Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчата, питання по темі: чи є якісь нешкідливі для здоров'я методи трошки відкласти початок місячних? На вихідні збираюсь в Карпати, а по собі відчуваю, що от-от "начнётся"...:confused:
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Думаю нешкідливих нема.
    Ще ваш підпис як відповідь на ваше питання підходить:):y: Я в свій час так само в Карпати збиралась,напередодні критичних днів,ну дуже їх не хотілось,а живіт болів ніби от-от,обійшлося без критичних днів,а скоро взнала,шо була вже вагітна.Все що не робиться то на краще,в будь-якому випадку.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  3. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дякую, розвеселили :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В мене нині форс-мажор:umbrage::Біжу з малим з узі з Огієнка і тут на повороті..упс:ninja: і критичні дні "примчались",і не те щоб трішки а просто "тече вода тече бистра":sad:.Вобщем малий в візочку починає визжати а я стою і неможу поворухнутись,:confused:бо чую що навіть чорні штани вже не спасають.Звернула там в арку якусь і стою,чуть не плачу..:sad:починаю набирати свекруху(вона в центрі працює)думаю хай їде малого забере купить те що треба ітд..аж тут другий сюрприз.:cesored:.грошей на мому рахунку недостатньо..:cesored:я чуть не вмерла!:confused:Раптом звонить подруга, що вона біля універу,спитати як там наше узі ,бо вона в зал.лікарні аналізи забирає..Словом... :)купила вона все що треба,побула з малим:8:, доки я приводила себе в порядок,ну і видмивання мокрими салфетками штанів з плащовки-незабутній момент в житті:xaxa::xaxa:!!!Насправді в страху очі великі-бо враження були ніби "я тону":) ,а все виявилось ще й як поправимим:xaxa:. я вроді ні нитик,але обідно стало капець.Такого роду сюрприз в мене вперше:haha:
     
    • Подобається Подобається x 33
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Злючко, ви не одна така з пригодами. У мене вчора ідентично сталося. Якраз коли дорогу переходила до автобусної зупинки. Подзвонила чоловікові, аби підібрав машиною, бо йти було страшно, ще й у синіх джинсах. :xaxa:

    Я перше, як побачила, що ви сюди написали, то аж запереживала. Ви ж на сусідній гілці писали, що вечеряєте смачно. Я вже й перелякалася, що ви пошкодували себе абощо, приготувалася втішати вас... А тут - такі пригоди! :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дівчата вчора якийсь шалений день був!!!сиджу в загсі на кріслі, ставлю підпис і чую, що пішло!!!ледве встигла добігти, добре що було з собою, чорна спідниця і туалет на поверх нижче!!
     
    • Подобається Подобається x 18
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    хех в вас тільки текло а в мене раз і перетекло ше й в світлих штанах і виявила я то вже вечером :bad: стидно було :bad:
     
    • Подобається Подобається x 19
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене ЦІ СПРАВИ вперше почалися... в 10 років (я така собі була акселераточка і в 10 років виглядала на 13) на уроці в музичній школі:8:. Я ледве досиділа і ледве дійшла додому:8:. Вдома розповіла бабці, вона мені зразу "лекцію" прочитала "что к чему и почему", а мені чомусь так смішно було від бабці все це чути...:confused: Так і просиділа весь час з ротом, заслоненим зошитом:xaxa:. А часи були такі, що ще не було у продажі прокладок, то наробила мені бабця ганчірочок...:)
    А в мене раз сталося прямо як у кіно: гаряче літо, білий день, центр Львова, біле плаття і ззаду на платті - велика червона пляма:8:. То ще щастя, що мама мала з собою великий поліетиленовий кульок, я - руки за спину, кульок в обидві руки і так і йшла всю дорогу - майже сорок хвилин, поки додому дійшли:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 19
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Чула про те, що коли жінки проводять багато часу разом, то і критичні дні у них починаються майже в один день. Мене теж вчора матінка природа привітала... Акурат в день мого народження...
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    :xaxa: цікаво скільки нас? в мене теж
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і в мене:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    То може в кімнату сміху більше пасувало, але сюди більш до теми.
    Верталися ми з Польщі з корпоративного пікніка і зупинилися біля супермаркету, щоб бажаючі закупились. І ось в процесі походу супермаркетом я відчуваю, що все - аварія! Такого ще не було. Я в шоковому стані. Біжу в туалет і вимотую пів рулона туалетного паперу, потім біжу до автобуса і розумію, що мої речі на самому дні багажного відділення і дістати їх я не зможу.
    Побачивши мій розгублений вигляд, дівчати виручили засобами гігієни, але ж цього було вже нажаль не достатньо. Я назад в супермаркет - за білизною. А час піджимає. Люди завантажуються в автобус. Я нервуюсь. Хапаю першу ліпшу упаковку, розмір ніби підходящий. Бігом в касу, і до вбиральні.
    В кабінці, я ледве стрималась, щоб не зареготати вголос - то були парашюти якісь! Я глянула на розмір, а не на фасон і те що я витягнула з коробки...от згадала і знову на регіт пробило.
    Яким способом я їх скручувала і загинала навіть мене не питайте. До Львова доїхала щасливо, а додому привезла подарунок для мами - упаковочку новенької білизни.
    :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 41
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Даруйте, що питаю,просто цікаво, але ж ви грудьми годуєте? Хіба таке може бути?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    може. все регулюють гормони
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дівчата і особливо Занудо, я під столом.....:lol:
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я до клубу "червоний день календаря" :xaxa::xaxa::xaxa:
    Але в мене не аварія а навпаки - фальстарт:xaxa: Коли я пила гормони, то все починалося не просто в один день а й ще в одну годину! Без гормонів з моїми болячками цикл - раз в три місяці. Тому я коли відчуваю що "свято наближається" 2-3 дні ходжу з щоденними прокладками, щоб на роботі людей не налякати :ninja:
    Megan а так буває, я годувала більше року, а свято почалося коли доці було 8.5 міс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Як бачу, ці процеси не є взаємопов"язаними. Знайома відразу за місяць після пологів "стала" звичайною жінкою, годуючи грудьми, а подруга, маючи 8-ми місячного хлопчика, ще особливою ходить.
    Ой, неприємно то все... Неначе вперше. Не особливо добре чуюся... :8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Напевно все таки індивідуально. Минулого року була з коліжанкою на морі, то доці було 1,4р. і цицялися, то гостей ще не було:8: А я вже через 1,5 місяця "пливла в човні":xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Моя родичка перші місячні отримала рівно за 30 дн.після пологів,хоча повне ГВ.
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене скоро буде 2 роки, як я попрощалась з червоноградськими гостями. Воно деколи і добре, що ще нема, але так тяжко регулювати природній метод планування вагітності. Тож чекаю...