Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    З тих людей що я знаю, (які пройшли) рівень advanced
     
  2. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Шкода. Значить треба ще вчитись) Але щодо конкурсу.. Перший етап - тестування - здавало десь 80 людей. І якась частина з них все ж не здала.. Я б не сказала, що це такий уже й великий конкурс.
     
  3. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ну мені радили ці курси, казали, що все дуже доступно і зрозуміло пояснюють.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я там зарєструвалась на курс по phyton
    Дійсно доступно пояснюють ;)
    І взагалі іх та мега багато і всі реально цікаві
    На купу зареєструвалась тепер тільки пройти :)
    На деяких можна отримати платний верифікований сертифікат що ви пройшли курс
    Наприклад по тестуванню пз.
    І ще більшість курсів ведуть відомі викладачі провідних вузів і університетів, так що реєструйтесь це безкоштовно, не пошкодуєте.
    Думаю це буде цікаво


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Продублюю ще тут повідомлення, може не видалять як спам)))

    Чудова можливість перекваліфікуватися у програмісти. Безкоштовно. При відборі надається перевага тим, хто має вищу НЕ комп'ютерну спеціальність, дітей, а також учасники ато
    Technology Nation | BrainPortal
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Які у Львові є достойні, серйозні школи/курси візажу?
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    теж таким цікавлюсь, планую після НР щось таки знайти і вже піти. Навіть не знаю звідки починати шукати, в вк багато є візажистів, але у ядеяких не подобаються роботи на людях, у декотрих завжди такі макіяжі театральні, хочеться, щоб добре пояснили, навчили, показали, щоб забезпечували моделями для відпрацювання (бо оце :самі когось приведіть, мене вбиває. Бо деколи й нема кого привести, так і сидиш практичне заняття сам). Якщо щось Вам порадять, то відгукніться))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    а ви спробуйте пошукати інфо, хто з Львівських візажистів перемагав на міжнародних конкурсах, тобто дійсно талановиті люди, таких у Львові напевно до 10 :)
    І точно в когось з них є курси.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі



    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Як я Вас розумію
    Курсів візажу дуже багато.
    Шукай в пошуковій системі...Відгуки почитайте.
    Хоча я прочитала всі...і було 2 поганих тільки відгуків...всі решта, як під копірку- позитивні:girl_haha:
    Кожна школа пропонує різні напрями (курси, семінари...). Тривалість і ціна різна. Також є у багатьох індивідуальне заняття (300-500 грн.).

    практикує таке Стецьків, тому ця її академія у мене остання у пропонованих школах, тим більше, що у них ціна одинакова з тими, хто забезпечує моделями.
    Та не падайте духом...спочатку теорія. Все можна вирішити :acute:Самі школи шукають моделей у соц.мережах регулярно. Тай думаю навіть тут би знайшлись бажаючі на безкоштовний мейк :) Головне бажання, вибір школи і саморозвиток.
    Порівняйте те, що вони пропонують...умови, тривалість, ціну, графік навчання, бо у деяких уже на січень-лютий немає місць. А може взяти індивідуальне заняття?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    • Корисно Корисно x 2
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    А які школи для вас на перших місцях?
     
  15. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Якби хотіла візаж
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Nyny

    Nyny New Member

    Школа візажу Ego Style, навчалась у двох різних школах, там найкраще і ціна більш - менш, але в районі 5 тис. , також школа Оксани Ілечко, гарно навчають,менша програма ніж в попередній,ціна дорожча, школа Гордон- нікого незнаю з візажистів хто там навчався, але бачила їхні роботи на виставці, не ахті, школа Іванни Пиріг- слабка по макіяжу і різноманітності навчань, школа Ірини Далекорей- слаааабесенько, школа Ольги Хахули- дорого і краще на підвищення взяти кілька занять, но не початок. Школа Роксолани Кравчук - дорого і - нічого особливого.школа Лілі Юрчишин -взагалі нічого особливого. Тому, Ego Style!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Ви відвідали всі ці школи особисто?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Nyny

    Nyny New Member

    Навчалась у школі Стівена Ченя(базовий рівень), навіть не згадувала про ці заняття тут, бо слабкі дуже, навчалась в Ego Style (проф.рівень) задоволена на всі 100%, в школі Ілечко подруги візажистки навчались- бачу результат,і сама б зрадістю пішла б туди на підвищення кваліфікації, школа Юрчишин - не розумію її методики, і занять і так далі, в школі Пиріг навчалась по манікюру і бачила роботи викладача і студента по візажу,так як проводила там багато часу- як на мене це низький рівень, школа Хахули- зажорстко буде на початковому рівні, вона не буде гратись з вами і пояснювати елементарні речі для неї ,но не зрозумілі для вас. школа Кравчук, була кілька разів на заняттях, теж методика викладання бажає кращого. Жодну школу не хочу образити,у кожній є своя специфіка, але так як я теж працюю у цій сфері, завжди моніторю майстрів а також школи
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Думаю з того треба починати
    поясніть будь ласка....низький рівень викладання? Чи роботи "зелених" учнів?
     
  20. Nyny

    Nyny New Member

    Я ще в першому повідомленні написала що там навчалась)))прочитайте уважно) нажаль, справа не у зелених учнях а всетаки у низькому рівні знань викладача, і слабка програма.Заняття у школах відбувається так- одне око малює викладач , друге ви, тому можна зрозуміти, який рівень,як виконана техніка,кольористика і саме головне як цей макіяж підлаштований під тип обличчя
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2015 ---
    @YeS Svit промоніторте ці дві школи, гляньте в соц мережах їхні роботи, я думаю для вас все буде зрозумілим, хоча школу Іванни Пиріг я дуже люблю бо курси по манікюру мені сподобадись і викладачі всі приємні дівчата.
    У школі его стайл, вам як і теорію правильно подадуть так і практичні заняття, також у вас буде багато практики на різних фотосесіях, фешн вік, на телебаченні, після цього ви поставите руку правильно, бо будете практикуватись та і фото з цього будете мати,а це вже ваша реклама, а також клієнта не будете вже боятись, бо спочатку колінка і ручки труситись будуть)
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1