Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я не буду більше на ту тему нічого писати, я свою думку сказала, а на рахунок
    то це 100% правда, але я давно хотіла поїхати саме в Крим, і побачити всю ситуацію на свої очі, а не через телевізор..
    а у інші міста та країни теж поїду звичайно..
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ХТО вам таке сказав? Прекрасно розуміють, щоб ви не сумнівалися.
    Я починаю боятися російської пропаганди......:connie_pull-pigtail
    Я ж кажу, починаю боятися російської пропаганди.
    Це людина один раз поїхала в Крим "російський" і приїхала з таким "багажем знань".
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Взагалі то татарським)))
    І все вони розуміють, просто роблять вигляд:girl_emo:
    Ми коли шукали татарський ресторан, то теж казали що не знають "где етааа"

    Ага. В Дагестан заберуть гагага
     
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Всюди є люди та й людиська.
    Свого часу трішки мешкала в Криму (в Євпаторії). То ще тоді геть не Росія була (та й в проектах не було ...) та з мовою там були "непонимания" ("чи мо нелюбоФ ?"). Те, що вони в більшості своїй все розуміють українською - правда. Є звісно такі, що не альо (частіше таке нерозуміння слів стосується: гудзик, пательня, рондель, виделка, горня ....), але це ті, що з туристами не дружать або затяті "націоналісти". А так там практично всі дружать, як не кімнати то квартири здають в оренду і українців добре розуміють.

    На рахунок армії, то все дуже і дуже..., бо ще як Крим приєднали (скажімо так вважають), то Аксьонов і Константінов (ясно, що то з подачі ПУ) оголосили, що військовий призов хлопців кримчан буде, і їх будуть посилать куда подальше, щоб служити "отечеству" . Так, що невідомо, а як уявити до чого ПУ здатний (не думаю, що так він ЛЮ кримчан), то їх пошлють теж у не холодні точки.
    Взагалі Крим особисто для мене - місце, де залишилась частинка моєї душі...
    Але от роздумували з чоловіком над тим питанням і таки в цей рік не відважились би його відвідати вкотре, бо чути оце про міражних бандерівців і бути не любим лише за національність і місце реєстрації своєї - геть не альо, то й ще за оце треба бабки плати...
    Абсолютно.
    Зрештою, поділились враженнями - це теж (як на мене) похвально, бо дає можливість зробити (свої) висновки.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    та ви шо, справді? були минулого року в Криму, жодного разу не переходили на російську і без проблем, я вам більше скажу, дехто старався відповідати українською, до речі не зле виходило. і їздили ми багато по Криму. Тому запевняю вас, розуміють всі, ну хіба туристам з Московії тажко, і то не всім.
    а ті срочники яких в дагестан відправили на курорт поїхали?

    а ви знаєте як там в Чечню відправляли? дітей практично, як гарматне м*ясо. при чому всіх без розбору. навіть курсантів останніх курсів військових закладів відправляли і ніхто не міг відмовитися.

    як можна не боятися в країні, яка постійно воює? як не з Чечнею то з Грузією, Як не з Грузією, то з Україною. Ви знаєте що друга чеченська війна тривала 10 років? поцікавтеся скільки там загинуло російських солдатів срочників. не боятися, та там , напевно, жоден мобілізований не знає коли додому повернеться і чи повернеться взагалі.
     
  7. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Люди які працюють в сфері обслуговування,як на мене , мають переходити на мову клієнта для його зручності, чомусь у нас офіціантів та продавців набирають ,щоб знали к-ка мов ,я рахую це правильно для розвитку бізнесу і залучення клієнтів, але якщо у Криму вони хочуть залишатись на рівні СРСР -їх право. Працювала у сфері торгівлі і завжди намагалась переходити на мову покупця і не робила різниці українською, російською чи англійською до мене звертались
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    в Рашці якраз і забирають, тільки в Чечню та інші "гарячі точки" де регулярно проводять жорсткі антитерористичні операції. Чи тут не всі новини читають і не в курсі?
    Крим якраз точно був українським, але що з тим всім для створення відповідного настрою зробила влада за всі ці роки? А нічого толкового.
    :khomyak: Рускі - за Путлєра!:rus: Хто б ще хотів до них приєднатись, кого ще "повизволяти"?
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крим від А до Я

    аналогічно було з моїми знаймими минулого тижня.



    ---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

    або я туплю або ви щось не те пишете?
    ага, вони у нас заберуть половину України, повбивають моловину миних громадян, а ми будемо леопольдами.....

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

    :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
     
  10. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Крим від А до Я

    Пробачте за невеличкий офтоп. Знаєте, таки відчувається проблеми в сучасній школі - це я зараз про знання історії. Ще, на жаль, буває бажання жити "у скафандрі" - наче нашо мені та політика, і знати що там в тому світі діється. Прикро так - через те і є частина народу, котра потім сліпо вірить тим, хто гарніше розмалює в потрібному ракурсі. А потім Крим російський, в армію хлопців не заберуть. UnLikE, всі поважають ваш вибір, і ваше право їхати куди бажаєте - але як гадаєте - чи треба поважати себе і свою країну, якщо ви себе з нею ідентифікуєте? А для того певно варта знати її історію, розуміти процеси, що відбуваються сьогодні - і в Україні, і хоча б у найближчих сусідів.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    тепер зрозуміло :)
    охо-хоюшки... Крим ніколи не був російським. Крим був грецькою державою (Херсонес Таврійський та Боспорська держава), Крим був Візантійським, Крим був навіть слов янським ( християнство у Київській Русі у 988 почалося з територій тодішнього Херсонесу- там навіть зараз церква є, де Володимир Русь Хрестив), Крим входив до складу Османської імперії, Крим мав власне Кримське ханство,і лише в кінці 18 століття Крим примусово був приєднаний до Російської імперії . А на поч. 20 століття в Криму, до речі була заснована перша мусульманська республіка- Кримська народна республіка. І вона би існувала, якби за рік вже більшовицька Росія після революції не захопила знову Крим і не влаштувала перший терор кримським татарам. А тепер мені скажіть: де тут Крим Російський, за вийнятком 2 століть в більш ніж двотисячолітній історії і то це час, коли Крим силою був захоплений і приєднаний до Російської імперії.?


    А стосовно української мови: я в Криму влітку з 2 річного віку ( це, на хвилинку з кінця 70-х років). Так склалося, що брат моєї бабусі з родиноюопинився свого часу у Гурзуфі ( та і зараз там частина родини живе). Ніколи там не було проблем з розумінням української мови. окрім частини людей, які принципово вдавали. що її не розуміють. Ще минулоріч ми вільно на відпочинку спілкувалися і російською, і українською мовою, зупиняючись в готелі у татар, де 80% відпочиваючих узагалі були з Росії. Ні разу не виникло ніяких питань ( враховуючи те, що малий у мене по російськи у побуті не розмовляє. оскільки для нього рідна українська, а для чоловіка навпаки- російська у побуті є рідною мовою). Я не можу списувати на те, що "от значить мені з мовою так повезло", бо за більше ніж 20 разів відпчинку у Криму ні разу ніяких ексцесів у мене не виникало на мовному грунті, якою би мовою не розмовляла.Українську чудово розуміють, бо в школах діти все-рівно її вивчали у Криму. А дорослі- тим більше знають. Те, що окремі індивіди "крутитии могли носом", так у нас теж окремі індивіди "крутять носом", зачувши російську. але це не є глобальною проблемою, щоб говорити про те, що "українською у Криму немає сенсу говорити, бо там її ніхто не розуміє". Це просто нісенітниця.

    Севастополь у всі часи був містом з особливм статусом ( якщо ви знаєте, то навіть в Україні, він нарівні з Києвом був виділений в окрему адміністративну одиницю: було 24 області +АРК Крим + міста Київ і Севастополь). Чому так? Тому що заснований Севастополь був у часи приєднання ( анексії) Криму власне до Російської імперії, у радянський час Севастополь був містом "закритого типу"- військовою базою. В Україні місто перестало бути "закритим". але особливий статус зберігся -вже через дислокаціюю ЧФ РФ і України.
    а ви знаєте про те, що минулого тижня перша черга строковиків цього року отримала скерування проходити службу у Дагестані? А ви знаєте, що осінній призив строковиків буде направлений проходити службу на Далекий Схід ( про це прямо говорить і Аксьонов), на кордони з Китаєм? Ви знаєте, що таке нести службу в тайзі на тисячокілометрових кордонах з Китаєм, де йде стільки контрабанди і нелегального перетинання кородонів по тайзі, і де у випадку чого, аккуратно утоплять в місцевих болотах ( це теж не по слухам- у мене чоловік із сім ї військових і він з батьками майже 15 років років "служив" в тих краях). І що таке військова частина у тайзі можете собі уявити?( це вам не українські ліси і географічно відстані між населеними пунктами там далеко не українські)
     
  12. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ще трохи історії про так званий "подарунок " Криму УРСР в 1954 році , щоб не виникало питання про те, чи був Крим історично російським , а ним він ніколи не був ! Було насильницьке переселення народів

    http://www.istpravda.com.ua/articles/4d61ab91438ae/
     
  13. Irunaqwerty

    Irunaqwerty Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    вибачте, Ви наслухалися російського ТВ? Ви самі пробували говорити українською? те, що наша влада попередні роки не дбала за державу, за державну мову, абсолютно не означає, що самому треба повторювати всі почуті нісенітниці.
     
  14. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Моя думка, що це не повага до себе їхати туди де тебе не поважають і за очі і в очі обзивають останніми словами, маю на увазі нас українців і їх кримчан. А те що вони зараз поодиноким відпочивальникам "солодко мажуть", то ясне діло, грошей то їм хочеться..
     
  15. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А Львів -польським, Кубань,Ростов -українськими і що далі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ага-ага..особливо, коли його забирають в "гарячие точки" по всьому світу!

    Взагалі, мені видається, що форумлянка - ще просто наївна студентка, ну десь таких років..романтична і дуууже наївна. Не в образу.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    веб камери пляжів криму http://webcam.ikrim.net/gurzuf/201470.html такого "наповнення" вони напевно вже давно не бачили....
     
  18. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    Зараз в соцмережах активно буде просуватися тема супер відпочинку у Криму
    Федеральне агенство по туризму на ці цілі виділило 500 тис. рублів
    Закупку осуществляет Заказчик
    Федеральное агентство по туризму
    Наименование объекта закупки Оказание услуг по продвижению Крымского федерального округа как туристического направления в социальных медиа в туристический сезон 2014 года в рамках реализации федеральной целевой программы «Развитие внутреннего и въездного туризма в Российской Федерации (2011-2018 годы)»

    http://zakupki.gov.ru/epz/order/notice/zk44/view/common-info.html?regNumber=0173100006514000041