Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Звичайно не можна, ні ванну, ні баню, ні сауну..Може відкритися кровотеча.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2015 ---
    гігієнічність це також. Хто знає що з наших труб тече?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. miafox

    miafox Member

    ПРОБЛЕМКА:після взяття скребка на аналіз,декілька днів мазалась кров,але Г сказала що це норм.аналізи і огляд все гуд.Але після того почались дивні КД.Як я це називаю "довго стартують". Тобто перші 2 дні тільки якась краплинка,або коричневі згустки.Навіть незнаю чи вважати це 1-ми днями КД,а потім з 3-го як піде...дуже сильно+багато згустків...І частко живіт починає боліти за 5 днів до КД...Це все нормально?Може хтось порадить Г...останній раз була в Сильвестер.
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Щодо огляду не знаю. А от з такими місячними варто ще до когось звернутися. Або просто своєму лікарю скажіть про це. В мене з подібними симптомами поставили діагноз аденоміоз. Не страшно, але варто тримати під контролем. Ну і після лікування ( точніше ще лікуюся) зникла мазанина, практично зникли згустки. І не така сильна кровотеча.
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Страшенно мучуся в період пмс. Починають боліти всі "слабкі місця". Але це ще півбіди, найбільший трабл з напруженням: фізично і морально, як натягнута струна:girl_cray:
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ну
    після скребка таке може бути, це не страшно, просто мабуть не охайно зробили цей скрібок. А от щодо місячний, краще до лікаря звернутися, аби переконатися що все добре.
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В мене якась незрозуміла штука цього місяця з КД. 2 дні були якісь бордові виділення, сьогодні трішки крові. І все. Я навіть не знаю чи то можна рахувати за КД. Що це таке уявлення не маю...
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а почалися вони по графіку? Незвичайний характер виділень при М може бути пов язаний з порушенням циклу через гормональний збій у роботі яйників чи через запальний процес ендометрію ( коли він не встиг з тих чи інших причин досягнути відповідної товщини перед М). Найперше, що зробити- піти на УЗД. А вже далі- по результатам
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Так, по графіку. От сьогодні вже крові немає.
    Був запальний процес минулого місяця, це було пов'язане також з бордовими виділеннями, то ходила до Г вона виписала свічки.
     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мені помагає олійка Неролі або рози кримської , роблю ванну з кількома краплями, або користуюся, як парфумами .
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я якраз з цим сюда прийшла.
    Останні місяці у мене так КД стартують від 3-ох до 5-и днів. Після вчора коричнувата крапля, весь день проходила з прокладкою- ніц, вчора вранці знову щось кольорове, знову ніц. Нині бачу щось зовсім чуть, але на КД це поки не схоже. Минулого місяця 4 дні от так стартувало, потім ще 6 днів лило, а 2 дні опосля мазало. І найгірше що коли воно отак стартує, увесь час дико тошнить і болить голова. Тошнить десь так як ото перед пологами.:girl_cray:
    Шо за біда? Тре до гінеколога іти, чи шо? Тільки ж осінню полікувалась...
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2015
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Бажано сходити. В мене аденоміоз такі симптоми має.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Мене останнім часом мучить те, що в мене кд не починаються((( 3 місяці тому вирішила зробити перерву з Линдинетом. Ходила на узд, то в мене кіста, як була того розміру так і залишилася. Перший місяць як перестала таблетки приймати, кд були в нормі, все вчасно почалося, другий місяць - коричневі виділення були, то важко було назвати кд. На третій місяць ніяких ознак, що вони мають початися немає. от вчора трішки живіт почав нити, а їх все немає. Думаю, що та ці справи впливає та кіста. Ех...тільки б дочекатися ще кд
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а ви самостійно відмінили собі ОК на фоні наявності кісти?Якщо у вас одинарна кіста чи полікістозні яйники, то гормональне лікування не відміняється. Хіба лікар бачить в цьому необхідність, і то висновки він робить після контрольних аналізів на гормони. В іншому випадку ви можете лише загострити ситуацію.
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    тре-тре. Про всяк випадок. Бо такі симптоми дають запальні процеси матки ( ендометріози, аденоміози, фіброматози...). У нихчасто характерними симптомами є отака розкачувальна коричнева мазня до і після місячних, а між ними- або стандартні виділення або конкретна кровотеча
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    ні. Лікар казав через кожні 6 місяців робити перерву
     
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Потребую поради: ходила сьогодні до лікарки, все таки кд не почалися, виписала вона мені таблетки Дуфастон, треба їх приймати 6 днів по 2 таблетки. Ціна - 460 грн за 20 табл. :girl_cray: але Г сказала, от якщо почнете пити таблетки і на 3 день почнуться кд то зупинити прийом ліків... ну і що тепер робити? мене хвилює ціна за таблетки...а якщо я їх почну пити і кд почнуться на наступний день, ті 400 грн підуть спатоньки...Що порадите? купляти їх, чи може є аналоги? бо замінила за тією лікаркою, що вона тільки виписує таблетки дорожезні...
     
  16. PNL

    PNL Well-Known Member

    Прочитайте про краплі мулімен, мені вони завжди допомагали
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    зараз ще їх пошукаю
    я знайшла аналог - лютенін. також при порушеннях менструального циклу...
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Утрожестан. Утрожестан- природній прогестерон, Дюфастон- синтетичний.Вони , правда, теж коштують. Хоча і дешевші Дюфастону. І ще- там в упаковці 2 блістери, то можна купити 1 на початок. Буде дешевше.
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2015 ---
    там трішки інша діюча речовина-номегестрол
     
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    мені треба протипити їх 6 днів...то може і підійде
     
  20. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мені казала лікарка що то те саме