Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    такої комплектації нема інших кольорів.
    А який саме чекаєте?
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я захотіла ровер. Муж сказав - без проблем. Зайшла щойно в цю тему і мама-мія: не все так просто! :)
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ага, я на початку теж думала, виберу на вигляд та й по всьому. А коли чоловік почав закидати інформацію про різні комплектації, фірми, моделі тих всіх деталей , то я зрозуміла, що вигляд зовнішній то зоовсім не основне..:girl_impossible:
    А я подумала, подумала і ще раз подумала :connie_pull-pigtail і вирішила брати Giant Revel W2 з колесами 26тками. А чо, я ж спортивна, то й ровер буде такий :girl_cool:. Дякую всім за поради, інформацію, може комусь ще допоможе то у виборі :).
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Нова проблема. Виходить , що лишати ровер не можна ніде.... Пишуть в кінці, щоби подбати про добрий замок, а чоловік каже, що і колодки і все що завгодно можуть зламати
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abcWVgtAvhE
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я свій не залишаю, навіть якщо сиджу від нього за 10 м, то він на замку, то не дешева штука, і хороший ровер видно здалека... знаю, що хлопці, які дуже люблять вєліки, і мають проф.моделі, спецом раму вимазують фарбою, щоб ровер втратив товарний вигляд
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    http://www.cube.eu/en/wls/access-wls-race-29/ поки що нема мого розміру, чекаю. Ну і в мене трохи простіша буде комплектація, відповідно вийде дешевше.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    маю KTM Baggy Sue
    [​IMG]
    ну, так званий гірський ровер. Їжджу ним по місту, за місто, в ліс. Із нашими дорогами так впевнено я б не почувалася на міському. І колеса ті ж стандарні 26, і нічо, нормально їжджу)) Він все-таки універсальніший.

    Замок раджу таки брати U-форми. Собі придбала отакий
    Kryptonite KryptoLok S2 Std D-Lock with 4 Foot KryptoFlex Cable
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2013
  8. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Він важкий? Кажуть, що на даний час він є найдієвішим, але все начіпне все одно можна втратити.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    найдієвіший Kryptonite New York)))
    так, він доволі важкенький, але я як на ровері, то завжди з рюкзаком,так і вожу. хоча має кріплення щоб до рами чіпляти, але він мені ніде не моститься(ні за сідлом, ні на рамі).
    Все начіпне то що маєте не увазі? Фари,велокомпи як йдеться - обов"язково знімати. Кабель фіксує колеса до замка, то ж і колеса не знімуть. Ну, можуть зняти сідло і педалі, але воно того не варте.

    ось тут непогано показано як варто замикати ровер
    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    а ви його вживу мацяли?))
    як вам по вазі? бо щось в неті характеристики дивлюся, а вага ніде не вказана.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ті колеса такі мощні, вчора чоловік пробував їздити на 29тках, сказав, що то вєщь :)
    мацала і їздила , легкий і зручний, хоча я так на тому не розбираюся, але в мене в Брюховичах стоїть міський, то він важкезний і проти того цей Giant як пушинка :)
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    о, а може забацаємо велофорумівку? десь так після Пасхи?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ох, як би то було класно, якби я не була далеко :sad: :sad:



    Ну що дівчата, я стала роверисткою офіційно тут ;), купила я той, що і планувала. Трохи чоловік мене ще нині потаскав по магазинах, зато я наїздилася на роверах, пробувала американців Trek і рада , що спробувала, бо потім поїхала брати свій , ще раз спробувала і відчула, що то моє. trek добрі, але якось все було мені не так , не комфортно. Хоча продавець був дуже милий, давав мені їздити на всіх, що можна і казав Kto ma Treka nie narzeka :D. Пробувала також 29тки, трохи себе відчувала мізерно з тими громадними колесами, то просто незвично так і таке враження та й певно на мій зріст то надто :). Ну але я рада дуже і задоволена наразі своїм на всі 100. Надіюся буде мені служити добре :)
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    може діло в рамах? вони ж на різні ростовки розраховані) та й все регулюється:окрім висоти сідла можна ж виставити і висоту руля, а іноді і кут нахилу руля.
    сідло жіноче? чи то в мене глюки. бо збоку так трошки виглядає на чоловіче.
    а ні,таки глюки
    раджу зразу прикупити фіксатор для ліхтарика-фари. ну і сам ліхтарик-фару теж)
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я знаю і мені нині там регулювали сідло, руль в тих треках і всерівно щось не то. Думаю то від розміру, але був ровер 16тка і 19.5, то 16 по відчуттях замалий, а 19.5 то вже такий громадіна руль так високо, ніби то не гірський :D. І взагалі в різних магазинах по-різному кажуть перевіряти розмір. То чи є запас між ногами і рамою, а в цьома де Треки сказали, що то не так суттєво ну головне, щоб не завелика певно, але то якось відчувається коли їдеш В тих менших в мене було враження , що я якось надто високо від руля і ніби той ровер малюсінький. Ну і там в Треках не все мені подобалося-сідло я би хтіла інше, хоч замінити нема проблеми але то вже певні нюанси, плюс там перемикач задній Acera , а в Giant Alivio, ніби трохи краще.

    я в тому не розбираюся :), але ніби сам ровер дамський :)
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    загалом нога має бути майже випрямлена на педалі (в положенні внизу). і спина має бути пряма, а не горбата.
    я на свій ріст165см маю раму 15"
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    от найкомфортніше мені було власне на тому, що я взяла, бо в тих всіх якось щось було не так. А нога випрямлена регулюється ж висотою сідла? То я ще зі Спінінгу знаю, що маж бути випрямлена.
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Музики "Фолькнери": Після Європи про велосипедний рух в Україні говорити важко

    які ж вони молодці
     
  18. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    так висота сідла перевіряється, а не рама... а рама має бути така, щоб не стукнутися, якщо різко прийдеться з сідла злітати, тобто сантиметрів 5 запас має бути, коли ногами на землі стоїш

    тобі і 16-ка буде добра
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    а от мені на моїх скромних 163.5 16тка якась малувата була. Пробувала Trek 16тку. місця над рамою було аж надто багато і якось близько я до руля була, продавець відсунув потім мені сідло трохи, стало краще, але всерівно щось не так було. Може ще залежить в загальному від форми рами.
    А мій Giant M 18 і запасу якраз достатньо.
     
  20. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    в треків така форма рами, принаймні в тих бюджетних, які я бачила... в мене такий самий ріст, як в вас і трек 16’’ мені ідеальний... тому тут нема якоїсь загальної формули, треба шукати "свій" велосипед, щоб було зручно конкретно вам... тим більше, що в велосипедах "бюджетного" класу, тих що до 500 євро, особливої різниці в якості нема