Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    польський клюб? Ще один є на винниченка 2. Розкажіть як там, що робили і таке інше. Закінчу навчання і на наст. тиждень може піду нарешті.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2016
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я якось була, там медіатека тепер. Якраз в польському клубі, але потрапила на якийсь жахливий фільм, кілька людей під час перегляду покинули зал, треба було теж так зробити. І мені бажання пропало ходити. Ще чула, що там якісь віршики читають. А я поезію не люблю, тим більше, ще й як мову добре не знаєш, то є важко. Коротше кажучи, більше туди не ходила. Але може вам сподобається, або там щось змінили, не знаю...
     
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Хто з посиденьок є сьогодні на семінарі кадровиків на Пулюя?
     
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Останнє редагування: 20 Червень 2016
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Треба моєму чоловіку повчити англійську (з нуля)
    Що порадите - які курси чи репетитор - на Сихові ?
     
  6. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Порадьте хороші курси з вивчення польської мови. Хто в курсі про центр польської мови Христини Косаняк на Банківській?
     
  7. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Була на різних курсах у Львові, але Green Forest на Театральній подобається найбільше. Прекрасні викладачі, дуже круто подають інформацію, я мега задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Теж не знаю де себе подіти.....Почитала темку і зацікавиласи курсами крою і шиття.Дівчатка,може хтось щось пробував?Порадьте....))))))
     
  9. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Стосовно курсів крою і шиття- то я ходила на курси в Будинок школяра на Грінченка.Викладач- Тетяна Володимирівна Полюга - дуже розумна і талановита - крім того надзвичайно приємна і порядна жінка.Не пошкодуєте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую,може маєте якісь контакти?
     
  11. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Напишу в Пп
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дяяяяяяякую))))
     
  13. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    скажіть будь-ласка, кажуть там великі групи, чи в вас була велика ? і чи не було дискомфорту через це? знайомі ще рекомендують IHouse на пл Петрушевича, цікаво порівняти GF і IHouse.
     
  14. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    тут не була. Так група в GF велика, 4 столи по 3-4 учні в середньому, але не всі завжди ходять і викладачці вдається кожного за урок по кілька разів опитати. І сама манера викладання не скучна і нудна, а справді цікава і прокачують всі скілзи (читання, говоріння, писання,граматику (я в них вперше в житті нормально почала розбиратись нарешті в тій граматиці))) також є завдання на слух (слухаємо і переказуємо). А викладачі реально, всі такі мега позитивні, що навіть після 3 год (інтенсив) виходите після заняття заряджені енергією!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. slio

    slio Member

    Можна і мені в ПП?
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мені так і не скинули...
     
  17. muza meduza

    muza meduza New Member

    @Kshusia, а що саме ви б хотіла навчитись, на пишіть мені. Думаю, зможу порадити де повчитись.

    Надіслано від мого Lenovo A6010, використовуючи Tapatalk
     
  18. Курси масажу. Але вони не для всіх, адже справа не з легких. Хоча, знайомі ходили на курси косметологів, то клієнтів тепер не встигає обслуговувати
     
  19. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    мені сьогодні по телефону в ГрінФорест сказали, що 10-15 чоловік в групі. То, як на мене, трохи завеликі групи...але маю відгуки хороших знайомих, то вони кажуть, що справді навчання в ГрінФорест варте уваги. Хочу ще в них повчити англійську, бо поки вийшла на один рівень але хотілося б кращого знання цієї мови.

    П.С.: якщо когось ще цікавить навчання тут, то на "стандарт" вже всі групи заповнені, місць нема, буду пробувати або на інший курс або через 3 місяці.
     
  20. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    наша була десь до 12...але по факту в кінці набиралось 7-8 чоловік)...Англійська справді в них варта уваги в них завжди є 1 заняття пробне безкоштовне!
    Як на мою думку, то справді завеликі групи, але в них на уроках того якось не відчувається бо кожному встигають приділити увагу!