Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    там ще залежить від категорії товарів (принаймі так донедавна було)
    якщо дитяча іграшка і телефон, то окремо доставка, тобто двічі
    якщо 3 іграшки - то доставка за всі одна
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Складіть в корзину, перейдіть на сторінку замовлення і там буде все розписано, бо інакше це просто роздуми на тему.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Спитаю про Алі...
    - якщо замовляти різний товар, але в одного продавця - прийде разом чи окремо?
    - якщо доставка платна - то теж на Укрпошту прийде? чи на НП?
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так, я часто так і роблю, щоб все однією посилкою прийшло. По доставці не підкажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Dominika прийде все разом. Доставка платна може бути фіксована сума за все замовлення, а може сумуватимь за кожен окремий товар. Прийти може будь-чим)) неважливо чи платна чи безкоштовна. В основному якщо стандарт шіпінг - Уп, е-пакет нова пошта, селерс метод будь чим з вище перелічених +міст експрес
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по доставці: по різному, в мене з останніх певно 10 майже всі е-пакет - це була Укрпошта, і лише 1 був доставлений Новою. SF - то здається точно будуть Новою поштою.
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    а, може бути) тобто нема ніколи впевненості чим прийде)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Дівчата, ніхто не має код на -50% на Тополіно? дуже дуже потрібно. Може хтось може поділитись?:girl_smile:
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хочу вперше замовити косметику з американського магазину. Чула одним вухом, що хочуть прийняти закон про оподаткування посилок. Ще нема такого?
    Якщо нема, які загальні вимоги? Здається є якесь обмеження по сумі.:girl_phone1:. А своєю зарплатною карткою я можу розрахуватися?
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зараз є обмеження 150 євро, хочуть зробити 100
    карткою спокійно можете розрахуватись
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    до 150 євро можете купувати
    на карті можуть стояти ліміти на інтернет-покупки
    в приват24 їх легко можна змінити
    про інші банки не знаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ще одне: адресу я вказую свою домашню: але на англійській транслітерацією?
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так. Наприклад Vyhovskogo 45/21
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    і я хочу дещо з mac собі замовити. Просвітіть "чайника" як це робиться? і ще цікавить 6pm . Буду дуже вдячна за "інструкцію". П.С. картку маю лише зарплатну.
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2018 ---
    і ще цікавить магазин Вікторія Сікрет
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @orange girl, можете ще пошукати на youtube інформацію. Часом блогери розповідають про схеми замовлень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    останнім часом я використовую сервіс від Нової пошти. Але схема в принципі однакова у всіх сервісів мейл-форвардингу. Ви реєструєтеся, і вам сервісом надається американська адреса з вашим індивідуальним ідентифікатором (а-ля абонентська скринька). Цю адресу ви використовуєте, коли робите замовлення на сайті. Потім, коли магазин висилає посилку, ви реєструєте її в сервісі. Як тільки вона приходить на склад, її висилають в Україну(як робить Нова пошта), або вона лежить собі на складі, поки ви не згрупуєте її з іншими (це називається консолідація), і тоді все гуртом їде в Україну (Нова пошта так поки не робить, хоча були імейли-опитувальники про затребувані послуги. може введуть найближчий рік). Якщо це Нова пошта - то за доставку ви платите, коли посилка приїхала у відділення. Якщо це інші сервіси - то наперед, до вильоту посилки.
    Питання та відповіді - ЧаПи від Нової пошти.

    Яка картка - нема різниці, головне щоб була увімкнена оплата в інтернеті і ліміт на розрахунки не нульовий. Буває, що система безпеки банку може спрацювати і не пропустити платіж. Тоді треба контактувати з банком, щоб таке пропускали.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    З січня буде все ще 150 євро, але тільки 3 посилки на календарний місяць.
    З липня вже буде 100 євро, але без обмеження кількості посилок (поштові оператори сказали, що не зможуть це контролювати)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Замовила на американському сайті Colourpop тіні. По трекінговому номеру останнє переміщення це Лос Анжелес ще 29 листопада і все мовчок. Вже не знаю що думати, чого так довго?
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    пишіть їм в супорт, нехай подивляться чого посилка застрягла
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    чи знає хтось, яка фірма здійснює доставку з сайту Некстдірект?