Культурний ШОК

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Tanyunya, 28 Лютий 2010.

  1. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Культурний ШОК

    Як казала пані Барабака, Смак- це не кулінарне шоу, а шоу "Який же класний, мудрий, дотепний і начитаний Ваня Ургант"... з іронією і повагою, що для неї мало характерно)))

    А то в забилам-би!!!!! Перемикаю одразу, бо шляк трафляє.... І від тої програми....де дівчат "перевтілювали" з Наталкою Карпа.... а в неї на бузі тонна косметики, що зараз та штукатурка впаде і когось заб"є.... щей так іноді тих дівчат вдягали (не завжди) і зачісували, не сіло ні впало. Переглянула кілька програм, як вагітною не було що робити, і вирішила більше не вмикати отого чдо-дива. З того часу навіть кліпи її перемикаю, бо денервує.
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Мені також декілька разів траплялась ця передачка...Думаю, що львівським ведучим треба ретельніше добирати візажистів і перукарів, бо те, що в них на обличчі, то страх один, іншого слова не підберу...Це стосується не тільки Ясінської, а й ведучої програми "Вершки"(забула прізвище). Дівчата ведуть денні передачі з явно вечірнім макіяжем на обличчі...Плюс грубі граматичні помилки у текстах ведучих...Таке відчуття, що їх ніхто не перевіряє, ну є ж у редактори...
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Дивилась в неділю програму львівського телебачення - незнаю назви, бо просто перемикала канал - де якась ведуча (може якась наша месна звізда, бо я їх незнаю) водила дітей по Південному і Ваму, типу закупи робили.
    Ведуча у вечірні пишній сукні в Вамі!!! купує випічку.
    З нею дітки з якогось ансамблю розмальовані як індіанці на війну, вульгарно так. Але найцікавіше наприкінці - пять хвилин іде реклама зачіски, одягу, стилю, макіяжу та аксесуарів ведучої від різних салонів. А нема ні першого, ні другого, ні останнього.
    В мене таке враження, що наше Львівське телебачення можна ставити в приклад студентам-журналістам, як не варто створювати програми.
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Це тепер реклама Південного така. Соромно, бо такі наші програми цитують і транслюють в неті і вся країна вже знущається. У власників Підденного, як і у власників телеканалу вже старечий маразм.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Культурний ШОК

    Справді, що не програма - то суцільна реклама, аж огидно то дивитись. Передачі зовсім не цікаві, однакові, дивитись і розуміти як на тобі нагло заробляють гроші промиваючи мізки просто не хочеться. Мені прикро що у Львові немає нормальної побудови передач. Невже не можна використовувати в програмі 5-10 хв. ефірного часу суто для реклами?
     
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Та реклама під час передач і фільмів трохи дістала. Згадала "Папины дочки", де в кожній серії розказували про Піковіт. Але то ще були квіточки, а тепер то просто жах на телебаченні. Я розумію, що скоро вибори і їм треба гроші, які вони можуть отримати за рекламу, але ж тією рекламою тільки рейтинги собі знищують.
    Побачила анонс передачі "Історія однієї вулиці" (може не точно сказала назву). Дуже хотіла подивитися. Натрапила на передачу, де мали розповідати історії вул. Франка, а 90% часу розповідали які модні магазини є на тій вулиці.
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ну так просто там стільки магазинів, що поки про них розповіси, то на якусь там історію вже й ефірного часу забракло:girl_emo:
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Культурний ШОК

    Я мала на увазі просто реклама, не в передачі, не в серіалі, а звичайна реклама, під час якої можна піти зробити собі чайок :)
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Оскільки більшість так і робить (йде робити чай), то мудрі голови вже давно придумали, що рекламувати можна під час передач і фільмів. Але ті мудрі голови ще й пишуть, що то має бути ненав"язливо. А наш народ першу частину речення прочитав, а далі нє, бо треба гроші гребти і побільше...

    Сьогодні натрапила на ту передачу і спеціально подивилася, бо хотіла побачити "яка то смакота". Хочу лиш додати, що Ясінська навіть воду пила з таким виразом обличчя.
     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Знаєте, реклама рекламою, а от мова - просто жахлива! Мене трафляє, коли ті наші "ведучі" з таким галицьким діалектом валять...типу, такі прикольні, такі прості! Професіональність взагалі відсутня. Так ріже вухо! На ТРК "Люкс" ще більш менш, а от на 12 каналі. Львів, як культурна столиця України, міг би вже попрацювати над створенням нормальних передач.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    То такий імідж))).
    Зараз прийде Грильяжка - і всім наваляє!:)
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2010
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    дівчата, а як вам рекламка : Интьерны, блин - на 1+1!
    я в шоці, а потім говоритимемо про культурність нації!,
    вчора на 1+1 вони ще й в новини то впихнути додумались!:girl_devil:
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    ви бачили цей серіал? абсолютно адекватна до нього реклама.
    сприймайте з іронією.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Телеканал ЗІК, програма "Хто тут живе".
    Сама ідея хороша, але от подача інформації і ведучий... Ну чому в нас все робиться таким примітивним способом, "під вибори", якось зовсім не професійно, грубо.
    Замісили то все, щоб "покусати" троха владу, а виходить навпаки, після тих "нападок" більше симпатизуєш гостю тої програми...
     
  16. Відповідь: Культурний ШОК

    Ну це ще про якого гостя мова. Багряку симпатизували? :girl_impossible::babruysk:
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Знаю його як затятого комуняку-пристосуванця. Добродомов все що вміє, це повторювати фрази з навушника, бо сам два слова до купи на українській зліпити не може. От цікаво, що за тупак пише сценарій і підказує, що ведучому говорити? А студія? Хотіла б познайомитись з чудо-дизайнером :girl_emo:
     
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ілик себе достойно повів. І до речі, ведучий на жодне його питання, навіть з суфлером не відповів.
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Я теж не розумію їхнього дизайну, особливо ті макарони в банках на праві стіні...
    я теж була в шоці, як побачила ту передачу..наскільки не професійно! перебиває гостей, хамить прямим текстом, як його випустили на ТВ...стид та й годі...
     
  20. Відповідь: Культурний ШОК

    Як на мене, варті уваги сюжети у цій програмі, бо деякі цікаві факти, підтверджені телекартинкою, можна почути.
    А Добродомов чи ті базарні прямі включення - то зовсім не варте уваги і обговорення.