Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчата підкажить. В мене завжди був довгий цикл - 35-37 днів. А вже останні декілька місяців суне в напрямку до ще подовження. Ось зараз 42-ий день, а все нема. Наприклад тому лютий випав, бо короткий місяць. Щитовидку я перевіряла півроку тому, аналізи і УЗД, все в нормі. Це так може бути? Чи можуть якісь зовнішні чинники на таке впливати, скажімо стреси, нерегулярний секс, пізний сон, зайва вага і т.ін. В гінеколога була на огляді з мазком, молочниця була, пролікувала.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2015
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Думаю стреси якраз і можуть впливати
     
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Просто в мене вже півроку такий довгий цикл - до 45 днів.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  4. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member

    В мене найбільші болі в перший день, можна дертись на стіну:girl_cray: Але мені колись порадили щоб більше рухатись в цей день. Бо, якщо лежати пляцком в ліжку то кров застоюється і від того збільшуються спазми. Звичайно, що я не бігаю марафони тоді але мінімальне фізичне навантаження дуже рятує.
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В мене така сама ситуація була до вагітності, мені допомагала 1 капсула таміпулу, і все проходило, десь через 40-50 хв
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    будь-який з цих чинників може впливати на продукування гормонів. А вже від цього і цикл залежить. Тобто, наприклад, зайва вага, особиво коли кг "скупчуються" в р-ні живота- може впливати на підвищення рівня естрогену. Стрес- на додатковий викид кортизолу і тестостерону і т.д.
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    у мене цикли все життя були 40-60 а раз в рік бувало і 90 днів, зараз в своєї лікарки під наглядом, п"ю постійно фолієву кислоту, йодомарин, бромкрептин уже 4 місяці і цикл став 28 днів, але найперше що лікарка сказала, це скинути зайву вагу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    А мені то не помагає. Хіба лягти на ліжку в позі "равлика". Друсь на стіни і ні про яке ані фізичне, ані розумове навантаження і мови бути не може.
    Хоча одним з факторів такого болю якраз і є густа кров. Відтоку немає, тому болить. Але в мене поки дійде до того відтоку крові, то я вже на стіні вишу :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене до пологів також таке було, то я могла і рвати, і вирачати свідомість. Часто змушена була колоти собі дімедрол з анальгіном, бо, здавалось, що зійду з розуму. Я народжувала легше, серйозно...
    Якщо обходилась без лікарств, то хіба тоді, коли мені бабця давала гранчак крепльоного вина і спати. Просиналась я вже людиною. Добре, що хоч залежною від того всього не стала.
    Ближче до теми: в мене є знайома, яка перепила вже всі можливі лікарства з наших аптек, а толку було мало. Єдине, що їй помагає, то я їй даю Oki, мені з Італії передають. Каже, знімає біль за 30 хв.
    ImageUploadedByTapatalk1431889760.447366.jpg
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Нє, ну мені ще наразі темпалгін допомагає. Правда остатньо збільшила дозу і час від часу заживаю дві пігулки, а не одну .
    Моя хресна колись так "лікувалась". Алкоголь розріджує кров, наскільки я розумію, відповідно вона не "стоїть" і швидше виходить. Але мені то не допомагає. Хіба назюзкатись до патєрі пульса
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    О, в далекі шкільні і студенські роки, то було моє всьо! Або
    Пройшло після першої вагітності. ДВ, ти ще просто малолєтка!
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мені допомагав Доларен. Більше нічого. І так, ходити, рухатись то всбо було фігня... Я і лежати не завжди могла, в самі приступи то туда сюда ходила як примара... Йой, як згадаю той ужас, без таблеток нікак. Дай Бог аби зараз було по іншому , я так цього хочу!!
     
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Буде.
    Мені всі так кажуть, і дохтори в тому числі.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене колись теж були страшенні болі на початку місячних, до того, як там все прорветься, в районі матки, як дівчата писали, на стіну лізла. Теж таміпул тільки помагав. Але з часом все минулось, є некомфортні відчуття на початку, але недовго і не болючі. Згідна, що рух допомагає, але не надто активний. На рахунок впливу сексу сумніваюсь. Бо був секс і були болі, і навпаки.
     
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    І я так кажу :girl_yes2:. Мені до вагітності, мало того, що спина або живіт різало, так мені реально ноги віднімало. Але мені з знеболюючих лише один анальгін допомагав, більше нічого.
    А зараз після вагітності ще жодного разу знеболюючого не приймала, ттт.
    А от з
    це не мій варіант, бо "заливає" конкретно. З дому, я б вже точно ніде не йшла.

    І в мене зворотнє запитання: що може впливати на скорочення циклу? Кожного місяця він в мене зменшується. Конкретно сказати не можу, бо не веду календар, але по даті замічаю. Останній раз чекала +/- в середині 20 числах, але аж ніяк не 15-го.
     
  16. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    теж маю питання: відколи почалися перші критичні, то все тривали 3 дні і потім ще 3 дні мазалось, але кожного разу при огляді в гінеколога казала, що тільки 3дн повних, а та мазанина думала не враховується. і тільки тепер мені лікар сказала, що це не є добре, тому приписала приймати гомеопатичні каплі Мастодінон. То це в межах норми? чи про щось може свідчити?
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене так було до пологів, але я лікарям казала 5-6 днів, при короткому циклі 24-25 днів це нормально. Завагітніла, виносила і народила без проблем
     
  18. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    а в мене 28-30 дн
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    може бути як в межах норми, так і при певних проблемах (ендометріозі, кісті яєчника). Тому то в сукупності має оцінюватися.Але, зазвичай, при наявності проблем, мазня супроводжується до початку місячних ( тобто не 3 дні звичайного місячного, а 3 дні опісля мазні- бо це норма, а навпаки- 3 дні мазні, а тоді- місячні).Зокрема, в мене до вагітності так і було- 3 дні активних виділень і 2-3 дні мазні. Загалом, 5-6 днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member