Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    буде, переважно такі рами і є. просто в мого чогось була 15"

    ну та, то ж все в сукупності регулюється

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    дамські...вони ж такі і є)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    мені взагалі здається, що то більше до чоловічих відноситься, бо ті дамські рами зігнуті, відповідно зазор полюбе буде. Тому і мені , хоч по всіх параметрах мала би йти 16тка, а добре 18тка.
    ну кагби для мене і такі гроші виділити було не так легко і не вважаю то бюджетним варіантом. Ясно є такі ціни що огого, але є й купа роверів за 200-300 євро, відповідно до тих 500 євро то вже не дуже мало і там різниця таки є велика в якості...
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2013
  3. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    хе-хе, точно :)... не розумію тих дамських роверів, ніхто ж в спідниці до п'ят не їздить, а якщо до колін, то цілком можна і на звичайній рамі :)... тоді в дамських мабуть висоту рами треба міряти по найвищій точці, оскільки, все одно, як будеш вперед злітати є ризик вдаритися


    того і написала в лапках, бо є бюджетні - то те, що можна в ашані купити, але то ровером назвати важко:)
    але насправді, між ровером за 300 і за 500 євро різниця не настільки суттєва, як на мене, і шанси, що щось зламається приблизно однакові... тим більше для людини, що серйозно велоспортом не займається
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ну а мій чоловік вважає, що і між такими цінами є суттєва різниця. Я то так не знаю, але він багато читав форумів всіляких, то роверисти радять десь так від 400 євро починаючи, якщо хочеться чогось якісного і кращого. А за ашанівські, чи реалівські, тесківські ровери я взагалі не говорю, вони коштують 50-100 євро, є різниця, нє?
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    11 травня третій рік поспіль відбудеться "Всельвівський велопарад дівчат".

    Головною його умовою є наявність ровера і дрес-код — сукні, спідниці й взуття на підборах. Цього року увесь одяг має бути у вінтажному стилі. Їхати ж можна як на спортивних, жіночих сіті-байках, так і на гірських велосипедах.
    Організатори очікують на велопарад до сотні учасниць.
    За попередніми планами, велопарад пройде за таким маршрутом: площа біля університету імені Франка - вул. Університетська - вул. Січових Стрільців - пр. Свободи - пл. Міцкевича - пр. Свободи - Беринди - пл. Ринок - вул. Шевська - вул. Тетральна - вул. Вірменська - пр. Свободи - площа біля оперного театру. Щоправда, у напрямі можливі зміни.
    Цим велопарадом організатори прагнуть показати, що ровер є повноцінною альтернативою приватним авто, ним можна зручно і швидко доїхати на роботу або й на вечірку.
    Збір учасниць відбудеться о 12.00 біля пам'ятника Іванові Франку.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    відпишуся , бо вже трохи поїздила, а тоді довго не могла вибрати і зрозуміти, який мені краще взяти. Так от я задоволена своїм на всі сто. Маю на увазі зараз колеса 26тки. Мій чоловік взяв гібрида Specialized 28мки. Ясно, що по трасі , чи в місті йому може легше, бо швидше їде, менше крутити треба :). Але зато в лісі мені краса, я можу легше скрутити педаль, минути якусь перешкоду, ну і по піску мій йде як танк, а чоловіку то важче дається. Я пробувала на його поїздити, незвично високо після мого, навіть страшно :D. Тому я задоволена. Для чоловіка , щоби їздити по таких всіляких лісових дорогах, було би найкраще 29тки, але і з тим справується. А мені ж на мої 163.5 ті 29тки видаються ну вже дуже великі, тому 26тки колеса-дуже мені підходять. І таки добре, що взяла такий, бо все ж переважно ми їздимо за місто, а то ліси, поля і там різно буває.
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я велосипедистка уже з трьох річним стажем. Чоловік уже років 5-6 катається. Саме завдяки велосипедам і відбулась наша зустріч (на спільній велопокатушці). Так що велосипеди у нашій маленькій сім"ї люблять всі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Ура!!! Вздовдж вулиці Наукової і по вул. Стрийській (ділянка від автобусного вокзалу до перехрестя Стрийська-Наукова) проклали модні велодоріжки :girl_dance:, на роботу тепер класно їздити...
     
  9. Kofe

    Kofe New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    У мене є ровер. Але от часу на ньому їздити зовсім не має. Віддаю перевагу заняттям у спортзалі.
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Колись барала на прокат ровер марки "Schwinn", тип круізер. Так мені сподобався, шо тепер і собі дуже такий хочу. Дивилась шо його можна за 3000грн. купити, якшо такий найпростіший-без передач. В нього сидіння як диван, і взагалі мені сподобалось дуже сидіти "прямо", а не "горизонтально" як в спортивних роверах. Може хтось має схожого ровера?Як він вам? Розглядаю варіант їздити по місту,на роботу, а от якщо б так трапилось шо треба за місто виїхати, думаєте нормально буде?
     
  11. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    я вже маю ровер:girl_claping:, поки що тільки три рази їхала на ньому і зауважила, що дуже скриплять задні гальма, а ще якщо спускатися з горба, де постійно потрібно пригальмовувати, то повна голова від того скрипу((. він новий, то може тому? потім напевно вшурується? чи як?
    ще підкажіть, як зависоко має бути сидіння - щоб нога повністю вирівнювалась при прокручуванні педаль, чи навпаки, щоб легко можна було до землі дістати? бо щось трохи біль у колінах відчуваю (п.с. ноги в мене треновані))
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Нога повинна бути злегка зігнула в коліні.
    Коліна можуть боліти якщо неправильний каденс під горку. ( http://www.velotranzit.com/117-prychyny-vynyknennya-problem-z-kolinamy-u-velosypedystiv.html)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Раніше не бачила на форумі цієї теми, тому все дописувала у "Вибираємо ровер". Переміщую сюди звідти таке:

    Пані та панянки, за своїми клопотами зовсім забула ( та мені вже нагадали), що дуже треба зорганізувати нас, велолюбительок, на змагання. Також будуть перегони для дітей. Наразі дівчат-жінок дуууууже мало зареєстрованих. Тож прошу долучатися і дітей приводьте.
    Нагадую, що учасники мають бути в шоломах і на справному ровері.
    Уся технічна інформація тут:
    http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3219&Itemid=795
    Щодо оплати:
    http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3392&Itemid=795
    Реєстрація:http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3391&Itemid=795
    Усе відбудеться у Вулецькому лісі 23.05.15р. Попередньо буде добровільне прибирання траси (хто хоче і може) та проходження траси попереднє оглядове. Зазвичай на фб про все написано.
    Вульки на ФБ www.facebook.com/pages/Вульки/192261447647524?fref=ts
    Афіша http://www.mtbmarathon.com.ua/download/vulky-15-640.jpg
     
  14. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    То не від того що новий. Швидше що невідрегулювані правильно. Якщо ровер з веломагазину - візьміть його назад щоб відрегулювали. В крайньому випадку можна самій "покрутити", якщо є інструменти і youtube в допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я теж хочу велосипед дуууууже!!!!Але за доступну ціну:girl_in_dreams:Можна і б/в))
     
  16. Osya

    Osya Active Member

    В мене складний велосипед, добре що можна скласти і з собою на роботу забрати, щоб не переживати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    а можна детальніше?
     
  18. Osya

    Osya Active Member

    Маю велосипед Curtis, можна сказати що дешева версія Dahon, має три передачі, колеса 20 дюймів, і складається щоб можна було занести кудись
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2015 ---
    Тільки на малюнку звичайний переключатель передач, а в мене схований(планетарна втулка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ух ти він ж напевно дорогущий?
     
  20. Osya

    Osya Active Member

    Минулого року купила за 3 тис., зараз вже напевно дорожчий, але хочаб спокійна що ніхто з роботи біля столу не забере.
     
    • Подобається Подобається x 2