ні в Шешорах без особливих умов, ні в Рейкарці, де при нашому перебування вже від пів девятої ранку останні два дні перебування "репарували" сходи (колись же їх мусять ремонтувати;)), ні в Криму, де з сервісом взагалі тяжко і складнувато. Тому, кожному раджу: розраховуйте на свої можливості, враховуйте свої потреби і побажання і старайтесь отримувати максимум за Ваші важкозароблені гроші!:girl_yes2:
     
  8. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Минулого року відпочивали під Саками, винаймали кімнату на дачі. Умови були дуже добрі, все сподобалося, щоправда, дорого дуже все - і харчування і проживання. Сподобалися Сакські грязі - ми кілька разів туди їздили, малому сподобалося лежати на воді в солоному озері, це дуже класно)))
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    маю ще таке питання щодо відпочинку в Криму не в парковій зоні (тобто де мало дерев). наскільки там важка спека?
    Бо от в Ялті, Гаспрі мені було легко через безліч зелені всюди.
    Пригадую Рибаківку, то там коли в спеку йшла по відкритій місцевості до моря, то думала "нашо я сюди приїхала, нашо мені те море" :) Хоча там поруч були соснові лісочки.
    А от як в Любимівці та інших схожих частинах Криму?
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ну це гарне запитання:)
    в Судаку спека переносилась важче ніж в Гурзуфі однозначно, на Меганомі взагалі важко було вже в 11-й годині ранку, але то можна коригувати. Наша мала вставала в 07:30 сама по собі і ми вже перед 09:00 були на пляжі, в 11-й їхали додому. По обіді в 70% проводили час або в іншому місті/на екскурсії або коло басейну нашого комплексу

    Але 100% правда - ЮБК і Східний чи Західний Крим по клімату відрізняються. Найбільш комфортний таки ЮБК у всіх відношеннях. Думаю, що Деспіна ше сама напише, але вона була все-таки практично на початку бархатного сезону, тому аж такої справді жари вже не було В високий сезон і кінець червня, думаю в Любимовці так як в Судаку, хоч можу помилятись;)
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    підтверджую. У нас на це виходить так: 14 днів проживання у приватному секторі Алупки чи Симеїзу ( квартира), екскурсії- неофіційні, такі, які самі собі влаштовуємо коли хочемо і куди хочемо , харчування- теж як собі хочемо ( коли готуємо, а коли йдемо у кафе- вечеряли завжди у кафе).
    Наші товариші у таку ж суму (8000) - 21 день - двоє дорослих+1 дитина 10 років: дорога, проживання у прив. будинку ( 2 невеликі кімнатки+ кухня та вигоди)у Кастрополі, самостійне харчування, ескурсії- самостійні і куди хочуть.

    ---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    На ЮБК по лінії Гурзуф_Форос- легко усюди. У Судаку трішки важче ( все-таки, Ай-Петрі допомагає формувати свій особливий мікроклімат у Великій Ялті). Ніколаєвка, Севастополь- тяжче спека переноситься.
     
  12. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    2 роки тому ми їздили відпочивати в маленьке містечко Новофьодоровка (біля Сак). Нам дуже-дуже сподобалось. То є маленьке військове містечко, небагато людей, декілька кафешок, нормальний пляж. Що мене здивувало, так це те, що люди спокійно на ніч залишають велосипеди, каляски, скутери... на вулиці і їх НІХТО не краде))) Маленькі діти самі бавляться в двориках... Ностальгія... Гарненьке містечко.
     
  13. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    так, у Судаку колись теж була, там дуже важко спека переноситься.. і пляж не сподобався, ми їздили на маршрутці в Новий Світ, там краще було, ще й у заповіднику цікаво погуляти:)

    ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    а в Ніколаєвці теж дуже жарко було, теж там була.. мама моя була колись в Алушті, там їй дуже сподобалося - каже, спека не так відчувалася, я ж поки що не була в тих краях.. Була ще на Херсонщині в Залізному Порті, там сподобалося, там більше дерев і зелені, менш спекотно.
     
  14. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ми були в Любимівці з 28 серпня до середини вересня. Жара була тільки в полудень, не встигала втомлювати. Ввечері, взагалі вдягали светрики.
    Як в сезон там - не скажу. На пляжі Любомор'я були тенти, які робили півтінь. Ну але, чи воно дуже спасає - того не знаю.
     
  15. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я на коментарі не ображаюсь ;).
    В нас отруєння почалось в поїзді, а не в Криму (з поїзда на швидкій в лікарню) і це я написала не для того щоб сказати який поганий Крим, а для того щоб передати специфіку нашого відпочинку (бо вдома планували відпочинок трошки інакший). Я звичайно описала дуже суб"єктивно, погоджуюсь, що це однобоке бачення. Але написала це для людей які хочуть відпочивати з дітками і шукають комфортний відпочинок в Україні і прораховують чи вичитують всі варіанти. Тобто, що і таке може статися. Про плюси такі як гарна природа, клімат я не писала, так як багато попередніх дописів про це.
    Негативу в мене до Криму нема ніякого, дуже любила в дитинстві і студенткою там відпочивати і бувала дуже багато де, але ця інформація буде вже не актуальна, тому що все міняється в ту чи іншу сторону. Написала про самі свіжі враження )))), які приглушили мою ностальгію за Кримом ))). Просто в порівнянні з відпочинком за кордоном мені не сподобалось, ні відношення людей, які надають послуги ні самі послуги. Найбільше вбиває ота не повага до україномовних людей (хоча бувають і вийнятки), а також ціни (навела конкретні цифри, а не просто написала що дорого....)
    Буквально щойно переглянула сюжет про Судак, тому і знову навідалась в цю темку ))).
    http://afisha-if.com/tv-shoy/revizor/2082-revizor-3vupysk
    також трохи суб"єктивна думка. :)
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    так, але це називається ситуацією, котра може вплинути на будь-який відпочинок
    бо хвороба дитини його не прикрасить ніде, я тільки тому прокоментувала, панімаєш?;)
    в мене останній відпочинок в Рейкарці є єдиним, де моя дитина не вертала нічого ні разу, а чи такі ситуації ставались в Криму чи в Туреччині чи... для мене не має значення - це однаково псує загальний фон відпочинкового стану, настрою, перебування...
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Крим від А до Я

    В мене була аналогічна ситуація) Хотіла дати гроші лікареві в алуштинській поліклініці, вона так здивувалася, що аж спитала - за що? А раз, давніше, нікого вже не було в дерматологічному диспансері, тільки якийсь чоловік у спецовці порпався в коморі. Я почула, що нікого нема і пішла до виходу. Він мене наздогнав, провів до кабінету, змінив халат на білий)) і оглянув мою проблему (а було що:connie_pull-pigtail герпес був такий, що пішов аж на вухо і на щоку) Коли я запитала, скільки маю платити, він спитав, а ти точно маєш гроші? і ціна була така.... символічна) Близько 10грн.
    Коли виходила, побачила надпис на дверях: Головний лікар.
     
  18. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Дівчатонька, я не писала про те що в нас сталося отруєння і що в цьому винуватий Крим і що все погано тільки тому. Я писала про тихий спокійний відпочинок з дитиною. Тобто відпочинок хата- пляж/море без атракцій і екскурсій. Може хтось саме такий і шукає (особисто я такого відпочинку не люблю, люблю подорожувати і все все оглядати. Тому й написала про наш трафунок який змінив план відпочинку, тільки для того щоб стало зрозуміло чого ми відпочивали саме так, а не наголосити що які ми бідні, що нам дитину втруїли. Це був наш недогляд за дитиною в потязі, щось на землі знайшов і зїв, а ми не побачили. Крим тут ні до чого бо сталось по дорозі, з цого всього що стосувалось Криму це Алуштинська інфекційна лікарня де до нас справді поставились не по людськи писала про це в темі де пишуть про перебування з дитиною в стаціонарі. Але зовсім не наголошувала на цьому. )
    В свому дописі я описала пляжі, санаторії, ціни, наголосила на моментах які мені не сподобались і які сподобались, зрештою, як і кожен з вас. Я нікого переконувати не хочу що Крим "кака-бека" :) просто мене він минулго літа розчарував.
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Особисто я сприйняла ваш допис просто як опис вашого відпочинку, а не як переконання когось в чомусь. Я ще й перед тим розглядала Партеніт як один з варіантів відпочинку. Але і до того читала в інеті відгуки. Для себе зробила висновок, що для моїх потреб підійшло би лише поселення в санаторії "Крим". Як мене все таки добиває ота проблема з місцями на пляжі! В 6 ранку я не хочу бігти на пляж, а проситись і домовлятись не вмію. Мені треба все офіційно. :)
    Думала спинюся на Любимівці, бо там і пляж великий безкоштовний, і анімація для діток на пляжі, і, як пишуть, лагуна, де водичка тепла - на випадок холодного моря. І до пляжа не треба вгору-вниз ходити, і ще й до великої кількості цікавих місць можна самому дістатися спокійно. Але от відсутність зелені...

    Мені цікаво читати відгуки про відпочинок, можна корисне для себе взяти, нові варіанти знайти.. От ще би більше фото :)
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Для відпочиваючих в цьому санаторії видаються санаторні книжки де прописані якісь процедури і також закріплений за відпочиваючим дерев"яний лежак під загальним навісом. Стоять собі ті лежаки один біля одного десь може пів метра між ними. Основна проблема то як в море заходити, без гумових тапок дуже складно бо великі каменюки поросші водорослями і досить швидко "настає" глибина. Пляжі бруднуваті і дуже людні (ми відпочивали в вересні, то вже годинка 10 не було де лягти, але якщо у вас буде свій лежак, то не проблема). Столова їхня непогана, асортимент досить широкий та і їжа не погана, але як на мого чоловіка, то малі порції (для мене нормальні) дають на вибір страви. Велика територія. Дуже зелено і гарні парки. Є тьма кафешок, майже при вході є будка з молочними продуктами дуже самчна продукція, розбирають швидко, залежаного ні разу не було, купували там завжди, як ходили в цей санаторій (ціни адекватні). Продають фрукти в самому санаторії, але дорожчі ніж на місцевому базарі до якого 5хв ходьби. В принципі санаторій зручно розташований якраз навпроти автостанції, тобто з чемоданами далеко ходити не треба і якщо кудись поїхати захочите, то також зучно (але не вірте їхнім графікам ))) вони їх не дотримуються). Про номера і ціни самого санаторія нічого не знаю.