Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ох співчуваю з тим болем. У мене ці місячні пройшли зовсім без болю - вперше за все життя. То треба було просто три дитини народити. А вам і чотирьох не вистачило :sad:
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене, нажаль до дітей якраз було стерпно, а з кожною дитиною більший біль при відновленні циклу
     
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    в мене після других пологів почались сильні місячні, бувало на півгодини не вистачало тампона на 4 краплі і прокладки великої, по УЗІ ставлять аденоміоз і на нього спихують ті сильні кровотечі,так що може краще до лікаря
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене завжди після таких "злив" падає тиск і гемоглобін. Бувало таке що на останній день КД навіть немала сил ходити. Після 3-ьох циклів таких проливних КД (немала можливості скоріше звернутись до лікаря) було хиженько і я почала дико хотіти їсти печінку і гранати (я ні перше ні друге на дух не переносила). Звернувшись до лікаря - гормональний збій (ну там багато своїх нюансів і причин), пролікувалась - все ок.
     
  5. lula

    lula Member

    Мені тільки спазмалгон допомагає. А от народження дитини не допомогло, хоча багато чула, що після народження вже не так болить.