Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dusja, 17 Січень 2010.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Дівчата, хто знає толкові вправи чи, можливо, має посилання на масаж від кривошиї. Ситуація така: в місяць була кривошия, призначили масажі, ми їх не пройшли (бо потрапили в лікарню), але доця активно почала крутити головою + клали її більше на хворий бік, діагноз нам зняли. Зараз невролог+педіатр+ортопед пишуть "здорова", але з поправкою на те, що "дивиться на правий бік більше, дивіться, щоб не було рецидиву кривошиї". Масажистка показала так звану "планку" - роблю її тричі на день, хотілось би ще якісь вправи робити, на ту "планку" добряче верещить (уточню, то не через те, що я така криворука, в масажистки теж верещала)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Справжня кривошия так просто не проходить, можливо у вас була так звана "несправжня" кривошия, коли є гіпертонус м"язів,слабкість одного м"яза, коли змін у м"язах і зв"язках немає. Я б на вашому місці проконсультувалась у хорошого невропатолога, ортопеда. Такими діагнозами всіх підряд "нагороджуюсь", нам також ставили, потім зняли...
     
  3. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    В мене в старшого синочка кривошию знайшли - пройшли масажі, клали на одну сторону, частково пройшли курс електрофарезу - зараз ттт, здається, виправилось.
    Масаж йому робили в тому числі і на основі цього відео.
     
  4. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Ми також стикались з таким діагнозом. У нас була вроджена кривошия, доня неправильно сиділа у животику. Перший курс масажів (10 разів) зробили у 1 міс. Результат було видно одразу. При цьому масажист розповіла як правильно малу повертати, з якого боку підходити до неї ( щоб вона сама голову правильно піднімала куди треба) і щ купа усіляких правил. Вдома робили масажі щодня. Наступний курс у 3 міс.....І все. Такої кривошиї як була спершу звісно що вже не було. Поступово все вирівнялось. Але спершу навіть прикус у доні був неправильним. Зараз я бачу, все вирівнюється зубками..ДЯкуючи тій масажистці з великим стажем ми це пережили. ....
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Не знаю, який тип у малого бу, і чи була кривошия взагалі, але біля 2 міс. я, переглядаючи фотки, помітила, що він, якщо на спинці, то все голівку до лівого плечика нахиляє. Вночі також лише на один бік повертав, на руках. Ну і коли клали на животик, то теж було помітно добре. На інш сторону голову не хотів категорично повертати.
    Робили 2 курси масажу, до того ж на руках носила, щоб тримав голову лише в протилежний бік і спав з валіком з однієї сторони шійки, щоб не міг повретати.
    Усе минуло і почав голівеку тримати рівно.
     
  6. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    На рахунок вправ - не можу сказати....Я щось вже і забула.Єдине памятаю, що доня з тією кривошиєю не могла дивитись в лівий верхній кут ( у неї була лівобічна), і у правий бік поверталась всім корпусом. То ми їй показували предмети різні тільки з правого боку, або показували щось згори, щоб їй доводилось самостійно витягуватись щоб подивитись. Ну і розминали мяз шийний, який був скороченим, донядуже плакала через це....Якщо хочете, може дати номер нашого масажиста чи сказати де вона приймає. Головне з дитинкою працювати і все виправиться! Краще дійсно масажами виправляти ніж хірургічним втручанням....
     
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Та я вже результат тієї "планки" бачу, і бачу точно, що кривошиї нема (бо перелопатила купу інформації і малюнків). Ну суть тієї вправи така (може комусь згодиться): дитинка лежить на животику, берете з двох сторін долонями голову і повертаєте на бік (не важливо з хворого боку починаєте, чи здорового), тоді фіксуєте ліктем попу, а долонею голову в тому положенні (на боці), фактично рука лежить по хребту дитини, іншою рукою проводите твердо (але без насилля) від попки вверх по спинці і прифіксовуєте на плечі (на тому, в який бік голівка повернута). Так кілька разів на один бік, кілька на інший. Обов*язково прифіксовувати плече. Я роблю таке кілька разів на день - то вже видно, все-таки спочатку при повороті голівки вліво вигиналась спинка і ліве плече догори піднімалось так добряче. Зараз уже плече спокійне і рівне, як і праве, спинка рівна.
    Але протестує мала страшно, кожен раз з воплями.
     
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кривошиї вроджені і набуті у немовлят

    Малому масажистка робила багато врав так:
    клала дитину на спинку, щоб тіло біло на столі, а голова і шия - ніби звисали (вона їх тримала).
    І ось так на вазі вона ту шию крутила вправо-вліво, вперед-назад. Йому то дуже не подобалося, сильно плакав. Сама б так не могла робити.
     
  9. qwas

    qwas Member

    дівчата,скиньте в приват номер телефона масажиста Вадима з Орлика.Маємо його номер на 100 закінчується можливо хтось інший має буду дуже вдячна
     
  10. Angry Birbs

    Angry Birbs New Member

    Дівчата, потрібна ваша допомога, хто знає номер телефону дитячого масажиста-реабілітолога Фолюш Ігоря Івановича. У племінника родова травма, кривошия.Кто знає номер, скиньте в приват, терміново. Заздалегідь вдячна.
     
  11. Inna R

    Inna R New Member

    Підкажіть будь ласка хорошого дитячого хірурга який успішно прооперував вашу дитинку( кривошию )Як звати ,Де приймає як можна зв'язатись з ним.Буду дуже вдячна.!!)))
     
  12. Anabelll

    Anabelll New Member

    порадьте масажиста який виправив дитині кривошию. Бо ми пройшли курс масажів і ефекту ніякого