Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. moderndress

    moderndress New Member

    Появилось трішки вільного часу, то почала шукати, на які б курси піти задля загального розвитку і щоб цікаво було:girl_wink: Знайшла курси брокерів, курси екскурсоводів по Львову. А що скажуть наш посиденьки? Які ще цікаві курси можна знайти у Львові?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Курси, навчання

    на курси мам...
    Всі решта не знадобляться.
     
  3. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    я ще не мама... на превеликий жаль...
     
  4. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Moderndress, зорієнтуйте, з якої сфери курси шукаєте?
    Що саме вас цікавить?
     
  5. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я б для загального розвитку і щоб цікаво було, для себе. Ті ж курси екскурсоводів, візажу наприклад. Написала тему для того, може хтось поділиться маловідомими у Львові.
     
  6. Bambook

    Bambook New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    У Спліті час від часу проводять майстер-класи з приготування суші. Був раз, реально цікаво і доступно дядько пояснює, і видно, що майстер.

    Уже кілька салонів краси роблять безкоштовні курси візажу і макіяжу. Якщо цікавить, можу пошукати в записах деталі... Правда, сам не був на жодних, інформація з других-третіх рук...
     
  7. nataliya

    nataliya nti

    Відповідь: Курси, навчання

    А може хто знає,чи є курси дизайн інтерєру, та дизайн меблів і скільки коштують.
     
  8. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Сьогодні натрапила на це оголошення: Курси ландшафтного дизайну, флористики, дизайну інтер'єра, майстер-класи "Букети з цукерок" та карвінгу. Навчальний центр "Паола".

    тел.: 244-5392 В. Липинського, 54, оф. 7, (067) 419-6714 Info@paola.com.ua
     
  9. Bambook

    Bambook New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Українська академія дизайну (вул. У. Самчука, 26) має курси при своїй Дизайн-студії.
    Напрямки:
    -дизайн архітектурно-просторового середовища;
    -дизайн інтер’єру;
    - дизайн меблів.
    Тривалість навчання - рік (заняття два чи три рази в тиждень), по закінченні видається сертифікат.
    тел. 225 59 28
     
  10. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хтось може порекомендувати якісні курси з англійської мови у Львові? Потрібно для себе. Я мову знаю, мабуть, трохи вище середнього рівня, але треба поліпшити. Вимога до курсів: невеликі групи одного рівня, не на околицях міста, акцент на розмовній мові та бізнес-темах. Можливо, є курси "бізнесова англійска мова"? Вартість особливого значення не має, головне, щоби відповідала якості.
     
  11. Bambook

    Bambook New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Як на мене, найкращий варіант - "Мовний експрес" в Католицькому університеті.
    Правда, для певних потреб і "Руна" зійде, хоч її і критикують часто. Я, наприклад, за шість чи сім занять натаскався на те, щоб здати IELTS (по двох пунктах - найвищий рівень, ще по двох - вище середнього). Викладач - Маряна.
     
  12. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    хочу написати пристойне резюме -куди можна звернутися за допомогою/порадою?
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Курси, навчання

    де у Львові є курси практичної психології? (крім Інституту практичної психології, бо не можу зорієнтуватися що то за структура така)
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Цікавлять курси бухгалтерів. Основа є, але треба більш детально, та й по новій 1С здалося би... Може хтось навчався недавно?
     
  15. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Курсів є достатньо, але мені здається, що найкраще вчитись на практиці або у практикуючого бухгалтера. На власному досвіді переконана:girl_smile:
     
  16. juli26

    juli26 Active Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Мене також цікавлять такі курси,але певно з самого початку (так загалом поняття маю),але щось по нарахуванню зарплати,принципи бух.обліку в держустановах,фінансування з бюджету
     
  17. Olesichka

    Olesichka New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Може хтось порадить якісь хороші курси візажу у Львові? хочеться себе у чомусь такому попробувати
     
  18. Olesichka

    Olesichka New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Або ще цікавлять курси масажистів?:girl_smile:
     
  19. puha

    puha New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Сьогодні знайшла суперові курси, на які б з певністю пішла, якби була в Києві...

    Це КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ - лекції про мистецтво!
     
  20. Adelkora

    Adelkora New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    А хтось був нв курсах космтології? Розкажіть що там і скільки коштує навчання!:)