Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Basyanya то він коштує 0.04 як перша покупка)) вам зараз всі товарі ціну показуватиме зі знижкою . скиньте мені посилання на нього, я гляну
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ну ось - це звична ціна . За 0.04 Вам можна купити тільки одну одиницю
    A7FDB992-3AF4-407B-847C-39CA47D38902.png 2DB32CC7-8FA3-481D-8350-013208951E9F.png
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @algo дякую, так як в процесі купівлі зареєструвала 3 користувача))) то куплю 3шт.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, може хтось у курсі. Була подруга з Ужгорода, додала мене в вацбер-групу купівлі товарів з-за кордону. Весь час скидають інформацію про знижки, швидко збирають корзини. Але це в Ужгороді. Може порадите якусь перевірену групу у Львові?
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    USA Шопоголіки, група в фб, ще мають телеграм канал, Оксана Роман і Олена Шах там працюють.
    я вже багато років замовляю в них і дуже задоволена, зараз вони оформились офіційно і беруть 6% комісії, але я далі з ними, мені лінь самій все вивчати поки що
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Замовила на Панамі іграшки позавчора. Вчора і сьогодні намагаюсь додзвонитись- глухо. То тільки в мене так чи ще хтось має?
     
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Оооо, ви не одні такі)))
    Зайдіть до них в Інстаграм, там в коментах багато таких.
    Я зробила замовлення 21 числа, 23 написали, що відправлено, але так і ніхто не відправив.
    Посилка прийшла до мене вчора, але я від неї відмовилася, в мене була наложка, бо замовила знову на іншому сайті, і все вже отримала.
    Вони відправляють, тільки термін невідомий, ще не всі отримали з 20-х чисел, якщо готові чекати-то норм.
    Просто вони не пояснюють ситуацію, менеджери говорять ми відправимо, через вірус не встигають, але ніхто про це не попереджає наперед, тобто в них на сайті і пише доставка 1-3 дні, а не 10-15))
    Якось так)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Похвалю babyplus 30.03 оплатила замовлення, а сьогодні 2.04 вже забрала, доставка УП
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чи користувався хтось інтернет-магазином Kigurumi? Доця замовила піжаму - єдинорога, там ніби непоганий вибір.
    Чи може знаєте інші сайти, де можна купити такий "одяг"? Офлайн певно зараз ніде не знайду, а до 18 треба...
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    мені хлопець там замовляв піжаму-лисицю. Проблем не було, прийшло все добре упаковано.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. shelev

    shelev Member

    Shapokliak, а у розетці такого самого немає? Я останнім часом переважно на ній купую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Докладую - купили в іншому - Kugurumki називається. Вчора замовили, а сьогодні вже отримали на Новій пошті, все в порядку - і розмір, і колір, як на фото. На тому першому магазині, Розетці, і на Пром.уа не знайшли потрібного забарвлення :girl_haha:
    Ціни плюс-мінус однакові.
    Ледве відібрала і назад запакувала - нуашо, подарунок - так подарунок, чекати до 18 :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  13. Louth

    Louth Well-Known Member

    Дівчата, хто з вас часто замовляє за кордоном, підкажіть. Якщо вартість однієї посилки більше 100 євро, то платимо держмито. А чи лімітується вартість сумарно за місяць? Якщо, наприклад, щотижня приходить 90-єврова посилка.
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ні, обмежень нема на к-ть посилок в місяць.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Шукаю яскраві жіночі гумачки

    Підкажіть де подивитись
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    леміго дивились?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, чи замовляв хтось через сайт reserved? По-перше, цікавить повномірність їхнього одягу. Бо хотіла чоловікові там футболок прикупити. Він високий, носить зазвичай л-ку, 50 розмір. А там м то 48-50, а л - то аж 50-54, от я і заплуталась. І ще питання доставки цікавить: чи справді до тижня часу прийде?
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене десь йшло 10 днів. Розмір йде дуже чітко до параметрів, точно не великомірить. Я просто ніколи не заморочуюсь тими цифровими розмірами, я їх не розумію. Просто беру М чи Л. Можу припустити, що вашому чоловіку треба Л, бо в мого Л, але він невисокого росту, але плотний.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вперше скористувалася DHL доставкою, бо більше варіантів не було
    по трекеру ATTEMPTED DELIVERY, тобто я так розумію. що пробували вручити, але мене не було вдома?? не дзвонив ніхто
    як взагалі з ними працювати?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    вам мала прийти смс-ка про те що мають сьогодні доставити посилку. і там вказано номер телефону кур'єра. була така смс?