Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    чи замовляв хтось товари із Китаю?
     
  2. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я замовляла телефон, але через посередника на Аукро. Але посилка йшла напряму з Китаю. Прийшла за три тиждні.
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я замовляла з ділекстріму. Час доставки приблизно 2-3 тижні +тиждень на обробку. Коротше кажучи від моменту замовлення до отримання - місяць. Поки що приходило все. Якість різна, є так собі, є доволі хороша. Те саме і з цінами. Правда під настрій можна накупити усілякої хвігні, яка тобі насправді не потрібна. :)
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я купувала одяг, сумки і годинники. замовляю з Китаю ось вже 2 роки. Щодо одягу: на 7-8 одиниць якісного може трапитись одна річ поганої якості, але то таке... Як правило замовляю аналоги відомих брендів: Манго, Міс сіксті, Бенетон, Ед Харді. З сумками та ж історія. Минулого року був випадок: зайшла в Магнус, в одному магазині побачила дві сумки, які мені напередодні прийшли - обидві по приблизно 900грн. Все один в один, я уважно розглядала. Я за свої з Китаю заплатила за обидві - 500 грн. Думаю що і в магазин вони потрапили також звідти)))
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Не з Таобао часом? Я все от ніяк не наважуся...На іншому форумі в одній гілці по відгуках буває похвалять якусь річ, а потім той хто замовив по такому посиланню пише що взагалі ніяке...от і думаю..
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    І звідти також. Треба просто уважно вибирати. Восени купила у них 6 светриків зимових. Два з них просто бомба, подруги не вірять, що то з Китаю, думають з якогось бутика крутого. Три звичайної якості і лише один так собі. Замовляю звідти через свої смаки в одязі. Те, що у нас продається по південних і краківських мені зовсім не подобається, а те, що у торгових центрах інколи задорого для мене. Так що можете сміливо замовляти. Тільки уважно вибирайте.
     
  7. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Дуже мене зацікавив сайт Таобао, поділіться будь-ласка враженнями, хто щось звідти замовляв, ще мене цікавить скільки буде коштувати доставка:girl_in_dreams:
     
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Дівчата, хтось купував в modiliani? не знаю, чи можна адресу до кінця писати))
    Якщо так, поділіться, пліз! враженнями!!!!!:girl_flag_of_truce:
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Хто замовляє продукти через і-нет магазини? Як це все виглядає на практиці? Зараз активно рекламують магазин "без ГМО" , про нього є відгуки? :girl_bye:
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Мала такий самий випадок. Купила собі сумочку на аукро з Китаю під відомим брендом за смішну ціну. І через пару днів в магазині побачила точ-в-точ таку саму:) але в 5 (!) раз дорожчу. Подруги не вірять що вона китайська:girl_wink: Вже довго ношу сумочку, якістю повністю задоволена, ніц їй не є:)
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я замовляла але через посередників
    Один раз плаття - якісна тканина, натуральна, платтячко також гарне, тільки мені по розміру не дуже підійшло.
    А другий раз це косметику- набір палітри тінів зроблену під (beauty's factory), також мені сподобались, бо гарно наносяться і цілий день тримаються. Подружка також тепер замовила з іншої серії, так само залишилась задоволена.

    Також через make-up замовила собі недавно спрей для волосся від Лореаль, замовила в п"ятницю, а на наступну середу вже забрала товар з пошти.
     
  12. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Насправді, то не є так складно і боятись тут нічого. Європа вже давно перейшла на інтернет-покупки. А в Америці, навіть, шкарпетки додому доставляють при інтернет-замовленні=)
    Якщо боїтесь за гроші, то в більшості інтернет-магазинів оплата здійснюється безпосередньо після отримання товару. Також завжди можна зробити замовлення по телефону, "в живу", як то кажуть)
    Щодо України, то Київ має найбільше активних інтернет-покупців. Сподіваюсь, Львів у цьому плані теж не буде пасти задніх:girl_wink:
     
  13. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Це правда, моя подруга в Києві все замовляє по нету, кияни дуже економлять час. Я колись також з обережністю відносилась до таких покупок, особливо, де передоплата. Потім почала успішно замовляти такі товари, яких не могла купити у Львові. Зрештою, відкрила свій інет -магазин.:girl_smile:
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Ніхто мені не відповів про магазин без ГМО, то може хтось замовляв через інтернет-ринок Шувар? Чи якісні продукти вони доставляють?
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    мій знайомий замовляв так з шувару собі в винники. Мясо і полуниці були свіжі і хороші. Ну а решта в замовленні були всякі консерви/крупи/макарони, то теж без проблем
     
  16. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я там постійний клієнт, вже близько року користуюсь послугою. Особливих нарікань нема. Замовляю в осн. овочі/фрукти, молочне і бакалію. Протермінованого, гнилого, псутого ще не привозили. Бувало, що пару помідорів помнулося чи буряк десь мав трохи дефек, але то винятки. Я роблю скидку на те, що то не я вибираю, але і не я несу!!!, тому для мене доставка в квартиру перекриває інші ризики :girl_yes:. Раз було, що замість цибулі привезли яблука, бо попутали пакувальники.
    Беру і домашню продукцію, поки все добре було.
    Час доставки трохи розмитий, але то можна домовитись, обслуговуючий персонал уважний, їхньою роботою дуже задоволена.
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Шукала питання і не могла знайти)) що Вас цікавить про Без ГМО?)

    ---------- Додано в 16:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

    Хто замовляє продукти через і-нет магазини? Як це все виглядає на практиці? Зараз активно рекламують магазин "без ГМО" , про нього є відгуки?

    Так, я замовляю, всесупер, доставка безкоштовна, якшо замовлення на суму від 130 грн до дверей, все гарно упаковано в паперові пакети, все свіже...
    не зручно замовляти продукти лише тим. що доставка за 24 години приблизно, але думаю це не недолік, а просто незручність, якщо вони тобі потрібні наприклад за годину))
     
  18. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    а можна в ПП зсилку на це "Без ГМО"?
     
  19. purse

    purse Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я теж побутову техніку та парфуми замовляю чеез інтернет, набагато дешве і зручно доставка до додому, нікуди неходиш. Недавно подарунок замовляла через інтернет,залишилися задволена і якістю і сервісом.

    Хочу спробувати продукти замовити, бо в магазин, як підеш то купу грошей йде не відомо нащо, а так суто по потребі:girl_smile:
     
  20. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Ми замовляєм. Все влаштовує. Єдине-звіряйте наліпки з цінами і накладну, яку привозять. Були випадки з розбіжностями.