Культурний ШОК

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Tanyunya, 28 Лютий 2010.

  1. Відповідь: Культурний ШОК

    Як на мене, варті уваги сюжети у цій програмі, бо деякі цікаві факти, підтверджені телекартинкою, можна почути.
    А Добродомов чи ті базарні прямі включення - то зовсім не варте уваги і обговорення.
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Вчора випадково натрапила на програму "Зірка+Зірка" на 1+1. Я просто обурена наскільки непрофесійно себе поводить Юра Горбунов у кадрі. Справа в тому, що у журі сидить 3 представники України і російськомовна Лайма. Так от, Юра постійно плутається якою мовою до кого звертатись. Ну до Лайми я згідна - російською, але Горбунов чомусь інколи переходить на російську коли звертається до Потапа чи Ліхути. Вони що - української не розуміють? Я обурена не мовним питанням(сама у побуті - двомовна), а непрофесійністю ведучого. Крім того, Горбунову вдається в україномовну фразу вставляти російські слова, а часто і просто - суржик.:girl_nea:
    Та й взагалі, останнім часом рівень програм 1+1"впав нижче плінтуса". Якісь дурнуваті шоу: Від пацанки до панянки, Без мандата, Міняю жінку... Всі вони виглядають дуже не професійно.
    Ну але це моя особиста думка :d7:
     
  3. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    В мене те сама зауваження,тільки не до Горбунова,бо не дивлюсь цієї передачі.А вчора випадково включила інтер,і там йшла нова передача "Розбір польотів",так от там ведуча теж постійно плуталась,то на російські то на українській.Коли щось оголошувала то на українській,з гостями як виходило.Одним словом то капець:girl_blush2:Вже б говорила однією,а то виходила якась каша малаша.
     
  4. emelia

    emelia New Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Дівчата,я з вами згідна:а загалом-політика каналу-українська мова,то ж для гостей(хоч і російськомовних)придбайте електронний перекладач.Я не бачила ,щоб на російських каналах до наших зірок звертались на укр мові!
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ні, я бачила лише одну програму про заступника міського голови.
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Не тільки на "1+1". Вчора переключила на "Новий" і знову прозріла від якогось ШОУ про тещу. КУмедія і великий встид за наших телевізійників та учасників.
    і неприродньо себе поводять.

    До речі, не пам’ятаю на якому каналі, дивилась передачу про гіпноз, вів ведучий з Росії (в Україні ведучі скінчилися). Ми тепер не тільки ідеї для шоу запозичаємо в старшого брата (він теж запозичив, звичайно у Європи та Америки), а й беремо звідти найгірше, включно з ведучими.
    А щодо
    Пригадайте, хоч одне шоу на українських каналах, де не звучить домінуючою російська мова з "гиканням і шоканням"?
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Культурний ШОК

    про тещу то взагалі, я вчора бачила, як та теща впадала в істерику від будь-чого, постійно кричала.. витримала хвилин 10 і перемкнула
    як таке знімають?
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Це 1+1,а ведучий Павло Воля.Ви знаєте дійсно складається таке враження,що в Україні брак ведучих.На новому майже всі шоу веде Доманський,а на 1+1 Горбунов.Напевне на то гіпноз шоу взяли Волю,бо якби Горбунова то був би явний перебір.Але ж могли взяти когось з України.І якщо я не помиляюсь то на 1+1 всім творчим процесом зараз керує чоловік з Росії.Так що це багато чого може пояснити...
     
  9. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Точніше , як людям не соромно ТАК себе поводити перед камерами ? Я розумію, що за це все "шоу" їм платять гроші , але одного разу натрапила на цю передачу і там свекруха виривала в невістки з рук дітей і виварювала дитячі речі в емальованому баняку ......
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Культурний ШОК

    так отож, камера дуже сковує людину
    а тут істерика на істериці, скандали, жах якийсь, я б таку тещу/свекруху на поріг не пустила б:8:
    та й гроші ніякі не варті нервів рідних людей
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ой, ті шоу про сімейні розборки, то взагалі - клініка повна. Тепер взагалі майже немає що дивитись по ТВ, все якесь примітивне. Добре, що маю по кабельному канал Diva, то можна інколи щось глянути...
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    На мою суб’єктивну думку, це все погано пропрацьовані сценарії. Люди ведуть себе не так як в житті, а так як їм скаже загниваючий режисер.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

  15. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Як часом жаль, що на форумі не можна застосовувати ненормативну лексику! Якісь ... запрошують на програму якихось ... і все це видають за українську шоу-програму:girl_blush2:
     
  16. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Не можу ствержувати зі 100% впевненістю, але за участь у програмах на 1+1 сім"ї отримують певні суми (за неперевіриними даними "Здравствуйте, я ваша мама" платять 80 000 ГРН, "МІНЯЮ ЖІНКУ"- 8000ГРН).:girl_cool:
    Чи погодились би Ви, любі форумлянки, тиждень пожити з телекамерами і чужими людьми ?:girl_haha::girl_haha:
     
  17. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    від переглянутого відео- повний шок. Те, що вона вульгарна дурепа-знала, що інтелеку і виховання -нуль теж. А від чого шок- не знаю.
    Нудить від ТБ- все переповнене вульгарністю, що не програма- все про секс, про сварки, кримінал- суцільний негатив.
    Або з іншого боку є ЛТБ- якщо подивитися на людей, які там працюють- в більшості- інтелігентні освічені люди, а як ввімкнути- ну сміх! починаючи з концерту вітань в неділю -крутять записи 20-ти літньої давності, Дозю Кукурузю і його невмирущий "День народження у тебе" .А ще недавно бачила його виступ із піснею про Україну-калину-мову солов'їну, де між куплетами замість програшу лунав наш Гімн(!) і зал вставав, потім йшов куплет-зал сідав- невже нема мудрих, хто б підказав, що не можна ТАК з Гімном?! Вітання для малят- ще один шок-співають "обдаровані" дітки багатих батьків- ні голосу, ні манер, ні пластики. Співають як для глухо-німих- якщо в пісні йдеться про хмарку чи сонце- то треба показувати на небо, якщо про квіти- на землю -рагулізм в маринаді. Роблю ставки- взимку знову показиватимуть стандартні зашургані вертепи, де діти з незворушними обличчями говоритимуть зачухані до дір тексти. А кому таке не подобається- той значить не любить український вертеп. Як же можна так убого все подавати, так відвертати нас від наших традицій?! Іноді враження, що це зумисно роблять
     
  18. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    інформація щодо цього в Вас точна. мені особисто пропонували. Ще й в Росію їхати. По-перше- що таке 8 тис грн? По-друге ніколи не бачила всієї програми, але ідіоткою виставлятися перед країною не хотілося б. а от 80 тис грн... В мене свекруха- лапочка. Чоловік з моєю мамою теж в прекрасних стосунках. Якби про нас зробили без постановочних сцен- то передача б вийшла нецікавою. Може б то зголоситися?
     
  19. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    А я б поїхала за свекруху(чи їм не платять ?)- і показала б -ЩО ТАКЕ СПРАВЖНЯ СВЕКРУХА.Там би всі свекрухи З Дівочих посиденьок і разом з ними Маруся Кайдашиха відпочивали:girl_cool:І рейтинг був би у програми ого-го.Але мені не пропонували....:girl_haha:Та й не наважилвсь би я залишити сім"ю на тиждень.А нічого, ще років з десять і на власній невістці випробую всі заготовки...:girl_bye::girl_claping::connie_pull-pigtail.
     
  20. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Також скільки змогла себе заставити дивилась то "шоу", щоб переконатись, що ота "лажа" то все кореговане "хродюссером".
    От тільки яка мета - то для мене загадка. Показати як дегенерує суспільство чи навпаки виставити людей баранами. Тільки запитань більше ніж відповідей, бо в передачі "без мандата" всьо чітко продумано - дупутати виступають в ролі добрих самаритян, всьо вміють, всім допомагають і взагалі вони з народом, а тут ...