Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Ага:girl_yes2:, в середньому на підрозділ виходить одна путівка на заїзд, максимум дві. До того ж з початку року треба встигнути написати заяву і дуже бажано при цьому бути в гарних відносинах з профкомом)

    10 % - то певно не в сезон, бо червень - серпень -35 %.
    Щоб уж зовсім не оффтопити напишу про ще Базу відпочинку "Прибой" в Саках, теж туди даються путівки на Залізниці. Були два роки тому з чоловіком, пляж непоганий, номери теж, душ, туалет в номері, кондиціонер, телевізор, двоспальне ліжко, багато на территорії бази клубів, кафе, всяких інших розваг. Харчування одноманітне, порціїї маленькі. Загалом відпочинком залишились задоволені.
     
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ми їхали на заїзд 20 травня, коли немає тої шаленої спеки, бо я з дитиною з 1 рочку туди їздила. (чого до речі теж не можна- з дітьми до 6 років там не можна відпочивати, але ми їздили з 1рочку 4 роки підряд і ніхто нас не вигнав.) То ще типу не сезон, але було досить тепло і море теж гарно прогрівалося.
     
  3. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    [/COLOR]
    Незнаю,ми ходили вбільшості на мілкий пляж, там і медуз майже не було і воростей. А на рахунок відпочити,то набережної на хватило, там 7 чи 8 дискотек, кожен вечір на новій, а ще були на діско на кораблі, то вообще супер. Атракціони, кінотеатр,шашлики та й пройшло 2 тижні. Напевно в відпочинку головне компанія, бо такого аж чогось дуже поганого я там не помітила.
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Це 100%, багато хто навпаки саме в цей час і їдуть, бо в саму спеку неохота жаритись на сонці.
    Теж знаю що дітей до 5 років не пускають, а як Ви проходили, домовлялись, чи при поселенні просто не показували що з Вами дитина?
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    при поселенні мовчала, чоловік з малою гуляв, а коли вже поселилася і там де ті дівчата все оформляють вже не було людей, то йшла до них і за невелику"подяку" зізнавалася що ми з прицепом. Правда я вже підготованою їхала- мала медичну довідку малої про щеплення і контакти з інф.хворими, то мені тільки залишалося оплатити їй харчування і написати заяву, що всю відповідальність за таку свою безвідповідальність (сорі за каламбур) беру на себе. Додаткове місце не оплачувала, просто ставила два ліжка докупи або клала її коло себе.
    А от ті, хто привіз діток і не мав довідок мали більше проблем- покоївки пильнують де є діти і ставлять керівництво до уваги, а ті вже внаглу їх виганяють за порушення правил ( про дітей написано на звороті путівки), то люди дзвонили додому, щоб їм виготовили довідку і передали поїздом чим поскоріше, платили ще за те штраф.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2012
  6. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А ми збираємось в Новофьодоровку (Сакський район) на липень. Може хтось там бував і може поділитися досвідом. Чи дуже там спека? Чим себе зайняти і як там не знудитися за стільки часу з двома малими дітьми? Ми ще ніколи так далеко з ними не їздили та ще й так надовго, тому дуже хвилююся як все пройде.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    дякую за уточнення про довідку для дітей на Львівський Залізничник, коліжанка боїться їхати з малим бо наслухалася жахів про те як дітей там переховують :)
    взагалі дивна з цим ситуація - працівники залізниці мають їхати без дітей "оздоровлюватися" :sad:
     
  8. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Вже 7 років туди не їжджу - саме через це. Дітей до 5 років не приймають. Ну не хочу, заплативши досить не маленьку суму за путівку, потім там принижуватись, щось комусь совати, ховати ту дитину, ходити їсти в столову по-черзі з чоловіком, щоб не засікли...Хоча багато хто тим не переймається і їде...Але знаю реальні історії, коли відпочиваючих "завертали"...
    Питала, чому так, виявляється для дітей там немає відповідного "дитячого" меню і медичного обслуговування. Хоча півкорпусу відведено під медчастину, а дітям по-талонах видають підвечірок))). Цікаво, чому приватники тим не переймаються, і приймають всіх, навіть з новонародженими??
     
  9. marite

    marite New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А хто був в Нікалаївці?
     
  10. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ми з чоловіком їздили туди позаминулого року. Були в часному секторі неподалік моря. Сподобалось, море чистеньке, пляжі також, але єдине пляжі були забиті, їздили в липні, так, що з самого ранку потрібно було вставати раніше і займати хороше місце біля моря. Багато гарних кафешок і нічних клубів.
     
  11. marite

    marite New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    напишіть будь ласка, як називається і як ціни?
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Крим від А до Я

    А є ще в Криму місця, де можна приїхати , поставити палатку біля моря і не бачити людей кілька днів, до тих пір поки сам не виїдеш в "цивілізацію"?:)
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крим від А до Я

    нема. оскільки там проблема з водою, то біля таких місць завжди є хтось. хіба що десь на Тарханкуті можна. але запасіть водою.
    з палаткових місць рекомендую скали біля Симеїзу - квартира 65 - там дуже класно і бесплатно.
    Інжир біля Балаклави - платно і воду купувати в лісника.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    ага. там завжди кучкуються "дикуни" з палатками. І при необхідності- до цивілізації - рукою подати. А так- тишина, краса. Недарма там неподалік ще й нудиський пляж.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Крим від А до Я

    Мова йде про питну воду, я правильно розумію?
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крим від А до Я

    саме так, про питну
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крим від А до Я

    угу. але там скелі, і можна сказати що нема мілких місць в морі, тому для відпочинку з малими дітьми не дуже підійде.
    на Інжирі до речі нудистського пляжу нема.
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Можна, але з палатками там багацько народу.Так шоб нікого не було, то навіть не знаю.
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А хто ббував вже на Тарханкуті, що порадите відвідати крім маяка і Атлешу? І ще цікаво чи є там винні підвали?
     
  20. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    відпочивали минулого року в Новофедорівці - (між Саками та Євпаторією) - на вихідні туди приїжджало багато відпочиваючих з палатками, а кілька палаток стояло постійно. Пляж там класний, ближче до води - мілка галька, далі піщаний, не перегружений відпочиваючими, а точніше - майже пустий. Водичка чиста. Єдине що раз в 10 днів холодна течія прибуває і море за ніч стає на 5-10 градусів холоднішим, але за пару днів знову нагрівається. Раджу не пляж біля пірсу а дикий пляж, що знаходиться справа від пірсу, біля військової бази. Там і житла багато є приватного, 100-200 метрів від моря, з гарними умовами, кондиціонерами і ремонтом - 80-100грн/чол. Можна приїжати і на місці домовлятися, хто їде машиною. Ще звідти можна пішки ходити на грязі на сакське озеро (10хв. ходу).