Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    У мене до вагітності цикл був 31-34 дні,а після пологів -40 днів.
     
  2. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Моїй подружчці при місячних болі знімає корвалол. Вона аж синіла їй так боліло, а потім хтось порадив їй корвалол і дуже помогло.
     
  3. Сіроманка

    Сіроманка Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    Сьогодні зранку прокинулася від сильного болю у животі, і так майже кожного місяця.... :sad: Іноді мене аж нудить, ломить все тіло, про спину і низ живота вже й казати не варто.... Ніякі аналгіни, спазмалгони і тому подібне не допомагало. Ношпа поки починала діяти, то я вже мало не мліла. Одного разу моя сусідка так перелякалася, що мало швидку не визвала. Єдине, що допомагає (а головне дуже швидко) - це немісил. Випиваю залпом, і через хвилину болю як і не було. Та я чула, що це дуже шкідливе обозболююче. Може хтось щось знає про нього, бо щось страшненько пити його кожного місяця, а терпіти теж неможу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Колись думала, що таке жахіття з місячними у мене одної. Наївна... Бачу проблеми в багатьох. Як згадаю... :sad: Помагав лише Спазмалгін. Швидка дорогу до мене знала...Та (ттт) все пройшло, залишився лише цикл 35-40 днів. Лікарі роблять пиблизно таке - :confused::confused::confused:
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    У мене після першого цикл налагодився за 4 місяці після пологів. Після другого... за 1,2, але тепер цикл майже 40 днів, а був же 28 як годинник...
     
  6. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А у мене після Катрусі місячні почалися, коли їй було майже 2 роки і 2 місяці!!! Я вже серйозно переживала!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Да.......оце Ви собі ввідпочили!.А у мене якраз сьоодні радість прийшла......Сиджу, корчусь :sad:
     
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дійсно, в німесилі немає нічого доброго. Спробуй собі грілку на живіт теплу прикладати. Бо мені теж нічого не допомогає (окрім аналгіна), але муж свариться за нього :xaxa: Тому п'ю темпалгін, правда не такий ефект але вже легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Також маю дуже болючі місячні.Німесил погана штука, також пила.
    Мені лікарка радила - анальні свічки диклоберл 50 1-2 штуки. Трошки помагало. Але там також купа побічних ефектів.
    Я зараз приймаю панадол по 2 таблетки. Як не дивно, також пила всякі сильні таблетки, не помагало, а звичайний панадол полегшує біль.
    Зараз плюс ременс почала пити, біль ще менший. Але ременс треба пити 3 міс, так написано в інструкції.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    І я мучусь з тими місячними вже купу років! І нудить, і на стіни друся від болю... всяке буває! А останнім часом (десь рік) на 3-4 день мене дико болить голова, що кожен рух в мозгах відбивається! і що то таке? тиск не скаче, але біль страшний. Може то який спазм судин чи що?
    Може хтось стикався з такою проблемою? і як з тим боротись?:8:
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    На скільки мені відомомо Німесил зняли з виробництва, його ще досліджували, коли він вже був у продажу. Там здається на серцево-судинну систему поганий вплив має. також ним час від часу користувалася, але діяв він не там миттєво чомусь. Та взагалі всі таблетки шкідливі, кожна в свою міру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчата, я з увагою читаю цю тему, бо теж маю цю проблему (навіть не болей, які мені 1 таблетка нурофена легко знімає, а запаморочення і безсилля в ці дні).
    Все-таки наважилася показати вам статтю про гомеопатичне зняття симптомів, яка мені і моїм деяким знайомим ДУЖЕ допомагала в ці дні.
    http://www.homeopaty.ru/?lang=rus&mid=324
    Відразу попереджаю - я не гомеопат, відповідати на ваші конкретні питання не буду і права,напевно,не маю, це дуже тонко. В статті все досить розжовано. Єдине, що можу порадити зі свого досвіду: Там автор радить брати 30-ті і 200 розведення. 200-ті краще не беріть, це бажано спеціалісту робити. Ці крупинки, які ви купите в гомеопатичній аптеці -5 штук розведіть в 50 мл прохолодної води (мішати обов"язково пластмасовою ложкою) і приймаєте по півложечки кожні 15-20 хв разів зо 3-5, тоді не буде така різка дія, не приймайте самі крупинки. І слідкуйте за собою, але повірте, може деколи ДУЖЕ різко допомогти. Мені так один препарат прямо як рукою зняв запаморочення. Читайте і думайте самі. Думаю, варто потратити на це сили, ніж кожного разу такі сильнодіючі ковтати.

    п.с. НА карті є Карта Сайту, там багато про гомеопатію розписано, всі питання можете читати там
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    біль виникає внаслідок тиску товстої кишки на матку.Спробуйте за тиждень починати їсти легку їжу в основному перші страви,салати,а також все що послаблює(буряк,тощо).я спробувала,допомагає.Просто треба не забувати і вчасно змінювати раціон.Щасти!
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    як обезболююче я використовую ІБОПРОФЕН в таблетках.1 або 2 в залежності від болю,за 10 хв.діє.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчата, а Ременс не гормональний? ЙОго можна пити без попереднього дозволу лікаря? Місяні в мене дуже болючі і не один день а 3 мініму. На четвертий просто може годину десь боліти. Без таблеток нія не обійтись, п'ю Доларен, раніше приймала свічки Деклофенак Натрію.Але я сама розумію, що пити таблетки цілий час, то не вихід... От я й побумала, а може цей Ременс, про який тут писали допоможе?
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А ще мучить ПМС. Ну просто все на купу. Груди за тиждень починають дико боліти, стають як кам'яні, живіт вже починає поболювати, як при місячних, голова ввечір перед місячними розколюється, часто кров з носа любить піти перед місячними. настрій жахливий, ну це само собою. Іноді злюся, поті ридаю і здається , що життя просто безнадійне..Як з цим боротись??? Мало того, що місячні болючі, так ще й тиждень перед ними треба намучитися...
     
  17. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Ременс - не гормональний. Його позиціонують як гомеопатичний, хоча це не зовсім так. Мені він не дав жодного ефекту, але є жінки, що мені розказували, що він досить допоміг. Але як на мене, то вже краще до гомеопата звернутися, ніж пити ті всі суміші, ефект може бути дивний, я про це десь уже багато писала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    На рахунок болі в грудях, мала те саме. Але зараз тфу тьфу болі незначні стали. Просто за 10 днів до початку місячних починаю пити по 1 таблетці вітаміну Е, так вже п'ю 4 місяці і результат мене потішив. Бо так груди боліли що бюстгалтер не могла одіти і ходила бз нього, хоча і без нього не дуже комфортно було. Попробуйте, може також допоможе. Взагалі вітамін Е рахується жіночим вітаміном і не зашкодить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    вважайте. передозування в організмі вітаміну Е дуже шкодить на жовчний.
    я ним захоплювалася в інституті, мала суху шкіру рук і обличчя. казали пити - пила.
    згодом - хронічний холоцестит.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Мені в свій час дуже допоміг Меналгін. Його треба було випити курс. Починаєш пити за тиждень до. То я як на світ народилась. Правда не знаю чи він ще є в продажі, бо я пила років 7 тому...