Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. mamba

    mamba Member

    Дана практика дуже популярна за кордоном. А в нас? Маю досить різний досвід купівлі товарів в наших інтернет-магазинах. Про наші львівські сайти-магазини можна сказати одне - через брак досвіду в організаторів таких магазинів купа "накладок" - то товару немає на складі то він не відповідає картинці на сайті і т.і. - брак досвіду на ринку... Наприклад, літом потрібних товарів (ті які виставлені на сайті і я обрала) немає у них на складах, пояснили що багато працівників у відпустках, тому на сайті не оновлюють інформацію про наявність товарів на складах ...другий раз звертатися не хочеться, адже витратила час на підбір товару, оформлення замовлення і нічого не вийшло придбати. Купувала в київських інтернет-магазинах, виникли проблеми з поставкою і оплатою - знову ж таки купа часу витратила (на поїздку в наші кур'єрські служби та уточнення щодо товару, його наявності і інших нюансів). Багато магазинів не уточнюють, що нас чекають додаткові витрати, наприклад, чому я повинна оплачувати доставку грошей в Київ, коли оплачую товар готівкою кур"єрам безпосередньо при отриманні...? Дешевша ціна тоді стає ілюзорною, адже я заплатила ще й за доставку.
    Єдиний плюс -великий асортимент товару, який не знайдеш в наших магазинах, а витрати часу та зручність в нас поки кульгають.
    Можливо, хтось має більш позитивний досвід, то нехай поділиться ним )).

    Увага! Ліцензії на рекламу магазинів видають тут.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Серпень 2010
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Багато наших форумлянок такий спосіб купівлі вже пробували. Я особисто замовляла(через посередника) взуття на закордонних сайтах. Дуже вигідно.
    Багато хто тут на форумі купував на рукодільних магазинах, думаю вони теж поділяться враженнями.
     
  3. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    дуже класну тему відкрили ))) а то теми для замовлень в інет магазинах є, а щоб це все пообговорювати не було ))))
    я замовляла декілька разів органічну косметику в київському інет магазині. то враження тільки хороші. замавлення гарно прийняли, всі продукти були в наявності, все свіженьке. доставку я вибирала Укрпошту. то хоч і довше, але мені так зручніше, пошта під будинком і не треба ніде їздити, ні в які служби доставки. правда останнє моє замовлення відправили на мою стару адресу проживання, хоча при замовленні я вже вказала нову, то я мусила їхати на іншу пошту забирати. ну але дуже вже магазин вибачався за таке, тому я їм пробачила ))) бо загалом гарно працюють.

    розкажіть на яких сайтах замовляли? бо я щось все думаю і ніяк наважитись не можу.... бачила один американський сайт з дуже гарними моделями і цінами, але взуття все з шкірозамінника. хтось замовляв таке? як воно носиться? варто брати?
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Golgy
    Та я взагалі-то мала на увазі нашу Гуцулянку. Думаю її теми Ви легко знайдете тут на форумі(це я так шифрую щоб не отримати на горіхи від Левандівки)))

    А щодо взуття із шкірзамінника? Ну не люблю я особисто дермантин...ну не шкіра то, і відповідно довго не живе. Виключенням є літнє взуття(балетки,босоніжки та й то з тканини)
     
  5. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я замовляла на сайті урбаног босоніжки. Враження більш негативні ніж позитивні
    В мене достатньо повна нога і по магазинах важко знайти щось гарне і оригінальне, а ці босоніжки по повноті підійшли і достатньо зручні.
    Про негатив ціна вийшла дорожче ніж я думала,трішки завеликі, якість не найвижчому рівні. Підоша відклеялась на правому босоніжку в перший же день. Ну нічо я заклеяла походила 2 тижні вже була дуже рада, ну думаю всяке буває ... і тут відклеялась підошва вже з іншого, а сьогодні знову з правого (( Мабуть більше взуття замовляти не буду !!! Ще замовляла туал водичку(86 грн) з сайту Вікторія Сікрет то задоволена , водичка супер. Думаю куплю я таку у нас щоб не чекати навідь ті 2 тижні, а у нас вона 130 грн.От і знову повертаюсь до інтернет покупок ))
     
  6. latyana

    latyana New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я постійно купую в интернет магазинах рукодільного спрямування, переважно в Україні. Купую, тому що в звичайних магазинах не має матеріалів для скрапбукінга та відкриток або вони не задовільняють мене. Знаю ці магазини з самого їх відкриття, спілкуємося з іх господарями на форумах, по е-mail.
    В деяких магазинах існують накопичувальні знижки. Дуже приємно, коли в посилці приходить ще й маленький подаруночок :)
    На закордонних сайтах ще нічого не купувала... Зараз придивляюся, щось купити з одягу чи взуття через посередників. Але боюся не вгадати з розміром :sad:
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    З Бонпріксу якось прийшла суконка в якої в досить помітному місці розійшовся шов. Та й якість була така, що в магазині я б її не придбала. Теж з розмірами завжди лячно не вгадати. Тож планую за одягом поїздку в Київ, або закупи за кордоном.
    Позитив - купівля парфум в інтернеті. Бо зекономило мені час коли не мала як виїхати за подарунком і вийшло значно дешевше. (мінус - треба знати парфуми які хочеш наперед звісно).
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я багато дитячих товарів замовляла через інтернет - задоволена повністю, ціна набагато вигідніша ніж у львівських магазинах! Але в більшості старалась перед тим, як замовити товар, побачити його вживу, помацати... бо дуже часто на фото все виглядає шикарно, а вживу не дуже...
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я часто купляю косметику і дитячі іграшки, грін-мама /косметика/ останнім часом розкабаніла зовсім... присилають не те, не присилають зовсім, самі скасовують замовлення... мабуть не буду більше там замовляти. зараз чеекаю на парфуми, подивимось...
    замовляю тільки по післяоплаті!
     
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    все ще не ризикую замовляти через нет одяг і взуття. а от парфумами з київського сайту дуже задоволена. і парфумами і цінами також)
     
  11. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я купувала техніку в наших львівських інтернет-магазинах...хлібопічку, електром’ясорубку, веб-камеру, принтер, мобільний телефон, плойку. Ціни набагато нижчі, ніж в магазинах, сервіс хороший, я задоволена. Купила кап (засіб гігієни) в столичному і-магазині, дуже мила дівчинка телефонувала, цікавилась, чи мені підійшов їхній товар. Купувала неокуб (така забавка) в Харківському інтернет-магазині, також без нарікань. От мрію теперка парфуми купувати...
    А стосовно одягу - я б вагалась. Сестра моя на моє ж прохання замовила мені купальник Вікторія Сікрет у Штатах (вона там живе). Ми з нею і так і сяк гадали, як би то з розміром вгадати, і по табличках відповідності перевіряли. Замовила вона. Привезла. Верх - малий!!! А низ завеликий, а розмір-то майже з найменших !(S)
    Добре, шо вона зразу в Штати повернулась і має намір там обміняти. А якби замовляла напряму (через нашу форумлянку), було б шкода...67 у.о. на дорозі не валяються:girl_smile:
     
  12. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я постійно купляю фурнітуру для прикрас, мінігурт мені дуже пасує і з фурнітурою проблем немає, головне бачити що обираєш і перевіряти чи все прийшло, бо коли кількість йде на сотні гачечків і застібок, а найменувань товару багато - не важко помилитися, там 100% механічні помилки, які може допустити кожен (пару разів були нюанси, але власніці завжди йдуть на зустріч і досилають за власний рахунок, часом навіть більше ніж замовлялося). Правда є магазини, де ті помилки рідші а де частіше, але то мене не кремпує, бо у Львові я того точно не придбаю, щей за нормальними цінами.
    Пластику і супутні товари теж дуже часто купую через інтернет.
    А от з взуттям один раз ризикнула і все, більше не замовлятиму. Просто маю вузьку ногу і високий підйом, мені мус міряти, а то босоніжки з урбаног так і лежать, нога вилітає вперед, пальці по землі, раз взула, пройшлася до зупинки... і повернулася перезуватися :sad:
    Одяг купую, але лише речі, з якими важко помилитися, тобто джинси я через інтернет не куплятиму принципово :)
    А! Купляла електродрельку для своєї роботи... менеджер був в шоці, коли я про цанги і сверла випитувала, але як тільки товар прийшов - мені повідомили і замовлення прислали тою службою, що мені зручно.... я без тої дрельки ні ногою, дуже задоволена!!!!
    Ну що казати, я обожнюю купувати через інтернет, хоч як казав мій знайомий "любиш котів у мішку, просто тобі щастить" ;)
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Часом купляю. Моя б воля, я б усе в неті купляла :))))
    Уся побутова техніка звідти :) (або київські, або львівські). Раз замовляла з рукодільного магазину - все класно, от тільки пошта наша працює як невдоволена черепаха. З одягом трошки гірше, хоча з чоловічим одягом все було ок, а жіночий зазвичай завеликий :) Тому з тим мало зараз експерементую, та і часто так бувало, що замовляла щось (по акції), а того насправді уже не було чи поки замовляли посередники ціна змінилась. Так що кинулась того ровера, бо часу йде багато, а толку мало.
    Зараз попробували китайський сайт. Купа усілякої дрібєдєні, запчастини до мобільних, мп3плеєри, навіть біжутерія. Вобщєм, усіляка хвігня, але можна знайти цікаві речі. Доставка безкоштовна. НА замовлення більше 15 доларів відслідковується доля замовлення :) Розрахунок через пейпел.
    Чекає мене ще спроба купити у львівському парфумерному магазині :)
     
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    теж зробила покупку в iнтернетi недавно..... запитань виникло зразу декiлька, але стрималась.Ше хочу подивитись як воно буде у використаннi......
     
  17. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    В Украине редко покупаю, а вот от Ебея меня надо за уши оттаскивать.
     
  18. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я замовляла двічі, одяг і взуття, не вгадала я з розміром ось так - може якби частіше купувала його тут на базарі чи в магазинах або в інет, то б точно вгадала, а так. Футболку вшила, а взуття лежить чекає покупця.
     
  19. Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    А в мене вже тепер якась "залежність" від покупок в інтернеті. Це ж так цікаво - що прийде, яке воно і чи підійде за розміром. :girl_crazy:
    В українських інтернет-магазинах купую білизну *****, сережки для пірсингу. В американських (через нашого посередника)) - одяг, взуття, сумки. Було, правда, що щось не підійшло за розміром, але все то вдалося якось "сплавити" друзям, родичам. Але радість, коли приходить щось дуже класнюче, більша від дрібних невдач. Одного разу, коли мені прийшло 3 пари гарних туфлів, то я так ними тішилася, що думала, що буду в якихось із них спати :girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2010
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Наскільки вигідно з урахуванням вартості доставки?