Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Ходили ви до лікаря?
    Бо в мене щось цього міця незрозуміле з крит.днями, теж мазня замість норм.місячних. Правда то мав би бути другий день, маю надію, що таки ще почнуться нормальні. Як ні, то теж певно треба буде до лікаря, або спершу на узд.
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    пішла спершу на узд, сказали що ні кісти, ні позаматкової вагітності немає. Навпаки, лікарка сказала що наступна овуляція буде з лівого яйника, бо добре видно фолікули, і на кінець - Ви здорова і можете далі планувати дитинку)
    До лікаря пішла, але нічого толкового не почула на запитання "Чому ж була мазня?". Ходила до іншого гінеколога( мені знайома порадила), а не до свого ,бо мій у відрядженні. Він мене нічого майже не питав, сказав щоб чоловік спермограму здав, а я -прогестерон. І пояснював мені як і за скільки часу "зустрічаються" яйцеклітина і сперматозоїд...Зла я тоді від нього прийшла :girl_emo:
    Так що висновок зробила лише від того що мені сказала лікарка на узд.)
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2014
  3. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    всю тему не осилила, але раджу дуже дiєвий i, головне, безкоштовний в "таблетковому" планi спосiб пережити болi - як недивно, просто лягти i поспати! дуже помагає :)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Якщо ви не прокидаєтесь зі сну від болю - то дієвий))
     
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Критичні дні

    Я, наприклад, не може заснути, коли мене щось болить! Взагалі, мовчу, що мені потрібна тишина і вимкнуте світло, щоб заснути.
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Критичні дні

    Я зараз, навіть якщо засну, прокидаюся і мучуся. Як таких болей нема, а загальний стан - пєстня. От вже мала би бути на заняттях, я не можу. Просто не можу, біль в руках, ногах, голові) Розбита жахливо)
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Я теж ніколи не терплю болі і дискомфорт, і взагалі не розумію, а нащо терпіти? А ще хочу поділитися спостереженнями, деколи користуюся O.b. і мені чомусь здається що виділення зменшуються:dntknw:Чи то так просто співпадає? Ніхто такого більше не помічав?
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    якщо ви можете заснути під час того як болить, знач не так сильно болить і ви не знаєте як то буває під час КД, коли хочеться на стінку лізти. Який там сон...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А мені таміпул допомагає.
     
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Критичні дні

    Дві таблетки темпалгіну. А тоді
    . І прокидаюсь зачумлена, як з перепою. В перший день або не виходжу на роботу, або йду відразу додому. Біль буває такий, що
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Ой, як же я не люблю ці дні.
    Що правда то правда.
    Я також темпалгін приймаю.
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    то точно... я на солпадеїні вже купу років, часто і в другий день - після того, як кілька разів ще в шкільних роках майже втрачала свідомість від болю, просто боюсь вчасно не випити таблетку.
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Ви написали про свідомість і я згадала себе.... Тиск високий, біль скаженний - ну за що нам жінкам таке....
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А мене колись сильно болів живіт в перший день КД, то брала знеболювальне, і то ледь терпіла. А як уявити що без знеболюючого було б:girl_impossible:? Навіть мені сказали якось "Та потерпи, от жінки народжують, тяжко терплять і нічого". На що я казала, що краще вже раз вродити і мати спокій аніж так щомісяця мучитись) Так і сталось, бо після народження малої КД стали абсолютно неболючі, вже й забула як це:girl_yes:. Так що це дійсно діє, і багатьом допомогло. Ще чула, що за деякий час після пологів болючість може повернутись, правда не така сильна.
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2014
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    І в мене так було, ну дуже часом боліло, що аж плакала від того болю.
    Може комусь і проходить, але не всім. маю знайому, то у неї після 2 пологів не зменшились, хіба трохи. але треба надіятись на краще)
    я ще не родила, але у мене вже не такі болючі. хіба деколи буває. а знаєте, що допомогло? фізичні вправи:girl_claping:як кажуть рух - це життя) особливо при нашому малорухливому способі життя.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчата, взагалі то у більшості так і стається, що менш болючі КД робляться після народження. Мені моя лікар розказувала про це. І по днях може коротше бути. Шось в жінки мабуть в гормональному плані змінюється. Але може бути і навпаки звичайно
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    В мене після двох пологів хіба чуть менше болючі стали. Але замість одного дня болить два, а тривалість на день довша стала.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    І в мене так, а ще набагато рясніші в перші два дні стали.
     
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    І це теж :sad: