Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Допоможіть, будь-ласка, підібрати місце для відпочинку.головні вимоги - чиста вода, нормальні пляжі, і розвинена інфраструктура,щоб було куди піти погуляти, потанцювати, поїхати на екскурсію і взагалі нормально провести час, познайомитись з новими людьми. Їдемо відпочивати з 3 подружками, тому тихі містечка не для нас :))). Підкажіть дівчата, бо шукаю , а відгуки настільки різні, що незнаю.що вибрати.
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    з коліжанками я їздила 3 роки підряд, і в 3 різні міста. Перший раз їхали в Коблево, море мені взагалі не сподобалось, було не дуже чисте, але зато була
    . Другий раз їхали в Затоку, там вже море мені набагато більше сподобалось, і також було де провести весело час, ну і 3 раз їхали в Алушту, там взагалі все сподобалось, єдине 15 хв з дому йшли на пляж), ходили правда на платний пляж)).
    Дуже мені сподобалось ще у Феодосії, правда їздили туди з батьками 2 рази, але також є де погудіти)
     
  3. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Коли була ще студенткою їздили компанією в Залізний порт (Херсон). Це місце відповідає саме таким критеріям (дуже багато молоді, дискотеки на кожному кроці, атракціони). Щодо чистоти води і пляжів, то це відносно, залежить від місяця відпочинку. Останні дні брали собі лежаки з парасольками і обідали в кафе, то так "гульнули" перед від'їздом:girl_haha:
    Була ще в Саках, то нема що порівнювати. Цього року плануєм їхати в Крим, бо море + гори, милуватися краєвидами, відвідати цікаві куточки, а розваги, то не на першому плані.
     
  4. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Моя любов - це Судак. Неповторна природа...Гарна набережна, купа місць, щоб
    , багато пляжів (галька і крупний чорний пісок), Генуезька фортеця, аквапарк, поблизу Новий Світ...Нудно не буде точно...
    Правда, не знаю, які там тепер ціни, але різноманітних баз, пансіонатів, готелів , приватного сектору(в т.ч.і квартир) там є купа.
     
  5. sani

    sani New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Тоді однозначно Ялта, там і денне і нічне життя і рух, бо по тих глухих "селах" глухо і нудно (одна пристойна діскотєка на "село" і 100м наберожної і усьо) а Ялта велике і розвинен місто там куча всього... а купатись від Алупки до Сімеїзу, там не дуже далеко і пляжі класні ;)
    Якщо машиною то просто, якщо машини нема, радив би виняйняти квартиру десь біля Автовокзалу і там за пару хв доїхати на нормальний пляж на маршрутці. А після моря, ввечері вже тусуватись у Ялті, до центру і наберожної недалеко ;)
     
  6. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А ми з коліжанкою в Севастополі пригрілися. Цього року плануємо знову,після 3-х річної перерви, на своє старе насиджене місце. Крим дуже подобається, а от відношення до місцевих таке ж "тепле", як і у них до нас, западенців - взаємне айлав'ю.:girl_haha:
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    однозначно Судак, дуже тусовочне місто, чудесна набережна, велика кількість дискотек-кафе-тощо, такшо знудитись не встигнете;)
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Ви в самому Севастополі зупиняєтесь? А де саме? Якшо можна детальніше..
     
  9. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Цього року хочу поїхати в с Привітне , Канакська балка (між Алуштою і Судаком ) . В Криму була в багатьох місцях , там ще ні .

    Може хтось вже відпочивав там ? Поділіться відгуками будь- ласка .
     
  10. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Дякую за поради, хочу і сама написати. Два роки назад їздила в Скадовськ, погуляти є де, місто чисте, не дуже дорого, ціни на продукти такі як і у нас. Вода правда так собі, чиста тільки на дитячому пляжі, але там на глибину йти пів км.Короче компанія якщо класна то зайнятися можна придумати чим. А позаминулого була в Приморську (Азовське море),мені не сподобалося взагалі, селооооооо, підходить для спокійного відпочинку, їздили компанією 9 чол.3 "вільних" останні сімейні, то я вже на 3 день хотіла додому, там вообще не було чим зайнятися, були 2 тижні жодної дискотеки я там не бачила і кафешки доречі тоже, маленькі накриття на базарах де можна попити домашнього вина ото і все.З розваг на березі мяч, горка і банан і все. короче не рекомендую. А, да, єдиний великий плюс це вода- чиста і дуже тепла, перші дні були хвилі то надурачились, а потім пройшов шторм-закінчились заняття :))
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Судак назавжди залишиться моїм улюбленим містечком в Криму. Ми кілька років підряд відпочивали в Львівському Залізничнику. Мінусів немає, самі плюси- чисто, затишно, недалеко від міста і набережної (5-7 хв. маршруткою), купа розваг, харчування суперське- дають меню і ти собі замовляєш на вибір що смакує. Якщо ще поїду- то однозначно туди.
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    а як туди можна попасти?:girl_blush2:
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    хіба якщо придбати путівку за повну вартість - зараз це більше 10000 на одну особу.На жаль, профспілкову отримати дуже важко навіть працівникам.
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    не знаю які зараз ціни, а з профспілковими путівками я ніколи не мала проблем- за місяці два до початку сезону писала на листочку який я хочу корпус і дату заїзду, ну і плюс "подяка" - з тим йшла до голови профспілки і вже за тиждень -два мала путівки.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ясно
    ви працюєте на залізниці?)
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    ви, мабуть, працюєте у медичному центрі залізничників? Тут отримати профсп. путівку легше. Справа у тому, що профспілкові путівки розприділяються в управлінні пропорційно для кожного з підрозділів ( наприклад, 30%- для Управління, 20%- для діагностичного центру і т.п.- відсоткове співвідношення це як приклад), а далі між працівникми їх легкість отримання залежить від структурного підрозділу, кількості працівників у ньому та кількості розприділених туди путівок у певному році ( п.с. -у нас у сім ї два "залізничника")

    Все, уточнила: у вільному продажі ціни такі: з 1 липня- 450 грн за добу на одну особу- одномісний напівлюкс; 495 грн- двомісний напівлюкс ( реалізуються лише такі номери). - на одну особу. для дітей у одномісному напівлюксі встановлюють додаткове місце із 25% знижкою, у двомісному- додаткове місце не передбачено.
    Ця оплата на одну особу включає- проживання, харчування, користування пляжем та басейном. Тобто більше 10000 тис- це за двох осіб.
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    вже ні.
    працювала, але путівки брала не завжди в себе, бувало що через Управління, раз навіть через вокзал. Повірте, якщо є гроші- путівки обов"язково знайдуть і не суттєво де саме ви працюєте. Мені просто так зручніше- дати той конвертик з подякою і відпочивати за 10% вартість в 5 корпусі.
     
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    в Львівський залізничник не попаду, можливо маєте інформацію про котеджі/міні- готелі в цьому районі ?
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    маю хіба каталог "Весь Крим" то там таке є. Адреси, телефони, спеціалізація і т.д.
    До речі, кому тре, звертайтеся, позичу.
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Мдя...ото ще раз доводить, що у кожного свої вподобання.
    Якби Скадовськ не був таким помічним на тонзиліт мого малого, то туди їхати взагалі нема чого:girl_phone1:
    Пляжі брудні, купатись неможливо від кількості медуз і водорослів, а де там гуляти крім набережної з тирами і кіосками не уявляю.