Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Гв? Чи щойно згорнули? Чекайте поки гормони стануть на місця.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я така сама. Перший цикл після родів пройшов нормально, а ось другий...сьогодні 42день. ГВ в нас тільки вночі. Тест не робила.
     
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Про гв мова не йде... Згорнули півроку тому...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    В нас нема гв... Вже... Піду до лікаря, буду бачити що скаже...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Така сама ситуація: 42 день циклу, груди тільки 2 день болять і все більше нічого... Тест негативний. В мене ще такого збою ніколи не було, 2 місяці тому була у гінеколога (просто огляд), все було добре. Варто хвилюватись? Хоча я б зраділа якби була б вагітною)
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Стреси, обмеження в їжі, посилені заняття спортом, різка зміна способу життя були? Може, в тому причина. В мене 10 років тому на фоні довготривалого стресу ціле літо не було місячних, усі три місяці. У вересні прийшли, а в жовтні знову не було. Вагітності не було, на узд і по мазках усе було в нормі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Максимум що змінилося - постійно хочу спати

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A7-30GC, використовуючи Tapatalk
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене
    А мене така сонливість завжди була пов'язана з вагітністю... може тест не добрий? Переробити з іншим іншого виробника або здати кров на той вагітних гормон, хгч, чи як там...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    перевірте пролактин, якщо високий - він може впливати на функцію статевих органів і викликати затримку. Пролактин дуууже впливає на купу всього в жіночому організмі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зробіть ще один тест.

    І якщо Ви щось знаєте про ознаки плідності, то можете ретроспективно подивитись кола була овуляція.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    груди - не показник. Вони болять і / чи збільшуються під дією прогестерону у 2 фазі циклу незалежно від того, є чи нема вагітності. Може бути просто гормональний збій- чи недостатність прогестеронової фази чи був ановуляторний цикл... А загалом, яка для вас звична тривалість циклу? До 14 днів різниця раз у році- то норма. Звісно, якщо у вас є підстави вважати, що могла бути непланована вагітність, то ще раз зробити тест. Або ще краще- анаіз на ХГЧ. Хоча цілком можливо, що це просто гормоналний збій. На УЗД зараз теж було би видно стан ендометрію і яка фаза- коли чекати місячних. Сонливість і втома - теж не ознаки вагітності. Можуть бути ознаками виснаження, а це - теж тягне часом гормональні зрушення ( або навпаки, гормональні зрушення- тягнуть вже ознаки сонливості та втоми). Збій у циклі може бути пов язаний і з щитовидкою. Знову-таки, особливо, якщо присутні інші ознаки - втома, сонливість і т.д. Це теж ознаки можливого збою і в щитовидці
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Норма 30-32 дні. Але минулого місяця був цикл 26 днів (вперше). А сьогодні вже прийшли місячні - цикл був 43 дні
     
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Я на ОК, і новий цикл завжди починався на 3-4 день після закінчення прийому пачки, тобто цього разу в неділю-понеділок мав би бути,а вже середа і нема,завтра маю починати пити нову пачку і не знаю що робити?Пити чи йти здавати кров на ХГЧ?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Перші місячні після пологів, вчора перший день був ок. Сьогодні другий день : починаючи від опівночі вже вилила 5 повнючих кап (через верх перетікали). То ок чи піти спитати лікаря?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    завтра має стати трохи менше, а післязавтра відчутно менше. Якщо такої динаміки не буде, то до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Саме так і сталося. Але на наступний день після тої зливи тиск впав і залізо, мабуть, впало.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Загалом за добу було 9 повних кап - трохи лякає
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене кілька перших циклів так заливало. Я, правда, без кап, то не можу сказати скільки. Але часами по відчуттях було враження ніби то серйозніша кровотеча якась почалась
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вірю, я б теж злякалася.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене тепер перші дні завжди так. Ну, не 9. Але раз на 2 години велика капа переливається. Захворювань, пов'язаних з гінекологією, не маю. Гемоглобін 126 - шикарний просто