Культурний ШОК

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Tanyunya, 28 Лютий 2010.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    не пише, а тибрить і лямзить! Пишите в Ютюбі "Потап плагиат" - і отримуєте наступний культурний шок!:girl_crazy:
    А в конкурсі тому журі як напідбір! Брежнєва теж видатна співачка і багато створила і досягла сама, щоб судити інших.
     
  2. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    То називається - А СУДДІ ХТО? Та ті діти на кілька рівнів вище за них у розвитку....Я про Потапа чомусь ліпше думала, а його, виявляється жаба душить.... Видно знає бідака, що Вакарчукові у Москві в найбільших концертних залах вся публіка підспівує УКРАЇНСЬКОЮ!
    Іспанко, солідарна з Тобою :)
     
  3. бусинка

    бусинка New Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Тю, заслужений. Он Бучинська народна і вистачило їй совісті поставити себе на один щабель з тією ж Матвієнко чи Ротару... Країна чудес, що тут казати
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    , Дякую, насміялася зранку) Я не фанат Потапа, тому знала всього дві-три композиції, які були явно "позичені", тепер ще й решта добавилась. Треба вивчити тепер репертуар Потапа та Насті, може знайдеться пара їх власних пісень...
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ото нині на Фейсбуку зустріла... Може не в ту тему троха, бо слово "культурний" сюди ніяким боком, та й "шок" - це не те слово. Таким важко шокувати, але з таким якось треба жити, бо воно всюди, воно лізе...:8: А колись було - Львів культурна столиця..
    http://www.youtube.com/watch?v=oG_vLE44pDs&feature=player_embedded
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Пастух і вівці
     
  8. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    стрінгі в стілє ВіАйПі:girl_haha:

    капець.. а той мужик в кінці кліпу, що пританцьовує.. це ж на яких наркотиках тре сидіти?
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Культурний ШОК



    уявляєте, а я спочатку не могла ніяк слова розібрати, ледво доперла, на якій мові вони співають :) Хоча, чого тут перейматися? Вони що, серйозні конкуренти іншим? Так собі, одноденки, про яких завтра і пам"ятати не будуть :) Дурне легко й скоро забувається :)
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Але те дурне лізе зі всіх дзюр. Та ціла групавушка ще й передачі на ТБ веде, і скрізь, де не плюнь воно, або на те схоже є.

    Ні, не конкуренти. Але вони переважають не якістю, а кількістю. Кажу ж, лізуть. Розмножуються і лізуть... Якось у Львові такого все ж менше було. Я розумію, в сталіце. Там вже давно кліпи наголяса знімають, одна Нікіта чого вартує. НеАнгели. Арктіка. Дівки повністю голі в кліпах.
     
  11. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Культурний ШОК

    Мдаааааааа....Цирк уєхал,клоуни асталісь..Чесно кажучи,я вже нічому не дивуюся.Мала можливість "ото" вживу бачити..То ви ще не бачили шоу,яке веде група Вушка:connie_pull-pigtail
    Перевірка на вечірку[​IMG]
    Пародія на Кацю Асадчу
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Так кажу ж - бачила... Плакала...
    [​IMG]
     
  13. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Справді соромно за культуру нашої молоді .

    А віршик смішнючий
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    :sad:

    Я направду в шоці.

    Хоча, зважаючи що частина населення Львова походженням з Турківського району, не дивуюсь попиту на цю "творчість".

    Хоча б попрацювали над ними, чи що. Бо враження, що стилісти й перукарі також з Турківського району...
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Культурний ШОК

    Погулянка деградує остаточно...
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Культурний ШОК

    а якщо зважити на те, що тато Лілі-декан одного з факультетів Універу Франка?

    сильно, правда?

    ось яке воно підростаюче покоління наукової еліти :girl_impossible:(хоч добре, що не все і не всіх)
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Я часом отримую культурний шок на вулиці. Нещодавно побачила на вулиці дівчину (років 25-28) у нічній сорочці. Я просто оніміла. Знаєте, тепер такі простого крою хебешні з малюночками шиють? Ще й написано було - гуд найт. Ну я розумію - спека, але ж не тра до такої міри голову нагрівати.

    А ще на тижні дівчину в чорних закритих (!) туфлях на височенних підборах у супермаркеті бачила. Бідолаха ледве дибала на них. Це такий спосіб привернути увагу? В 35 градусів в обідню пору? мдяяя...
     
  18. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Якщо судити по двох відео , то в "вухастих" один мікрофон на двох , одна пара кульчиків-таких , щоб розтягувати вуха , і одна хустка (тільки я не догнала , нащо вона їй ???).
    P.S. А що то за такий модний світський лев ЮСТАС ? То часом не він там підспівував на попередньому відео з виступом в "стілє ВіайПі" ? Як каже моя свекруха - ржачний тіп:girl_crazy::girl_crazy:
     
  19. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Бачила таку мамусю, яка вела донечку в садочок на таких обцасах
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    а я вчора прозріла в одній з лікарень.
    пані Докторки в тєле - в нас без комплексів виявляється.
    халати білі лікарські в обтяжку, до колін. а під низом чорні або кольорові комлпекти білизни. і увагА!- усі комплектовані стрінгами.
    я не зрозуміла аж спершу як проплила така Дохтур біля мене в леопардових стрінгах під халатом:girl_crazy:
    як на мене, то якийсь рагулізм.

    а найсмішніше, щой зайшла така файна молода дівчина, на низькому і в лянній прозорі спідниці і вона з гарною фігуркою і акуратним "відомим " місцем одягнула суцільну білизну білого кольору.
    от вам і порівняння.