Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А хто проходив курс навчання на косметолога,а потім почав працювати?
     
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Хтось знає хороші курси крою і шиття ("з нуля")??
    Буду вдячна за підказки :)
     
  3. Liv

    Liv Member

    Я також давно приглядаюсь до сфери тестування (хоча за освітою взагалі філолог)... Але наскільки знаю, зараз ці курси стали платними.... А Ваш чоловік десь перед тим вчився вже на програміста, чи може то реально прочитати одну-дві книжки і піти на співбесіду до них на курси?
     
  4. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Чоловік сисадмін, але програмування марив завжди. Вчить, любить, і розуміє. Вивчився сам, з книжками і відео. Щодо тестерів... От він каже що тестерам не тре програмування. Треба інгліш і дівчачу уважність)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Цікавить курси "Моделювання та корекція брів". Зупинилась на двох варіантах
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, потребую Вашою поради: в чоловіка вже к-ка років хоббі IT, оскільки основна робота займає дуже багато часу, то хоббі приділяв мало часу - к-ка годин на тиждень ( ато й місяць), але останнім часом бачу більше в це поглибився і вже створив декілька своїх програмок в напрямку бухгалтерії і я бачу, що це йому до вподоби та, нажаль:
    1. скрутне фінансове становище сім"ї не дозволяє оплатити 8000-12000грн за двомісячні курси в QAGroup чи SoftServe, які не надають 100% гарантії на працевлаштування по їх закінченні.
    2. найбільша проблема в тому, що чоловік вивчав в школі та університеті французьку мову, а англійську знає лише на початковому рівні + основні тех.терміни, що йому потрібні були для елементарного програмування просто завчив із словника.
    Отже, можливо хтось порадить якісь безкоштовні ефективні курси англійської он-лайн чи можливо десь у Львові є при церквах, гром.організаціях тощо безкоштовні курси анг.мови ( якщо в нас час таке можливо...) чи за низькою ціною.
    І буду дуже вдячна за посилання на он-лайн ресурси по яким можна було б підготуватися на співбесіди в SoftServe.
    Дуже хочу допомогти чоловіку реалізуватися ще і в цьому напрямку, бо в нього дуже обмежений на даний час доступ до інету, а я маю значно більше часу, то хотіла б підшукати йому купа різної інфи, щоб він свій маленький клаптик вільного часу витрачав вже на вивчення, а не просто на пошук - якось так :girl_cool:
    Буду дуууже вдячна всім за допомогу!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Veranda

    Veranda Member

    курси в SoftServe є безкоштовними і вони дуже навіть гарний шанс на працевлаштування дають. Багато хто після курсів став одразу повноцінним працівником.
    Але, щоб на них потрапити, то потрібен добрий багаж знань (англійської в тому числі). Якщо технічна сторона досить хороша, то підтягуйте англійську і пробуйтесь в сфері IT.
    Кращого варіанту для роботи годі шукати.
    Стосовно англійської пишу в ПП.
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liv

    Liv Member

    На жаль, курси в Софтсерві вже певний час є платними.... Прайс-лист у них офіційно розписаний на сайті...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Там не всі курси платні. Є і такі, які фінансує Softserve. Для новачків - саме то. А ті, хто хоче поглиблювати свої знання, змушені платити. Вважаю це справедливим.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Liv

    Liv Member

    Хм... Треба поритися у них на сайті, бо я побачила їхні ціни і засмутилась...)
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Гляньте, там є чіткий поділ на Фінансовані Softserve та Платні. Єдиний нюанс - можливо напрям, який Вас цікавить, завжди був платним.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. :help:Порадьте ,будь ласка, добрі курси перрукарів з нуля. Цікавлять курси де можна навчитися та отримати папір про навчання.Буду дуже вдячна. Якщо можна пишіть в приват.:girl_flirt:
     
  13. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Цікавлять курси Першої Медичної Допомоги. Знаю, що минулого року проводили при поліклініках, принаймні оголошення при вході висіли. Прочитала, що Червоний Хрест проводить. Можливо хтось відвідував такі курси, можете щось порадити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    А може підкажете новачку, який з курсів краще вибирати, бо дивлюсь в них на сайті курсів купа, не розумію, що обирати більш-менш універсальне. Наразі в декреті, на роботу нема куди повертатися, працювала в банку, думаю, для різноманіття вивчити 1С і пробувати шукати роботу.
     
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дівчата, може хтось вчився на он-лайн семінарах QATestLab?
    Це безкоштовні курси по ІТ. Нарешті я дочекалася соєї черги (майже 2 місяці чекала), в вільний час читала книжки по даній специфіці....і тепер готова до тих курсів. Сьогодні має бути перший вебінар.
    Цікавлять відгуки про ці курси....можливо вже хтось з нашої спільноти навчався по цих уроках...як результат? позитивний? чи ще після цього навчання треба доучуватися в інших установах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Чи є у Львові короткотермінові курси медсестер?
     
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а мене цікавить така штука - довгийчас мрію про курси манікюру, хоча б звичайного, яка то варість того? може хтось знає перевірені школи? і щоб не захмарно дорого (надіюся повідкладаити собі трохи фінансів і все таки піти на курси, хоч собі, мамі, ссетрі зможу зробити нормальний акуратний манікюр))
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Теж цікавить. Із задоволенням навчилась би робити правильно уколи. Може знадобитися.
     
  19. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    мені здається, що треба медичну спеціальну освіту мати для початку...курсів замало.
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2015 ---
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Про уколи почитайте в інеті, спеціально точно не треба вчитися