Культурний ШОК

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Tanyunya, 28 Лютий 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    то тільки я бачу просто кліп, очередной? може я якась черства, але вслухалась в слова і нічо там такого страшного не почула, просто пісня, ще одна, просто кліп.... З чого ви взяли, що це про їхнє життя, що це їхнім жінкам? звідки ви знаєте, як нозійшлися вони? ми знаєм лиш то, про що пише жовта преса і все. і що там в них наспраіді, хто кого кинув і коли невідомо. часто буває, що такі пари роками живуть окремо, але не розголошують цього.
    і про ржач вкінці "над чиїмись розбитими життями", ви це серйозно?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vittoriya ціль кліпу досягнута, всі обсмоктують кісточки, шоу-бізнес і ніц особистого :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    тю, старічкі собі трошки попіарились знявши кліпчик примітивний(текст ну ващє капець який змістовний) з псевдо прихованим змістом і натяками.хто що хоче - те дофантазовує. я вупше не вірю що в попсі є якісь "смисли".

    во-во,погоджуюсь:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Та я то всьо розумію, але просто сам оцей сміх мене зачіпив. Правильно тут хтось писав, що має бути повага до тої жінки, яку бідолаха ''терпів'' 20 років. Хоча він її не терпів, він гуляв, терпіння би якось по іншому мало б проявлятися, а то виставляє себе чуть не жертвою. Та й дітям рідним, напевно, теж неприємно слухати такі речі.
    Хоча, завжди розуміла, що оті звьоздні мальчікі і дєвочьки то є трохи інші люди, аніж ми, таке вже в них життя, сплошне шоу зі всіма витікаючими з того послєдствіями

    Так, серйозно, мені це не сподобалось. Я собі уявила якусь звичайну жінку яку щойно підло зрадив, кинув чоловік, вона дивиться той кліп і її рве на кавалки від того, як на мене, феєричного фіналу. Хоча сам кліп в цілому нічого особливого, життя як воно є...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А мене сміх якраз і не зачепив - то дійсно більше схоже на радість від вдалої творчної роботи над кліпом із акторками. Мені не сподобались оті слова "страждальців" і їх одкровення, і як виставляють жінок, з якими пройшли всі важкі і веселі часми які їм народжували дітей. Просто якось не гарно. Але то ж і не тільки в творчих так, інші теж такі бувають. Ось тут наприклад, інтерв"ю Джанабаєвої і про ту історію Альбина Джанабаева: «Меладзе – сумасшедший отец» - Woman's Day. А потім комусь весело, а комусь не дуже:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2015
  6. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Правильно, кожен сприймає той самий епізод по іншому. Подивлюсь я другий раз - інший момент зачіпить :)
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хм, не знайшла куди то пристроїти, але я однозначно в шоці.
    Сайт іменується "Методична скарбничка вчителя, вихователя, батьків"
    І сторінка Цікава логопедія. Дефектологія. Скоромовки. Чистомовки. Логопедичні вірші, римування, ігри, вправи. Важкі літери. Мовленнєвий розвиток

    Починається з таких "чудових" віршів: :suicide:
    Потрібна літера «Р»
    Букву «Р» ми вчимо дружно,
    Букву «Р» знати дуже потрібно,
    Щоб правильно, на п'ять
    Ім'я Родины сказати:
    РРОСІЯ.
    (І. Агєєва)

    Буква «Р»
    В букві «Р» живе Рросія,
    Рeki рожь, ракетодром,
    Руки матері родные
    І родительский наш дім,
    І рябиновость липня,
    І росинки, і рассвет.
    Буква «Р» - раненье кулею,
    Що сердца носить дід.
    Разбудили утрпро рельсы.
    Распахнулись даль і ширь.
    Русый ветер мчить навстречу
    За равнине. Ти дихай
    Русским повітрям упругим
    І ромашкам вклонися!
    Починалася з цієї букви
    Наша Родіна і життя.


    Я все розумію: Гугл перекладач, дешевий сайт. Але люди добрі, ну треба ж хоч іноді читати що публікується! :girl_devil: То поза межею мого розуміння, де поскаржитися адміністратору того сайту теж не знайшла. :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 4
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    Це, напевно, в ДНР і ЛНР в школах по такій методиці викладають. Ще ні туди, і ні сюди.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Нові віяння у розважальних шоу:girl_yes2:. Цікаво що ще придумають)) Як вам конкурс такий конкурс на "відгадай жінку"?
    Новое японское шоу «Угадай жену» побило все рекорды по рейтингам в мире
    Новое японское шоу «Угадай жену» побило все рекорды по рейтингам в мире
    [​IMG]

    По условиям этого «необычного» шоу, три девушки, участвующие в конкурсе раздеваются и становятся так, чтобы закрепить свои попы в специальной картонной стенке.

    Их мужья подходят с другой стороны так, чтобы не было видно, где чья жена. Чтобы угадать, какая из 3 участниц их любимая, они должны по очереди вставлять свои причиндалы по очереди каждой девушке.

    Таким способом мужчина должен угадать, где его жена. Считалось, что настоящий любящий муж должен узнавать, где его жена даже под таким ракурсом.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    це точно Шок
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    та ті японські шоу взагалі дуже шалені і дивні, і на межі з гидотою всякою і відразою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В японців свої таракани в голові. Я дружу з однією японкою, ніби розумна дівчина, досить позитивний погляд на життя, багато чого навчилась в неї...Але її ідеал чоловіка...То повний ппц - Андрій Пежич! В них інше сприйняття світу :sad:
    п.с. вона нормальної орієнтації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    так, зовсім інша культура, і в них дуже поширені оці всі косплеї, перевдягання, воно теж впливає на психіку.
    Але на смак і колір всі фломастери різні :) Кожному своє.
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я м'яко кажучи в щоці! на мою думку це занадто. ті хто обирають труни навряд чи хочуть ось таку рекламу бачити. хібашо то розрахунок на якихось екстремалів (не знаю яке тут доречне слово підібрати), які наперед собі труни вибирають. хоч теж не факт. ну то я так розумію якийсь москальський сайт, а в них там придурків хватає:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Thebestnata, це Білорусь. А " особливих " креативщиків і у нас вистачає
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    От для чого аж так себе модифікувати? Спочатку німецька стюардеса почала робити тюнінг, потім вирішила взагалі змінити колір щкіри. Було так стало отак
    Остановите самолет, я слезу: экс-стюардесса подсела на загар и увеличение груди
    [​IMG]
    [​IMG]
    Вона мріє стати "афро-барбі", такий стиль
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в принципі, моду диктують самі пластичні хірурги :). А далі- жінки присідають. От зараз серед "афро"жінок мода на зменшення губ. Поки у нас жінки їх підколюють, "афро" жінки ( ну і не тільки вони)- їх зменшують. А там процедура травматична, бо забирають частину тканин і по всій довжині на тиждень накладають купу купезну швів. І то все робиться під звичайним обезболенням. А потім ті шви ще знімати. І то виглядає у прямому сенсі як "зашити рот"
    [​IMG]
    Але потім губи отак виглядають [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    То як китайці собі очі збільшують і мішки під очима ооблять (в Японії то тренд, як кривуваті зуби). А як людина явно перегинає то чого ті лікарі не зупиняють? Бізнес на людях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Передбачаю тапки в мою сторону і звинувачення у відсутності почуття гумору, любові до автентики і взагалі у непатріотичності. Але оце все.. таке недолуге, що навіть не смішне, таке безпросвітно хуторянське і чоловіком рідним прибите... Ой жінки-жінки вкраїнські горопашні, сито вам на голову.. Йдемо в Європу, переходимо на піцу )


    Доповнено:
    Заради справедливості — зате шкарпеточки в жінок класні ))
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Смішно Смішно x 1