Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    дівчата, довго думала і незнайшла нічого кращого як запитати тут. Хтось про таке щось чув? знає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    так на сусідній гілці,якраз пару днів тому,одрі продавала таку штуку,23 євро
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Оdree точно знаe, бо маè такe :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    то є дуже добра річ. На відміну від тих самих тампонів. Поки що мені не треба але планую купити. На потім. Купувати тільки раз в 5 років
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Під час вагітності читала про це на форумі рожани, відгуки дуже позитивні були, я навіть зберегла ссилку щоб потім собі замовити (на цьому форумі замовляли з США), але потім в нас полетів комп і зсилка пропала :no:.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    як б таке вжиті не купила.:confused:
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    якщо будуть бажаючі, то можна буде ще раз замовити
     
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А подiлiться досвiдом, як користуватись. Як тампонами? I треба раз в дeнь, наприклад, мити? А спати з цим зручно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    тільки недавно отримала :) ще не було нагоди спробувати тут можна прочитати про використання
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Людоньки! А у мене після другої дитини така болюча овуляція!!! Єдине тішить, що як захочемо ще хлопчика, то вже точно будемо знати, коли тойво-во!:xaxa:
     
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Є трошки проблема... Чи бували в когось ну дуже скудні місячні ( щоденної прокладки хватає на день)? А то в мене щось таке....:8: Я вже починаю боятись - може це і не місячні?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    В мене були,такі майже три цикли, а на четвертий я пішла до лікаря бо щось не так було, і виявилося що в мене в животі ляля сиділа:xaxa: а те що я вважала місячними виявилося кровотечею і загрозою зриву вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Ой, це б було супер! Та, на жаль, так воно не є... Тому і переживаю, що щось тут не так.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Я теж сумніваюсь, що це місячні, хоча кожен організм індивідуальний. Просто порівняйте, які були до того. Може це справді ляля, а ви про це не знаєте:confused:.В мене такі "місячні" і ніби і по графіку були, коли я була на 2-му тижні:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    MUCHACHA, не хочу Вас лякати, але це може бути ознакою наявності кісти...:ninja: сходіть до лікаря на огляд і УЗД - спати будете спокійно. Хоча дійсно, може, то ляля :clapping::)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    а в мене нині така дата, але ще нема :), я вже зовсім забула що таке ті червоні дні:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    Відповідь: Help!!!

    У мене в перший день такі болі, що знеболюючі таблетки мало допомагають (перепробувала багато таблеток, єдині, що можуть мені зняти біль - це кетанов, але я п'ю 2-3 таблетки одразу).
    Тому я також практикую такий метод - 50 мл коньяку.
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Нічого собі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    В мене з"явились місячні як тільки малий кинув груди-йому тоді було 5,5 місяців.Я думала,що мені прийшов капець-живіт болить дико-а крім цитрамону я нічого не можу більше пити-мене тошнить .При тому всьому щасті мене так тошнило,що я думала вже про отруєння,а ще в мене,перепрошую ,діарея.Зараз принаймі не тошнить.І ніби боліти менше стало.Головне ,не промерзати в ноги.Бо я колись по молодості,років в 19 в ранню весну замерзла дуже сильно в ноги.І потім коли їхала на роботу,то мене з маршрутки винесли і завели в аптеку,де в мене влили купу всього-і нічого за дві години не помогло,думали викликати швидку.Але якось перейшло.То я буду пам"ятати на все життя.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    у мене місячні знов з"явились, як синочку виповнилось 1 рік 5 міс. Уявляєте - - майже більше 2-ох років без них......Але якісь дивні інтервали - 45 днів.....І не дуже сильні - - 3 дні, та й по всьому....Але такої "довготи" були й до вагітності
     
    • Подобається Подобається x 1