Курси для вагітних

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TASJA, 8 Листопад 2007.

  1. StMarta

    StMarta Member

    вдалось Вам дізнатись інформацію про ці курси? куди все ж таки пішли?
    також цікавить інформація про курси в ЖК, на Рапопорта, можливо хтось поділиться інформацією?
    А також можливо в курсі хтось яке зараз заняття йде на курсах в церкві на Симоненка, ті що тривають 3 місяці?
     
  2. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    За курси в церкві дзвонила, сказали що курси за розкладом щовівторка на 16:30(заходити позаду, так як там де проводять передшлюбні науки), але я ні разу так на них і не потрапила, постійно щось не виходить.
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2016 ---
    В Жк на Рапопорта теж зараз проводяться вівторок і четвер на 15:00, вчора було четверте заняття (для мене перше, але я вже не можу відтягнути, бо 35-ий тиждень, поки починається новий курс вже певно народжу :) )
     
  3. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Ще є зустрічі в Антошці: середа 17:00 на Науковій, четвер 17:30 в центрі. Я ні разу не було, певно і не піду, бо думаю що там більше рекламного характеру з просуванням дитячої косметики в лекції про догляд за новонародженим, і тому подібне.
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2016 ---
    Жалію, що так відтягнула до пізнього терміну, але донедавна працювала ще, тільки зараз є час, а фізично важко.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Кого ще цікавлять курси, то на сихові в церкві Різдва Пресвятої Богородиці якраз починається новий цикл. А у вівторок 15.11 (на 18:00) має бути слінгоконсультант.
     
  5. Andrusya

    Andrusya New Member

    прошу конкретніше зорієнтувати в які дні і години відбуваються курси. І чи потрібен попередній запис чи вільно можна приходити. :girl_tender:
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вівторок і четвер на 18:00. Можна приходити вільно, запис не потрібен.
     
  7. Andrusya

    Andrusya New Member

    дякую, а куди заходити в цокольне приміщення чи в капличку? і ск. приблизно триває заняття. Курс почався 15.11, я правильно зрозуміла ?
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо спуститися сходами, то праворуч є цегляне приміщення з класами, де проводять різні заняття. В середині клас №4. У ФБ є група "Школа народжувати". Там куратор курсів перед заняттям пише яка тема. Заняття триває 2 години. Фактично вже розглянули 2 перші теми. Але можна приєднатися в будь-який час. Всього курс приблизно 12 занять, які проводяться постійно.
    Ви знайдіть групу у ФБ там актуальна інформація.
     
  9. Andrusya

    Andrusya New Member

     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Markkomp Ліда, а розкажи про:
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2016
  11. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    :) що розказати ? беріть навушники чогось смачненького і приходьте слухати нас , спікери усі наші Львівські. Вирішила зробити щось разам для наших жінок
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Безкоштовний вебінар, проводить сертифікована доула, Лідія Коноваленко
    "Потреби жінки в пологах. Як їх реалізувати в умовах українських пологових будинків"

    9 грудня, п'ятниця, 11:00

    Як починаються пологи. Яка роль мозку в цьому процесі. Як працюють гормони. Як впливають розмови, яскраве світло на перебіг пологів. Що робити, якщо Ви приїхали в пологовий, а родова діяльність зупинилась.

    Які правила варто знати тим, хто збирається до пологового будинку і для чого їх знати.

    Що ще варто знати, готуючись до пологів.

    Яка допомога може знадобитися.

    Хто ще не реєструвався, але хоче взяти участь - реєструйтесь тут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Привіт, питання на засипку при яких Жіночих консультаціях є курси для вагітних ? як що ви туди ходили розкажіть про них
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Коротко:
    В поліклініці на Симоненка настільки вже розслабились, що вони навіть про курси не говорять, просто в обмінці "малюють" що ви їх пройшли і навіть лікаря який їх "провів"...:girl_mad:
    Добре якщо людина щось сама почитає, послухає, а так ... журбинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Ох, сумно це...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Breathe

    Breathe Member

    Натрапила у ФБ на анонс зустрічі від доул АФПБ у Львові "Природні пологи - найкраще для мами і малюка". Відбудеться 6 квітня. Деталі шукайте у групі "Доули Львова" у ФБ.
    А на сайті МЦ Параскеви інформація - "Міфи та страхи вагітності" - лекція лікаря-гінеколога Наталії Лелюх. Вхід вільний, потрібна реєстрація. Детальніше у них на сайті.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще чула, що має бути якийсь тренінг для вагітних від Мініполіклініки, тієї що на Пасічній. Інформація має бути на іх сторінці у фейсбуці.
     
  18. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

  19. Siania

    Siania Love Life

    Записалась на йогу на Погулянці, завтра перший раз йду. Хто хоче теж, давайте разом, веселіше :)
    Вівторок і четвер на 11:00
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member