Курси для вагітних

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TASJA, 8 Листопад 2007.

  1. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    А я думала, то десь ближче до центру. Може і я туди тоді загляну якось.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    :) то фонд Володимира, а церква Вознесіння ...

    Стосовно бізнесу і курсів для вагітних... вже кілька років наші школи працюють повністю на волонтерських засадах...
    шукаємо порядного спонсора ;)
     
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Перепрошую!!!

    Додано через 1 хвилину
    П.Ольга, Ви маєте відношення до цілого фонду, чи тільки до Школи?
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    я просто трішки допомагаю Школам вагітних... прямого відношення не маю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    тобто? :eek:
    єдине чого я не зрозуміла з тої статті - як це через 10 хв. вагітна вже перестане сприймати інформацію? чого б це? що мається на увазі?

    Додано через 1 годину 4 хвилини
    п.с. мабуть то я через вагітність нічого не розумію, бо читала статтю менше 10 хв., а всеодно не все мені ясно :D :D :D
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    я про те, що курсами займаються різні люди, і далеко не всі доносять знання...
     
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    це само собою, тому певно, що треба дивитися на документи про освіту і стаж роботи і своїх дітей жінки, які на курсах викладають повинні були б мати :)
    і не тільки про курси для вагітних, а про будь-які інші треба якомога більше з’ясувати перш, ніж туди піти
     
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Дівчатка! Що там з курсами на ті "вихідні". Бо я нарешті повернулась до рідного міста і можна би було вже щось послухати. Що там на четвер? Тобто на завтра?
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    На Озаркевича казали, що курси будуть проводитися. Наразі планую йти. Там буде п. Зоречлава і буде розказувати про догляд за дитиною, хвороби...
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Дівчата, а з якого часу варто починати на курси ходити (враховуючи повну зайнятість на роботі)?
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    чим раніше тим краще!
    курси добре допомагають відпочити від роботи, більш позитивно дивитися на вагітність!
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Курси для вагітних

    Дівчата, обовязково ходіть на курси для вагітних. Воно так допомагає!!! А ще беріть чоловіків зі собою, при можливості на кожне заняття:radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    А я знаю цю дівчину, яка написала статтю :) Вони зі своїм малюком були недавно в гостях у нашої Аннички:)
     
  15. Зозуля

    Зозуля Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Дівчата, я сьогодні вперше почула про Центр свідомого батьківства на Свєнціцького. Хто що знає про цю організацію? Я дзвонила і дізналася, що там є йога для вагітних - що мене дуже тішить! Коштує 240грн на місяць - заняття двічі на тиждень, групи маленькі - тобто індивідуальний підхід забезпечено. Нині піду спробую :) Крім того там є всілякі заняття - якраз все дізнаюся сьогодні, кому буде цікаво - дам повний звіт. :)
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    давайте :) цікаво...
     
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Хто там на курсах часто буває? На четвер на Озаркевича на котру? І в фонді Володимира? Бо я не знаю куди і коли попаду. Може десь скоро почнеться спочатку курс? По моїх підрахунках мали б.
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    На Озаркевича на 17-00. Про початок курсу - як на мене, то не має значення. Там завжди йде повтор інформації + якась додаткова. Тобто, не має значення коли почати.
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Дівчата, а скільки коштують курси? (Вибачте, будь ласка, якщо таке питання вже було на цій гілці)
     
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Курси для вагітних

    Ну от нарешті і ми вирішили почати ходити на курси. Тепер наступна проблема - куди? Можливо, ви підкажите: мене цікавлять найкращі :) а якщо серйозно, то куди ви ходите вчитися бути мамою? так хочеться навчитися якнайбільше справді корисної інформації...