Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    От, народ...
    А вони не сказали, що на нашому форумі ще й не базарні теми є..?
    То я вам кажу.
     
  2. Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

     
  3. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Скажем так, есть вариант через Америку, либо напрямую. Все зависит от лота - в основном беру то, чего в Украине в принципе нет или есть, но дороже. То есть мне выгодно всегда, но вот семейный бюджет - :sad:
     
  4. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Замовляла по інету товар з Бонпріксу -не задоволена, товар низької якості. Також замовляла каву ,чай, макарони, оливкову олію, косметику,товари поб. використання, вітаміни - на сайті Amway, це вже набаго краще.
     
  5. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    А я ще ніколи не купляла одягу і взуття через і-нет,постійно переживаю за неспівпадіння розмірів,особливо взуття.Єдине що купили,це плазмовий телевізор,який коштував набагато дешевше ніж в супермаркетах електроніки,якістю задоволені.
     
  6. grаpefruitik

    grаpefruitik миється в бані

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Привітик
    Я купувла косметику Ів Рошен і один раз кофтинку з бон бріксу. Косметикою задоволена, завжди є якісь подарунки і т.д. Навіть, якщо з якоїсь причини немає того товару, що я хотіла, а значить сума замовлення вийшла менша, все одно дають подарунки, як повинні бути при замовленні товару від певної суми. Це не зовсім через нет, а по каталогу, але товар я теж не бачила. Просто замість того, щоб давати замовлення на їхньому сайті я телефонувала. Щодо бон бріксу, то якість кофточки ніби нічого, а от розмір взагалі не той. У них у таблиці розміри видно американські або що, а як знати наш укр. я не зрозуміла. Пощастило, що кофточка родичці підійшла....
     
  7. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Це і є єдина причина через яку я не роблю таких покупок. Та й вживу багато разів було таке, що ось гарний светрик чи штани висять на манекені, а одягнеш і зовсім тобі не пасує (це притому що фігура в мене стандартна). Щось не так лягло, то колір не до лиця, то штани, коли присядеш сповзають. А ось за побутову техніку думала купувати в і-нет магазині, то все якісь страхи маю, що браковане привезуть.

    А чи видають такі магазини чеки про оплату і гарантійні талони?
     
  8. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Думаю, що треба питати в них. Я коли я купувала, дали і гарантію і чек, все проштамповане. Вже тричі брала крупну техніку і привозили саме те, що треба. Правда вибирала оплату після доставки бо боялась за брак, який потім важко повернути.
     
  9. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    дівчата я ше ніколи не куплала в інтернет-магазинах, тому хотіла спитати, чи завжди ви були задоволені тим, що купили? Коли купляю на базарі чи в магазині, то є можливість оглянути, приміряти товар, деколи сподобалась якась річ, приміряла, а мені не пасує. Тому мені здається, що через інтернет-магазин купляю "кота в мішку".
     
  10. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    А я вчора замовила в інет-магазині шампунь і бальзам, то сьогодні вже привезли прямо додому. Дуже зручно, бо там ще є і порошки (великі пачки), і пісок для котів (теж тяжкий), і ще всяке різне, і ціни здивували. Сайт писати не буду, бо ж оштрафують за рекламу:girl_wink:
     
  11. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Техніку в інтернет-магазинах купую постійно, є чеки, гарантія. Навіть повернення та заміна товару. Востаннє купив в київському нет-магазині зволожувач Електролюкс, він попрацював ніч, далі не вмикався. Магазин мені його поміняв, але той другий Електролюкс так само... Містика якась. То вони мені на третій раз вислали Бонеко, в тій самій ціновій категорії. Єдине, що оті пересилки трохи коштували (небагато).

    А от зараз цікавлять ювелірні інтернет-магазини. Хтось купував? Хочу дружині на Миколая сережки купити. Так на перший погляд, суттєво дешевше, ніж в звичайних. Та й вибір більший в порівнянні з львівськими ювелірними. Ще б знати як вони по надійності та оригінальності:)
     
  12. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я ще нічого через нет некупляла, хоча планую........
     
  13. evasmile

    evasmile New Member

    Покупки в интернет магазинах на расстоянии.

    Пересмотрела форум вроди такой темы ещё нет. Решила обсудить. Заодно сможем посоветоваться и выработать тактику таких покупок - чтоб было меньше промахов, а больше попаданий.
    Теперь расскажу с чего всё началось и почему решила написать.
    Сынульке 9 месяцев, я сильно похудела и получилось, что необходимо обновлять гардероб - времени мало да и финансово не хотелось семью на мель посадить. Ну тут на ловца - и зверь бежит. Случайно попадаю в одну группу на одноклассниках, где можно себе за понятные деньги вещи заказать. Сразу просыпается "Хочу" и это и вот это... успокаиваюсь, думаю рационально, что половина мне не нужна из желаемого. В результате заказываю штаны и легинсы - цены в 2 раза ниже базарных, ждать 1,5 недели. Ура, заказано! Спасибо девочке, что на свой страх и риск заказала мне штаны на размер больше, чем я просила т.к. она в последний момент подумала, что в меньший я таки могу не поместиться... и оказалась права :). В итоге в штаны я поместилась и осталась ими очень довольна :), а вот легинсы оказались вообще не моей одеждой, а особенно после похудения ( муж мило улыбнулся, а на мой вопрос "Отдать?" радостно вскрикнул "АГА" - без коментариев). Ещё раз спасибо той девушке за понимание, она согласилась обменять мне легинсы на вторые такие же штаны, как я себе взяла. Такое бывает редко, обычно возврат и обмен не предусмотрены. Как результат - я с двумя парами штанов, но хотя бы без ненужных вещей :))).
    Но на этом я почему-то не остановилась, хотя урок был очевиден.
    На одном из сайтов я увидела сумку и она мне настолько понравилась, что думала снится будет :). Заказала себе и под впечатлением ещё и маме похожую. Сумки были из натуральной замши, а цена в 2 раза ниже базарной опять же даже с учётом доставки из другого города. Сумками я лично оказалась довольна, хотя один нюанс всё-таки есть - они оказались достаточно тяжёлые т.е. тяжелее чем я могла предположить. Зато стильные и не такие как у всех.
    После этого я приободрилась и решила попробовать ещё раз одежду заказать. Заказала 2 свитера - очень понравились на сайте- в результате один маленький, второй - большой и оба совсем не в моём стиле ( муж опять поулыбался). Благо один свитер купили у меня сразу, платье-свитер ищет своего хазяина до сих пор :). Тут уж понятный минусовые результат. Хотя качество вещей заказанных приятно удивляет - на базаре всё мягко скажем несколько хуже.
    Именно поэтому я опять соблазнилась на выгодные покупки на расстоянии. На этот раз я заказала себе маечки-комбидресы, колготки, перчатки и плащ. При чём плащ я видела живьём на девушке и он мне безумно онравился - не могла дождатся. когда же мой приедет. И вот приехал... вчера... После чего и решила всё это Вам написать. Опять не попадание с размером и стилам :))). Благо колготки и бельё подошли и порадовали.
    Отсюда вывод, что покупки на расстоянии видимо не для меня, хотя я всю жизнь мечтала, чтоб вещи ко мне сами домой приходили. Мечта сбылась :) но оказалось не всё так просто. Ну и конечно я думаю к таким покупкам надо очень тщательно подходить - проситт точные замеры и прочее, хотя и это не обезопасит ни от чего.
    В результате думаю, что такие покупки - это лотерея- выгодная и заманчивая. Если повезёт - вы съекономили деньги и имеете стильную оригинальную вещь, а если нет - ищете хазяев новым вещам :).
    Жалею всем удачных покупок и попаданий и искренне верю, что мой опыт поможет кому-то приобрести качественные вещи и избежать при этом ошибок.
     
  14. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Покупки в интернет магазинах на расстоянии.

    тут на форумі куча темок, де всі масово закупляються одягом в нетмагазинах
    приєднуйтесь
    тут вамі порадять і про розміри розкажуть

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

    http://posydenky.lvivport.com/tags....C%E0+%ED%E0+%EF%EE%F1%E8%E4%E5%ED%FC%EA%E0%F5
     
  15. evasmile

    evasmile New Member

    Відповідь: Покупки в интернет магазинах на расстоянии.

    это уже реклама :)
     
  16. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Покупки в интернет магазинах на расстоянии.

    В разі чого, тут є розділ "барахолка" який врятував не одну невдалу покупку :girl_wink:
     
  17. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Покупки в интернет магазинах на расстоянии.

    чому реклама??
    от так хотіла як краще :)
    чи то ви не до мене:girl_crazy:
     
  18. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    однозначно купую техніку - набагато дешевше!
    сайт перевірений, відомий, працівники просто клас! -допоможуть, проконсультують, "оближуть" одним словом....ну а обираю техніку в наших магазинах - по вигляду, а по тех.характеристикам - читаю відгуки в інтернеті...
    ось проблема одна назріває....підозрюю, що стаю інтернет-шопоголіком)))
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

     
  20. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я теж техніку купую в одному інтернет-магазині, який однозначно пропонує дешевші товари навіть ніж у славнозвісних Розетці чи деневле нет (надіюсь не забанять за рекламу). Та й доставка додому там безкоштовна від 600грн. Зараз хочу замовити там йогуртницю і мишку.
    Недавно там подруга телевізор купувала, вийшло дешево і ще й додому привезли.