Курси для вагітних

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TASJA, 8 Листопад 2007.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Гелено, читаючи ваші дописи про вагітність, складається враженнями, що ви не радієте, а боїтеся, чи ще не готові... Для чого все так категорично сприймати? Не подобаються курси - не ходіть... А от в суботу з нами зустріньтеся (якщо це буде субота). Ми будемо раді вас бачити:)
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Зорянівонька, а що це ви написали ?

    Додано через 2 хвилини
    "не догодиш нашій бабці ні на п'єцу, ні на лавці" :p
    А які сайти є хороші ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Ой, це щось з форумом. А ідея допису:
     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Курси для вагітних

    Хто має бажання, то знайде тисячу можливостей щоб сходити на курси, а в кого нема- то тисячу причин, щоб туди не йти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    якщо то ви до мене, то я не питала ні в кого поради про курси
    я сказала свою думку про львівські курси і все. невже тре переходити на особистості?

    http://www.midwifery.ru/
    http://www.mamochka.kz/
    та багато є сайтів, мені зокрема ці сподобались
     
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    я не перехожу на особистості.
    просто згадала народну мудрість:)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    все-таки ще почитайте щось по погляду за дитиною...
    я сама як була вагітна читала все що бачила про вагітність, про роди намагалася не дуже читати, а як дійшла справа до догляду за малюком то час для читання зник... :sad:
     
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    почитаю :)
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    а Ви до цих тренінгів маєте відношення?
    розкажіть хто там викладає...
     
  10. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Розслабляємось і дихаєм:)) НЕМАЄ В КИЄВІ СУПЕР КУРСІВ. Повірте, я цікавилась тим питанням, тобто є відносно хороші, десь гірші, десь кращі, десь є хороший один спец а десь другий. Коротше враження у мене від них просто ніякі. Про психологів я вже взагалі мовчу, повірте можу оцінити професійно. У мене був такий вихід з положення- стосовно догляду за дитиною, лактації та ін. речей розмови з педіатром, стосовно пологів - підготовка з гінекологом, яка практикує домашні пологи (хоча ми зразу збирались в роддом) але спілкування з людиною яка сприймає пологи як ну не знаю як більше ніж фізіологію дуже змінило бачення ( не стільки моє скільки чоловіка:).
    Оксанко, а призвіще Дзвінки точно Кечур а не Качур?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    а хіба Дзвінка не еколог??:)
     
  12. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Точно Кечур. Вона акушер-гінеколог, а друга освіта - психотерапевт. Зараз є практикуючим психотерапевтом. Знаю, що колись займалася з вагітними.
     
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    тренінги проводять психологи з відповідним досвідом
    а що конкретно вас цікавить?

    Додано через 5 хвилин
    може і нема. я просто подивилася на пропозиції в нас і в Києві. в Києві пропозицій більше, а про якість я не в курсі, може дійсно забагато обіцяють. як в більшості випадків і тут і там :)
     
  14. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    а я знаю?:)) тому і спитала:)
    і ще про курси. Немаю можливості порівнювати і нічого не можу сказати про Львів, але про Київ можу сказати наступне. Більшість з них починалось з гострої необхідності і бажання найчастіше мам покращити ситуацію з підготовкою до родів. Ну не знаю як сказати з ідеологічних міркувань їх організаторів, не те що безкорисно але більше було душевності і віри людей в необхідність того що вони роблять. І так сталось у звязку з бебі бумом і дійсно гострою необхідністю таких курсів, а відповідно і ринковим попитом це стало бізнесом, подекуди якісним покуди не дуже, але переважно бізнесом.
     
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    а пологи хіба не бізнес? :D
    курси хоч шкоди не завдадуть, якщо не поможуть, а лікар під час пологів може навіть нашкодити мамі і дитині ще й гроші за це хоче. і отримує
     
  16. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    нашкодити може все :)) і курси теж:) у випадку перегинів:)
    перефразовуючи левандівку, не всі курси однаково шкідливі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    я теж хочу піти на курси але не знаю на які краще? і коли варто йти ?
     
  18. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Йти на курси можна будь-коли. Заняття проводяться 1 раз на тиждень по 2 год. Приблизно 15 лекцій. Якщо маєш багато часу, походи на кілька відразу і порівняй, вибери які тобі більше підходять. Я ходжу на Городоцькій і на Озаркевича:ніби одинакові, але й зовсім різні. На Озаркевича - як курс лекцій на парі, а на Городоцькій - як в дома на дивані.
     
  19. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    а на Городоцькій за якою саме адресою і хто ті курси проводить ?
     
  20. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Не знаю точної адреси, але поясню де то є. Перед скнилівським мостом в сторону Метро є церква св.Володимира. При церкві з правої сторони є добудова - "Центр родини", і власне в цьому центрі проводяться заняття. Вже на місці розпитаєте, вас скерують. Курси проводять дві жінки: в одної 7дітей, в іншої - 3. На кожне заняття стараються когось запросити, щоб поділитися своїм досвідом. В середу на 17 год. Приходь. Я там буду.