Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Їдем в Алупку з 5 по 25 червня. Трохи переживаю за погоду. прогнози взагалі шокували.
    http://month.gismeteo.ua/forecast.php?town=33976&index=99374&name=%C0%EB%F3%EF%EA%E0
    Хто регулярно на ПБК їздить попадали на такі дощі?
     
  2. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Gіsmeteo я не довіряю , ось напр інший результат http://www.meteoprog.ua/ru/weather/Alupka/11_15/

    Крім того , на ПБК майже не буває затяжних дощів влітку . Була в різних місцях , дощів майже не було . Ну і довгостроковий прогноз погоди часто буває неточним.
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Крим від А до Я

    Мамусі і Дівчата! Зібрались ми на Тарханкут в Оленівку. Підкажіть що там з квартирами, які ціни (готувати хочу сама) і взагалі плюси і мінуси. Їдем з малим 6р.(алергік) вперше. Хочу бути морально готовою. Дуже буду вдячна!
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    не тільки, там ще є спеціальні гінекологічні профілі і інші теж
    та власне тим ПБК і відрізняється, що клімат там помірно-вологий
    вікіпедія
    та ну)
    ще й як бувають:)
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Коли ви їдете? Бо ми теж туди в червні.
    Забронювали будиночок по рекомендації форумлянки.
     
  6. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я



    вікіпедію читала, як і багато інших ресурів - на ПБК сухий клімат, тому він і є лікувальний для бронхо-легеневих захворювань . Відносна вологість 55% ( я знаходила і 60-65 % ) якраз і є ознакою сухого клімату .

    Була в Криму в різні періоди - червень, серпень, вересень , затяжних дощів ні разу не було . Один раз ( а це було наприкінці вересня ) впав дощ, після чого похолодало і було похмуро , але це були останні дні відпочинку .
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    якби він був сухим,то його б в житті не рекомендували для
    оскільки бронхо-легеневі потребують вигрівання і зволоження
    і як лікар, і як мама атопічної дитини, і як донька мами - асматика
    імхо
    ніхто не каже, шо це Кавказ, але сухий клімат Криму це Євпаторія і Судак
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2012
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    в червні погода може бути "непрєдсказуєма". Хоча, правду кажучи, в більшості випадків - вона таки радує. Тричі відпочивали у "Жемчужині" ( Ластівчине гніздо) у другій половині червня. Двічі- було супер, один раз- були дощі. Один раз відпочивали у Симеїзі з кінця червня- перша половина липня. Спека неймовірна, але в цйе час тут йшла "понизівка"- 7 днів море було +8+17 ( наші друзі, які регулярно відпочивають у Симеїзі у першій половині липня в загальномиу за 5 років вже тричі потрапляли на "понизівку" у цей час. )
     
  9. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    ніхто ж не каже, що сухий клімат в тому розумінні, що він висушує органи дихання . Помірне зволоження там є за рахунок близькості моря .

    Вже не пригадую хто саме писав в цій темі, що в Судак лікар не радив їхати, бо там більша вологість ,ніж в містах південніше від нього.
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Леся, моя мама з БА в Судаку чується дуже добре, а нашій Софії зі схильністю до бронхо-легеневих там добре не було. От і вс різниця. І це називається індивідуальні особливості організму.
    це сухий клімат
    а помірно-вологий - це помірно-вологий;) і на ПБК він власне є помірно-вологим
     
  12. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я



    ось знайшла ( цитата )

    Климат Крыма

    Крым занимает пограничное положение между умеренным и субтропическим географическими поясами. Особенности циркуляции воздуха в сочетании с влиянием Черного и Азовского морей и Крымских гор формируют три основных климатических района: степной, горный и южнобережный.

    Климат большей части Крыма – это климат умеренного пояса: мягкий степной – в равнинной части; более влажный, характерный для широколиственных лесов – в горах. Средняя температура января -2 °С, июля 24 °С.

    Южному берегу Крыма свойственен средиземноморский климат сухих субтропиков. Море зимой согревает Крымский полуостров, а летом смягчает жару. Крымские горы препятствуют проникновению холодного арктического воздуха. Зима в Крыму мягкая, дождливая. Средняя температура января 4 °С. Весной наблюдается преимущественно неустойчивая, ветреная погода. Лето продолжительное, солнечное, сухое. Средняя температура июля-августа около 24 °С, в дневные часы 28 °С. Жара смягчается морскими бризами. Осень теплая, сухая, солнечная, наступает постепенно и является лучшим курортным временем года - «бархатным» сезоном. Средняя температура в октябре 14 °С.

    Купальный сезон на Крымском побережье длится в среднем 126-140 дней, с конца мая до третьей декады октября, когда температура воды поднимается до 18 °С и выше (в июле-августе 23 - 27 °С).

    Крым находится в зоне ультрафиолетового комфорта с избыточным облучением летом, когда в дневные часы повторяемость пасмурной погоды не превышает 10%. Число часов солнечного сияния 2200-2500 в год. В Ялте 276 солнечных дней в году, что обеспечивает ультрафиолетовый комфорт в течение всего года.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

     
  14. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    типово субтропічний клімат є у Гаграх - сосни, море і справді жахлива вологість ( вона нами просто реально відчувалася). На ПБК (по лінії Місхор-Форос)- власне сухі субтропіки , зумовлені захистом Ай-Петрі( тому і говорять про унікальний мікроклімат саме цієї місцевості )
     
  16. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Розповім про наш цьогорічний відпочинок в Криму, можливо, стане в пригоді комусь і буде цікаво. Отже, в Криму я не відпочивала 15 років. Тому уявлення не мала куди їду і особливо нічого екстраординарного не очікувала. Чоловік в Криму взагалі ніколи не був. Отож для нас це був експеримент. Відпочинок був організований спонтанно за 2 дні до виїзду взяли квитки, у Львові їхали було +8, холодно, таксист, як почув, що ми у Крим в травні - сумно побажав нам успіху!:girl_blum: Ну, нічого...ми були налаштовані позитивно, доба в поїзді і ми в Сімферополі, +25, а лише 10 ранку. Їхали ми на Зх. узбережжя, в напрямку Євпаторії, село Міжводне (70 км. від Євпаторії). Поселилися в приватному секторі, до моря 5 хв, до піщаного пляжу - 15 хв. З одного боку море, яке затокою заходить в берег, а з іншого – лиман із солоною водою і цілющими грязями та глиною, тому і Міжводне - так пояснили нам господарі. Море таке чисте...дівчата:girl_tender: На пляжі ми перші 5 днів були одні!!! Пісочок чистесенький, море прозоре...кайф... Відпочинок, у нас був пасивний... Ми спали, їли і засмагали, бо особливих розваг в тому селі нема...хоча місцеві жителі, кажуть, що в сезон у них все оживає... Не знаю, не знаю, можливо. Хоча якихось ресторанів-кафе я не помітила, ну одне було, таке непримітне. Але нам було і так добре - релакснули, відпочили:girl_tender:
    Їздили 1 день в Євпаторію, то там вже сезон почався - багато відпочиваючих, базарчики, магазинчики... Нам дуже сподобалось, хоча, коли ми вже збирались до дому, то на пляжі (НАРЕШТІ!!!) зустріли ще одну старшу сімейну пару відпочиваючих, то вони не дуже були в захваті. Казали, що те, що вони бачили на фото в інтернеті не співпадало з реальністю. Можливо, ми не очікували 5*готелю, все включено, анімацій і т.д., тому нам сподобалось, бо інколи хочеться спокою, моря, тепла і тиші.
    До речі, мені здалось, що там ідеально відпочивати з дітками - море дуже мілке, тепле, атмосфера домашньо-сімейна. Колись, як нас буде більше, ніж двоє, обов"язково ще раз поїдемо в Міжводне.
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Virner, а фото? :)
     
  18. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    з мене фотограф не дуже:girl_blush2:, до того ж не дуже фотографували краєвиди (лише трішки свої задоволені моськи) - просто насолоджувались.
    Але щось знайшла:
    скелі [​IMG] [​IMG]
    щовечора прилітали лебеді [​IMG]
    чистять пляж [​IMG]
     
  19. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Ми минулого року також в такий час відпочивали в Криму в с. Рибаче і застала нас та "понизівка", я вперше залізла у воду на 10 день відпочинку, а на 11 день коли ми їхали додому вода вже трішки була тепліша, то і дитина змогла похлюпатися.
    Цього року знову в Крим, не можемо визначитись Гаспра, Місхор чи Кореіз.
    Я так розумію в цих селещах усюди є спуск до моря, тобто або крутими східцями, або ліфтом через пансіонати , так? Там платні пляжі? може хтось знає ціну минулорічну за вхід на пляж?
    Сніжна Ви так багато знаєте про ПБ Криму, яке селище порадите обрати, може знаєте який вхід у море у тих місцевостях?
    Можливо хтось та й колись там відпочивав, і має контакти власників приватних секторів, буду вдячна за інформацію.
     
  20. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    відпочивала в Гаспрі , пансіонат Марат . Місцевість дуже гарна, близько Ай - Петрі , до пляжу можна або на канатці спуститись або пішки пройтись стежкою. Спуск до пляжу не є дуже крутий . Пляжі тоді були безкоштовні . Але немає набережної , ввечері прогулятись можна хіба на території пансіонату. Є відкритий басейн , нас він спасав, бо море було не дуже тепле( початок червня ) .