Купуємо продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kaff, 26 Лютий 2008.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

     
  2. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

     
  3. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Люди, порадьте, де купити добрий мед?
    не можу знайти відповідну гілку:sad:. Може хто якого пасічника має?
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Ми накупили собі багато меду, різних видів в пасічника Івана Кіщуна. Подобається. Потім ще замовили.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Мед останнім часом купували або на фестивалі меду в Раківці,або такий же добрий продається в магазині "Медок" на вул. А.Люльки(бічна від вул.Куліша),там дуже великий вибір різних продуктів бджільництва.
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Ми також упуємо цей мед, правда не можу пригадати ім"я пасічника, він має величезну пасіку, сам мешкає на Сихові.
     
  7. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    для плову завжди беру рис круглий пропарений, в мами досвіду набралась:girl_smile:
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Дівчатка, хто вже береться за закрутки на зиму? Давайте розказуйте що, де і по-чому купуєте. Минулого року їздила на Шувар. Так як мені їхати трохи далеченько туди, то може розвідку тут зроблю.
    Цікавлять в основному огірки, помідори, перець, капуста, морква.
    І чи вже варто купувати чи ще дешевше буде?
     
  9. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Огірки у понеділок були по 1.30- кажть, що дешевше не буде. :girl_impossible:
    Сьогодні була на ринку "Новому"-вишня-9 грн , смородина-8 грн, порічки-5 грн.чорниці-18.
    Кручу зараз вишневі компоти, бо щось я цього року геть нічого на зиму не заготовляю.:ed4d70def841dc74b57
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    а я заморожую багато вишень до пляцкiв, малину i чорницю. Зелений орошок i фасольку в стручках.
     
  11. Cavrushko

    Cavrushko New Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Я хочу завтра їхати на Шувар, також купити вишні, малини, чорниці, горошку , смородини, порічок, щоб заморозити. З полуницею вже прогавила, так і не наморозила. А ще мені цікаво чи можна заморозити кукурудзу, щоб зимою витягнути, зварити як свіженьку? Хтось вже так робив?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Так можна. Можна як в качані так і самі зернята.
     
  13. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Звичайно що буде дешевше. Огірки я кручу в серпні - початок вересня, бо одного разу закрутила в липні - огірки були пусті всередині. Вони ще не встигають дозріти добре для кручення. На помідори найкращі ціни і вибір у вересні на гуртовому Шуварі. Те саме капуста і морква. Перець треба ловити у серпні і до початку вересня.
     
  14. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Може хтось знає де можна купити свіже насіння з гарбуза, не смажене і не оброблене нічим, бажано з "нашого" села, щоб не було привезено з-за кордону, бо це для дітей.
     
  15. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    на базарах, бабки продають баночками, ну в нас на Стрийському точно буває час-від-часу
     
  16. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    А я кефір сама готую. З такого собі тибетського гриба:girl_blush2:

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

    Кілька разів зїздила на Шувар, а коли порахувала гроші за бензин, то на одне вийшло з базаром біля дому:girl_cray:! Тепер купую все на зиму коло хати, далеко не їду, ще й швидше виходить. Крім того на Шуварі не дають вибирати, кидають все підряд, а на своєму базарі, де мене знають, можу поперебирати харчами!
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Які вибрати апельсини (і взагалі цитрусові), з ЮАР, Іспанії, Єгипту, Туреччини чи Ізраїлю? Хто знає яка між ними різниця? Бо ціни однакові :girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2011
  18. puha

    puha New Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    хто хоче екологічне мнясо на свята?
    знайомі на хуторі виростили свиню, бичка 1,5 р. і бичка 10 міс. На днях ріжуть. Привезуть. Бичок - 34 грн, свинка - 30 грн. Тре брати кавалками зі всім. Собі замовила. Вони ще дозбирують замовлення, щоб різати.
     
  19. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Дівчатка, а де Ви купуєте м"ясо? Здайте, будь ласка, перевірені "точки" :girl_flag_of_truce:(бажано на Топольній). Буду ДУЖЕ ВДЯЧНА.:girl_yes2:
     
  20. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    Десь-колись на форумі були італійські продукти. Вже нема тих тем, чи вони десь перенесені, що я не можу знайти?