Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Де є хороші курси, а ще краще індивідуальні уроки фотошопу? Не маю натхнення сама освоювати....треба провідника :ed4d70def841dc74b57
     
  2. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    в тій же фотошколі Lighthouse (писала в цій темі вище). Там викладач той самий, що веде курс "Базовий". Дуже класно і детально пояснює :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. dianaK

    dianaK New Member

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка, хороші курси візажистів/макіяжу у Львові. В інтернеті їх стільки, що я просто розгубилася:girl_impossible:, та й гроші не хочу витрачати марно
     
  4. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    о, і то я знаю )). Дуже класна Валерія Василькова, є ще Роксолана Кравчук (але зараз вона у Франції навчає, до кінця лютого, здається), і Тетяна Заставна вчить дівчат. Роботи цих майстринь можна подивитися у ФБ, може ще Інстаграм подивіться. Двох перших бачила в роботі - супер приємні :) та професійні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. YaOlya

    YaOlya New Member

    Всім доброго вечора! Підкажить, будь ласка, курси підвищення кваліфікації з бухгалтерського обліку: маю велику перерву в роботі, хотіла б, так мовити, освіжити знання. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    """"А я всеж таки наслухалась цих розмово про "АЙТІІ" і вирішила піти на курси програмування. Є 2 тижневий безкоштовний курс, для ознайомлення те що треба. Рівень викладачів школи, достатній аби навчити, але нажаль як виявилось не у всіх є практичний досвід. Що дуже дивно...""""

    Знову Логос? Але вже тепер в Луцьку?!...
    Так, правда, тут багато хто вже писав, що практичних знань у викладачів їхніх бракує...

    До речі, зараз в Октенвеб (що на Ярослава Мудрого) знову на безкоштовні курси набирають - Основи програмування OktenWeb UniversITy.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2017
    Reason for edit: згадала в тему
    • Подобається Подобається x 1
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Можливо хтось знає: чи є у Львові курси акторської майстерності від якогось театру: Курбаса чи драм?
    Чи просто хороші курси по акторській майстерності.
     
  8. maavka

    maavka Well-Known Member

    Моя сетра ходила на різні курси IT. Зараз на платних курсах софтсерву. Був недавно відбір на роботу у Софт Серві в онлайн режимі. Учасників аж 600 було.
    На Epam, як був відбір ще минулого року, то прийшло десь 300-400. З них мали взяти лише 20, а з 20 відібрати 10 людей.
    Всі просто лізуть в то IT, бо програмістам платять зарплату з прив'язанням до долару, але попасти на роботу дуже важко

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. YolkaPalka

    YolkaPalka New Member

    Quality Assurance Group група у фб, тут про компанію уже багато позитивного говорилося. Проводять 3 рази в рік Курси Тестування + працевлаштовують ( на сьогоднішній день ВАЖЛИВО). Якраз скоро 18 травня буде без коштовна презентація курсу Тестування ПЗ, але узагалі пропонують ще глибоко спеціалізовані курси для тестерів. Автоматизоване тестування, проектний менеджмент, SQL.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. eva adamivna

    eva adamivna New Member

    В Main acadamy не погані курси тестувальників. Викладачі дуже круті: 1 працює 10 років тестувальником, а дівчина років 8 вже працює + вони класно викладають.
    Фронтенд теж класні викладачі, якісний матеріал і доступно пояснють, декілька проектів роблять.
    Знайомі розповідали, дехто працює, іншим не сподобалось в цій сфері.

    Саме головне, коли Ви будете вибирати де вчитись, ВЗНАЙТЕ стаж викладача і які матеріали подаються + порадьтесь зі знайомими іт-шниками, куди краще піти.

    P.S. З працевлаштуванням...ніхто не може гарантувати, що ти після курсів підеш зразу на роботу, тому не довіряйте школам, які обіцяють, що ви обов'язково попадете на роботу після закінчення.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. YolkaPalka

    YolkaPalka New Member

    Хто хоче, той на роботу влаштується ! Підписується для цього договір. Аби заняти студентів працює спеціальна людина. І краще йти на такі курси, де хоч щось обіцяють, аніж узагалі нічого, окрім дісно НЕ ГАРАНТОВАНО засвоєних знань
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. MiraKidsClub

    MiraKidsClub New Member

    Доброго дня, порадьте, будь ласка, хороші курси по Seo-оптимізації і підготовці Seo-спеціалістів. Або скажіть чи може чули щось хорошого або поганого про Сео Академію, lviv.itstep або WebPromoExperts.....ціни і тривалість навчання чогось дуже різняться
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. YuliaSnw

    YuliaSnw New Member

    Доброго вечора , можете порадити хороші курси з перукарського мистецтва? Здається шкіл за цією спеціальністю у Львові дуже мало.
     
  14. YuliaSnw

    YuliaSnw New Member

    подивіться тут Quality Assurance Group - це спільнота ІТ спеціалістів із тестування, контролю та забезпечення якості виробнитва/послуг.
    або Курси програмування Львів OktenWeb | Курси Java Javascript
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Привіт!
    Чи чув можливо хтось відгуки (або має власний досвід навчання там) про Львівський інститут менеджменту лінк ? Цікавить там навчання на менеджменті (магістр), але не МВА.
    Чи справді там дають хорошу підготовку, по цій спеціальності ,та знання?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, вечірні курси бухгалтерського обліку.
    Рівень не нульовий, але по суті всього, що знаю, вчилася сама. Треба систематизувати наявні знання і підвищити кваліфікацію.
     
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, хтось має відгуки про курси hr від "Кузні кадрів", "HR-кав’ярні" та "Логосу"? Бо щось складно мені між ними вибрати...
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    потребую інформації і поради.
    З"явилась можливість викроїти час на навчання, хочу добивати свою англійську але із репетитором, бажано вживу і бажано по тих виданнях/курсах (типу Oxford) з яких я вже вчилась)
    Уроки по скайп теж розглядаю але в останню чергу.
    Хто зараз займається, зорієнтуйте мене по цінах, будь ласка. Бажано в пп.
    Дякую:girl_angel:
     
  19. New look

    New look Well-Known Member

    Займалась пів року назад, але по скайпу. Ціна була 80 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Virner

    Virner Well-Known Member

    ми відправляли працівників на навчання у Кузню Кадрів, зокрема на напрямок HR. Нам важливо, щоб було не IT, практичні заняття і можливість подальшого консалтингу. Впринципі - задоволені.
    До речі, про них мені також тут на посиденьках написали.
     
    • Подобається Подобається x 2