кулінарний конкурс "Улюблений сніданок нашої родини або догодила домашнім!"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 17 Вересень 2009.

?

Який перепис найбільше відповідає темі конкурсу?

Голосування закрито 8 Жовтень 2009.
  1. Оладі з тунцем (Дана)

    18 голосів
    18,8%
  2. Ліниві вареники (Ная)

    14 голосів
    14,6%
  3. Швидкі сирні бублики (Kasia)

    5 голосів
    5,2%
  4. Африканський фруктовий компот (Маруся-мама)

    0 голосів
    0,0%
  5. Моя улюблена канапка (Kasia)

    11 голосів
    11,5%
  6. Яблучні пишки (Маруся-мама)

    1 голосів
    1,0%
  7. Сирний салат (kati)

    5 голосів
    5,2%
  8. Кругляжки від Грильяжки (Грильяжка)

    8 голосів
    8,3%
  9. Канапки сніданкОві (Галченя)

    6 голосів
    6,3%
  10. Сир з фруктами (Ная)

    1 голосів
    1,0%
  11. Налисник на кефірі з сирково-ананасовою начинкою (Дана)

    5 голосів
    5,2%
  12. Ультраліниві канапки (Ольга)

    3 голосів
    3,1%
  13. Рум"яні канапки (Рибка)

    4 голосів
    4,2%
  14. Для кВіточки (Галченя)

    0 голосів
    0,0%
  15. Канапки "Вечірній сніданок" (Lilliyah Romanova)

    5 голосів
    5,2%
  16. Сніданковий десерт "Печені снігові вершини" (Lilliyah Romanova)

    10 голосів
    10,4%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: кулінарний конкурс "Улюблений сніданок нашої родини або догодила домашнім!

    Ось і закінчилось голосування. напружене воно якесь було і я тішуся, що мені не довелося своїм голосом вирішувати кому належатиме приз :)

    Дуже хочу подякувати нашому Спонсору, Марусі-мамі, за чудову ідею конкурсу, за гарно розписані нею правила і звичайно за дуже-дуже прекрасні призи!. Приємно те, що призи були спеціально підібрані, від щирого серця, а не знайдені в хаті непотрібні речі... Призи ці недешеві, а доставка їх в Україну ого-го скільки вартуватиме і з огляду на те, що Маруся їх купувала не з власного достатку, а так би мовити на останні гроші, то це ще більш приємно за таку увагу до нас. Мене особисто той конкурс заставив переглянути своє відношення до кухні :)

    Марусю, тим конкурсом ти ще раз підтвердила свій титул нашої Посиділочки!!!! Ми тебе любимо :)

    Марусю, за тобою останнє слово, чекаємо з нетерпінням оголошеного результату щодо заохочувального приза :)
     
    • Подобається Подобається x 32
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: кулінарний конкурс "Улюблений сніданок нашої родини або догодила домашнім!

    Як і вийшло по-голосах перше місце по-праву належить Дані, друге наші форумлянки подарували Наї та її лінивим вареникам (я їх ще не пробувала але думаю що і мої вибреди також би таке хрумали) ну а третє отримує Кася із своїми:girl_bye2: сніданковими канапками.
    Я дуже тішусь що всі призи поїдуть в Україну. Я справді купувала все таке щоб сама хотіла мати, хоча участь в конкурсі приймала справді не заради перемоги а заради кількості.:girl_cool:

    А той додатковий приз, він є невеличкий... можна сказати зовсім маленький але він по-праву мусить дістатись як то кажуть runner-up, тобто наступній форумлянці з найбільшою кількістю голосів, і в цьому випадку це є Ліля. Я не планувала того приза спеціально для неї і готова віддати йому будь кому іншому, але думаю що зі мною погодяться що ті сливки то річ оригінальна, цікава і нескладна в приготуванні.
    Тому щоб вас не мучити ось цей призик - горня, терочко і тріпачка для приготування гарячого шоколаду або какао, який полетить до Канади.:girl_flirt:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 31
Статус теми:
Закрита.