Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчата, а когось тошнить за тиждень приблизно до КД? Вже не знаю,що з цим робити.
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    В перший- другий день. Але я це більше з болем повязувала.
     
  3. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні



    Та от власне свою тошноту з болем не можу пов'язати. Бо спочатку тошнить пару днів перед КД а вже у перший день КД починається біль.
     
  4. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    Мене нудить. Ніц не роблю - терплю і голодую :). Іноді допомагає лимончик, яблуко чи мінералка.
     
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Критичні дні

    А мене спасає ібупром, пю його в перший день навіть якщо ще сильно біль не проявився, бо вже як розболиться ,важко заспокоїти...
    Пю і кожен раз думаю, що це шкідливо напевне, але без таблеток не зможу на роботі працювати...так і травлюсь далі . Поки дітей немає, але біль зараз трошки притупився ніж в студенські роки..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Критичні дні

    або його аналог ібупрофен. дешевший від ібупрома.
    ібупром 200мг 10 таблеток 30-40 грн
    ібупрофен 200мг 50 таблеток 10-20 грн
     
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Відповідь: Критичні дні


    Абсолютно підтримую;)
    Завжди брала звичайний ібупрофен, хоча перепробувала багато (працювала в аптеці, то мала можливість). Одна-дві таблетки залежно від інтенсивності болю і нічим не гірший.
    Хоча, це індивідуально. Комусь не допомагає. Але можна взяти пластинку, взагалі копійки виходять, і спробувати;)
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    О, і я ібупрфеном останній рік спасаюся. І таки так, як чую що починає боліти, то мушу відразу випити таблетку. Таке враження, що потім просто не діє. І іноді просто поболює. А іноді з самого початку навіть при початковому невеликому болю видно, що далі буде непереливки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Критичні дні

    як добре що я зайшла в цю тему і написала, я не знала що це майже те саме , обовязково спробую , бо ціна на ібупром дорога , але помітила що він мені помагає найбільше. тож платила , а куда діватись...Цього разу куплю ібупрофен пластинку на пробу, то можна 2 підрят пити?
     
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Відповідь: Критичні дні


    Так, можна. То вийде доза, як ібупром макс 400 мг;)
     
  11. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Критичні дні

    Повернулися до мене мої КД після ЛА тривалістю трохи більше ніж рік. Не можу сказати що після вагітності вони стали коротшими :girl_cray: як були, так і залишилися 5 днів. Сильних болів у мене ніколи не було, але і тепер біль присутній. А ще десь тиждень перед КД відчувала жахливу слабкість і сильний біль у яєчниках, хотіла після свят іти до гінеколога, але так і не склалося.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Критичні дні

    а у мене після кожної дитини КД болючіші. Але болить не живіт, а ноги. Такі мої справи - через варикоз. Перший день біль майже нестерпний :sad:
     
  13. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Як відновились КД, то були взагалі не болючі, до вагітності мучилась жахливо (в 1ий день пила обезболююче, бо болі були ТАКІ, що жах). Зараз іноді поболює живіт у 1ий день, але легко і біль терпима. Виділення у перші 2 дні дуже сильні, колись такого не було, тривалість не змінилась, 3-4 дні.
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А у вас варикоз, ну мабуть біль вибирає найвразливіші місця, тому і так.
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Мене нудить і болить задня поверхня шиї дуже:oops:
    А хтось ванну приймає? Мені щось тааак хочеться, але ж протипоказано під час МС...
     
  16. Shamna

    Shamna Мамуся

    Я приймаю, приймала до вагітності і тепер також. На мене ванна ніяк не впливає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    І мені все хочеться ванни..але десь читала що вона провокує кровотечу сильнішу
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    А я за гігієнічність переживаю:confused:
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Я в воду додаю трішки солі морської (натуральної, без барвників) і декілька крапель ефірних олій. Роблю це роками і наразі проблем немає. КД без ванни в перший чи другий день можу пережити хіба на сильних знеболюючих. Вода розслабляє класно і можу обійтися без пігулок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    гаряча ванна- так. вода температури не вище 37С-ні. Питання лиш в тому, що під час місячних шийка матки є "привідкритою", в неї легше потрапляє будь-яка інфекція.
    п.с. особисто я ванну приймаю, але наприкінці циклу. Тобто коли вже менш інтенсивні виділення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1