Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Від 50 доларів або (не впевнена) від двох позицій - доставка по Америці безкоштовна. В мене не було 50 дол, то ще 3 дол доставка до складу вийшла. Послуги НП мені за пару кросівок порахувало 7.8 дол. Я не дивилася детально тарифи, просто ввела вагу і ціну товару, мені підійшло і купила. До того я брала в перевіреної дівчини, але вона трохи загинає з цінами: 10% комісія і 10 дол/кг до України. Ну і летить до місяця часу, а тут 9 днів вийшло.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2019 ---
    Я ще хочу Іспанію і Німеччину. Дуже мені не вистачає такого для Манго, Зари і т.п., щоб без посередника.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Нова пошта рахує 2.90дол за кожні пів кг ваги і фіксовані 2дол за обробку посилки. Дуууже вигідно.

    Але ви ж можете замовляти на польську адресу з Іспанії і Німеччини. Питання лише в ціні доставки на склад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я ще цим питанням не цікавилася. Але, мабуть, потягне та доставка до Польщі. Мені останнім часом просто дуже некомфортно з посередниками замовляти. Або комісія висока, або живе далеко, або ж підхід до роботи такий, що низькі ціни того чекання по 2 місяці не вартують. Манго є польське, то плюс.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То вартість доставки однієї пари дит.кросівок? То можна якось наперід прорахувати вартість чи то по факту вже буде відомо?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я брала в одної дівчини на ФБ (вона з Караджича), ну то крокси вийшли норм по ціні))) вони легенькі
    а щось важче наважуся спробувати сама
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по факту, коли прийде посилка на склад. Але згрубша можна порахувати. Наприклад ви знаєте що пара джинсів важить пів кг, то орієтуєтеся на 4.90, якщо кросівки чоловічі важать з коробкою грам 700-800, то рахуєте 1кг + 2дол, то десь 7.80 буде за посилку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене вже на складі в США видавало цю цифру (в доларах). Так, як @Руда Лисиця пише, можна прикинути. Писи: кросівки вже 34 розміру))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я купувала 8 пар дорослих кроксів, то вийшло дві посилки по 100$, за дві за вагу заплатила на Мості 28$ з копійками, це включаючи 1$, який Міст бере за те, що викидає коробки і щільно пакує. Пакують гарно, нічого не нищиться. Я собі замвляла туфлі на шпильці, то були дуже акуратно спаковані, без претензій.
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, порекомендуйте через кого(байера) можна викупити кросівки з американського магазину Puma?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Скажіть, чи хтось купляв на сайті clarks?
    Мені не пускає мою картку, відповід тех підтримки - має співпадати біллінг адреса з адресою, на яку зареєстрована картка. В мене співпадає. І все одно не можу оплати . Відповідь привату - проблеми не на їх стороні. Хелп мі
     
  11. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @HOPIC, спробуйте через Paypal оплатити. Якщо і так не вийде, то швидше за все сайт не приймає українські картки.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не виходило.
    На
    Сайті пише, що приймають всі карти
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То, напевно, з білінгом в Великобританії. Наскільки я знаю, раніше кларкс не приймав наші карти. Хіба останнім часом щось змінилося.
     
  14. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    На всіх сайтах пише, що картки всі приймаються. Але по факту в багатьох магазинах наші картки просто не проходять. Якщо і через PayPal не іде, потрібна картка виготовлена в Великобританії. В Іспанії з декількох магазинів, можуть мені викупити тільки іспанці, розраховуючись картками іспанських банків.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чи хтось недавно купляв з нексту речі?

    Мені знімає з рахунку більшу суму, ніж моє замовлення.
    Ой, це в нексту ненастроєні термінали, ой, вибачте... все поправимо. Нічого не змінюється.

    Next категоричний - всьо екстра гребе приватбанк. Що за? До цього часу все було ок.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так-так, раніше не було подвійної конвертації - тепер є. З чиєї сторони я не впевнена. Але нексту вірю більше ніж ПБ.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я писала в техпідтримку і просила зробити запит до банку, бо рахунок - який оплачую - без вказаних жодних комісій.
    Одна дівчина з техпідтримки привату написала, що некст і приват мали підписаний контракт , щоб не було екстра стягнень, але потім то повідомлення вивітрилося з позначкою (-1) повідомлення в чаті :girl_crazy:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Parrot

    Parrot New Member

    Місяць тому теж пробувала купити. Багато чого перепробувала .Різних банків картки , через пей пал. Не вийшло (
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, якщо купляти через Розетку товари з різних категорій, то мені все в одну посилку вишлють чи в різні?
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, що в різні. Замовляли деякі штуки до компа, то все прийшло окремо, навіть не одночасно і в різні відділення).