Купання малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Manana, 2 Січень 2014.

  1. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Синочок маленький ще, шкіра лущиться - то у всіх таке. Я теж тим переймалася, то прочитала в Сірзів про батьківські страхи щодо новонароджених. Шкірка в нас лущилася на ногах і на долоньках. Не думаю, що від води, бо як купала в простій воді без додатків, так і продовжую, а лущення минуло вже й не пам'ятаю коли. А зв'язок ванна з молоком - набір ваги, то якась нісенітниця, як на мене.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Може якби ми були в горах...) Забудьте, плюньте і розітріть :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Не купайте в травах взагалі. То сушить дитині шкірку. Нам неонатолог, яку ми приватно запрошували, казала ніяких трав, вода з під крану, щоб зволожити шкірку, купати у вівсяних пластівцях. Берете каструлю води і варите там пластівці, потім зціджуєте, пластівці викидаєте, а ту водудодаєте до води у ванночку. Тільки треба обережно, дитинка може бути слизька, щоб не впустити. Витягаєте, витираєте. Ніяких кремів, і під підгузник в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Цікавить зниження температури при купанні. Купаємо в маленькій ванночці при температурі 35, 5. Дитинка активно бовтає ногами, ну а ми весь час її згори поливаємо і миємо. Думали ще знижувати температуру, але от тільки тепер дізналась, що в малій ванночці температуру взагалі не знижують, тільки у великій. Тобто, так і залишати 35,5 - якщо їй так комфортно?
    І ще цікавить, до якого часу використовують кола для шиї у великій ванні? Бо десь за місяць-два переїдемо на нову квартиру, де буде велика ванна, але мабуть починати плавати з колом буде вже пізно...
     
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Ми купаємо малюка нашого в травах:ромашка і череда по черзі, і раз в тиждень милом Ойлатум. Трави дійсно сушать шкіру, але нам то якраз необхідно бо ми прихворіли, висипка на шкірі... :-(
     
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Підкажіть дівчата доки потрібно малято купати в перекипяченій воді? Наш рупочок вже сухенький,зажив, і нам місяць без трьох днів. Як думаєте можна вже не кип'ятити воду?
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Можна
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не кип'ятіть. Я аж видихнула, коли ми перестали це робити десь в 3 тижні. Як згадаю ту пару, жару, вічні переживання як вгадати з розбавленням і зробити нормальну температуру... брррр... Думаю, що з наступними дітьми взагалі кип'ятити не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я жодного разу не купала у кип'яченій. Відразу з під крану. Ми приватно запрошували неонатолога,. То вона сказала вода з під крану, ніяких трав, бо вони сушать шкіру, і ніяких кремів, олійок під памперс просто чиста шкіра. Я так і робила. Шкірка в малого майже не лущилася та й проблем з попкою типу пітничок, пелюшкових дерматитів не було.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І я, помножено на двох дітей)))
    Стерилізувати дитину - пережиток минулого, чим більше дитина контактує з природнім середовищем, тим здоровіша буде, моя думка
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @khorosha температуру понижують при активному плаванні
    Просто лежати у воді буде холодно.
    Треба плавати, вправи робити, щоб маля рухалось і грілось. То хіба в великій ванні.
    Коло на шию, мабуть, поки дитя ногами не дістане дна
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Чи обов"язково купувати ванночку для купання малечі? Бачила в магазинах таку пластикову штуку, типу підставки, яку можна класти у велику ванну на неї пеленку чи рушничок, а тоді вже маля. Хто таким користувався? Порадьте чи зручно, чи ванночка таки краще.
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я так робила, але не з першою дитиною. Ванночка зручна тим, що не треба згинатися до великої ванни, з неї легше вийняти слизьку мокру дитину, менший розхід води, можливість купати в кип'яченій ( для тих, хто це робить).
     
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    То на ваш розсуд,як вам зручніше так і робіть.
    Ми купували пласмасову ванночку,бо менше води витрачається,і мені спочатку страшно було б купати малого відразу в великій ванні.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в хлорофіліпті хтось купав діток? Колись купала, але вже не пам'ятаю пропорції, необхідної для дитячої ванночки. У нас ще та шкірочка не злізла повністю. Є такі ніби тріщинки в деяких місцях. Олійкою казали не мазати.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не раджу хлорофіліпта. Сушить, а якщо в лялі ще і тріщинки... Не раджу, загалом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я якась не "пофеншую" мама була, бо не купала дітей крім чистої води ні вчому. Але воду кип'ятила).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, підкажіть, скільки часу потрібно купати дитину в кип'яченій воді? Ми купали донечку в перевареній воді перші 3 тижні, зараз донечці місяць, 2 дні тому зробили щеплення БЦЖ, нам сказали воду для купання кип'ятити, невже некип'ячена вода може зашкодити ранці?
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я зразу купала дитину в звичайній воді. Ніразу не кип`ятила. Прививки робили всі, що треба. Ніяких помітних побічних дій я не зауважила.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та і ми так робили. А тут всі наїхали "трави, хлорофіліпт, марганцовка, мило". Єдине, що думала спробувати - хрофіліпт. Тепер, певно, не буду.