Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо самостійних замовлень з айхербу
    якщо за окремий товар є певна доплата яка висвітлюється в корзині під конкретним товаром (типу Shipping charge ₴23.69 will be applied to this order. How to avoid?)
    то це сума яка оплачується додатково, більше жодних доплат, пені, відсотків не буде? доставка залишатиметься безкоштовною якщо набрано на певну суму?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так, ця доплата йде переважно за товари які важать, здається (не впевнена), більше ніж 350грам.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    але ця доплата зменшується. якщо брати товари з безкоштовною доставкою. якось так замітила
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не тільки. за деякі дуже ходові товари вона також є, хоча там вага маленька
    та зменшується, але в мене нема стільки тих товарів в хотілках, скільки отих що додаткову доплату вимагає))
    в мене основна суть - чи крім тої доплати не буде ще якихось, при отриманні наприклад...
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну якщо ви набрали на фрішиппінг, то так, хіба ті доплати. Я теж так переживала, все ок прийшло на нову пошту
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    слово "переважно" там недарма стояло))
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, питання по АЛІЕкспрес: вже десь рік нічого не замовляла. Зараз зробила замовлення. Раніше ніякого AliPay не було. Зареєструвала картку, зробила замовлення. І мені з картки вже 4 рази зняло 0.01S:girl_devil: Я розумію що це шахрайство. Видалила картку з АліРау. Гроші за замовлення з картки списалися і 4 рази по 1 центу. Що ще зробити щоб по центу більше не списувало? Заблокувати картку на інтернет розрахунки? Але якщо я зараз її заблокую, то той платіж за замовлення через міжбанк теж може блоканутись? Як не заблокую, то буде постійно по центу стягувати?
    Зла як 100чортів:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
    @algo , може ти щось підкажеш?
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @flame чесно не знаю. В мене в профілі картка збережена , але жодного разу не знімало так. Питай банк, або підтримка на алі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    іноді системи блокують і зразу ж повертають 1дол або 1цент щоб перевірити валідність картки. Але якщо ви робили одне лише замовлення, то це дивно. Пишіть в супорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В мене постійно карти до алі підв'язані, то нічого зайвого не знімало.
    Тепер прив' язала віртуалку, на яку перекидаю суму, відповідно покупці і все.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хто остатньо замовляв на айхербі? чомусь не можу вибрати способи доставки в корзині. хоча вони завжди були зліва від ціни
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    дивно, в мене працює. спробуйте в іншому бравзері.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я пробувала йти далі на оплату, то потім зявилося на етапі оплати.. і зараз вже стабільно є в корзині... до того там була стаття інформативна про доставку
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    може хтось має промокод на некст?):girl_smile:
    навіть на кідстафі вже ніхто не продає. певно невигідно, бо там як розумію все менший відсоток знижки
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    зараз немає кодів(, читала в нeті що мають з'явитись, алe нeвідомо коли.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт, дівчата
    знов з iherb питання. хто замовляв недавно... якщо я не набрала на 60 доларів, то при отриманні я буду ще щось доплачувати? чи лише ті доплати які мені висвітились на сайті додаткові?
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2018 ---
    і ще одне.. там зараз такі класні знижки) які обмеження митні зараз актуальні?
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ви оплачуєте все при замовлянні. Які висвітлює суми - такі і платите. При отриманні ви нічого доплачувати не маєте.
    Митні обмеження дійсні поки такі: 150Є за посилку (доставка в ті 150є не рахується, лиеш вартість посилки)
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене цей раз була менша сума ніж 60. і доплат не було. я задала суму в доларах і відразу бачу чи є доплати чи нема. бо в гривнях завжди показує якісь доплати) до речі приїхало за тиждень) по україні інколи довше їде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Давно не замовляла на Розетці.
    Пише, що доставка - 50 грн. А якщо я замовляю три різні позиції(черевики, колготи, шапка і т.д.), то воно прийде окремо? І за кожну треба буде оплатити 50 грн? Чи то за все одночасно? Бо як за кожне 50 грн, то трошки невигідно.
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    там здається дивитись треба хто саме продавець. бо якщо конкретно розетка, то разом прийде. а якщо то окремі продавці( розетка зараз і маркетплейсом виступає) то прийде окремо
     
    • Подобається Подобається x 1