Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. purse

    purse Member

    Відповідь: Курси, навчання

    що до резюме то дядько гугл багато в чому може допомогти :) Є звичайно ще кадрові агенції, але особливостями від нету вони не відрізняються.
     
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, шукаю хороші курси масажу, може хтось підкаже куди можна звернутись, вартість і термін навчання, буду дуже вдячна.:girl_in_dreams:
     
  3. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я зара в Гамериці, то шкодую, що на курси шиття не ходила:girl_cray: Колись знайома шила для себе за Бурдою - виглядала, як принцеса Діана чи нова герцогиня:girl_in_dreams: Як би мені то вмінння пригодилось, а то з того китайсько-американського мішковиння ніц вибрати не годен... а ще курси візажу цікаво для себе. Задля вдосконалення - інститут громадського лідерства (поспілкуватися з цікавими людьми) і послухати лекції з практичної психології, бізнесу, мистецтва і.т.д:girl_cool:
     
  4. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    "Мій перший бізнес" брат дуже його мені рекомендував, курс на два місяці зараз коштує 590 грн, рік тому як закінчив, але досі під враженням, особливо цікаво лекцію вела одна із директорів Мері Кей то каже, що усі сиділи і слухали з відкритим ротом. В лютому буде новий набір скоріш за все запишусь...може.
     
  5. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Щосеместру беруть на курси в інституті фізкультури на Дудаєва.
    Хоча там тільки своїх студіків беруть, думаю, за додаткову оплату можна домовитися і інших. Правда, уточнити, чи дадуть такого диплома, як і всім інфізовцям (якщо потрібен вам той диплом)
     
  6. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Маю вільний час і хотіла б його заповнити чимось корисним і приємним. Так от хочу знайти чи то курси чи можливо навчання в якомусь вузі на вечірній формі , чи то навіть коледж де добре вчать на конструктора-модельєра одягу ( дизайнера).Щоб вчили і конструювання і технологію і творчу сторону цієї професії (тобто рисунок і таке інше ..). Не хочу йти на другу вищу (бо там буде дуже багато не потрібного мені).Головне це якість навчання, щоб справді навчили (ну звичайно за умови наявності мого бажання). Тому чи хтось знає таке місце?
    Буду дуже вдячна за думки..
     
  7. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Зараз дійсно курсів є дуже багато, обираєш галузь, і вперед, Львів дає великі можливості. За період декретної відпустки закінчила курси водіння, ще дуже хочеться на курси по фотошопу піти, психологія дуже цікавить, бухгалтерія. Тут головне бажання і фінанси.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Де (чи в кого) можна добре навчитися екселю? Мається на увазі не накреслити табличку, обєднати комірки і проставити формулу середнього арифметичного, а трохи серйозніше: зведені таблиці, макроси, кореляції і т д. В неті є непогані сайти, де можна кожну конкретну формулу розібрати теоретично і на прикладі, але мені, чесно кажучи, важкувато.
     
  9. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я ходила на хорошие курсы в GreenForest, это в центре на Коперника (напротив дворца Потоцких). Там только английский, и есть возможность посещать бесплатно раз в неделю еще какой-то язык (вроде испанский, но не уверена). Занятия 3 раза в неделю по 1,5 - 2 часа. По сравнению с другими курсами вполне нормальная цена. Семестр у них вроде начинается в феврале и сентябре (по 4,5 мес) и летом есть возможность за месяц пройти ускоренно 1 уровень (но занятия чаще и дольше). У них устраивают вечеринки на праздники и атмосфера очень дружелюбная. Когда я ходила, обучение стоило 1200-1500 грн. 1 курс (одна знакомая ходила на курсы по 2000-2500 грн в другое место, а потом пришла тоже туда, так как у них читали 20-30 разных языков на выбор, при этом качество страдало). На сайте можно найти более детальную информацию. Так же там был курс бизнес английского.
    На компьютерные курсы я ходила в компьютерную академию ШАГ. Там есть и курсы ПК и возможность получить новую профессию (я так из менеджера переквалифицироваласть в тестера Программного обеспечения). Но сейчас я бы сказала что стоимость обучения не соответствует полученным знаниям. Разве вы попадете в группу к тем энтузиастам которые там работают давно, а не к новеньким или вчерашним студентам. Плюс один семестр по стоимости равен обучению в любом нормальном ВУЗе, но только диплом ШАГа это бросто бумажка.
    Зато если вам нужен какой-нибудь конкретный курс или предмет вы можете попробовать договориться с конкретным преподавателем за индивидуальные уроки (например Фотошоп и другие графические программы, сишка, джава и т.д.). Это будет в 2 раза дешевле чем идти через кассу. Только бумажку вам не дадут.
    Подружка на днях по объявлениям нашла курсы по офисному пакету (Ворд, Эксель, Аутлук...) и сразу основы деловодства и что-то еще для офис-менеджеров. Могу уточнить у нее координаты, если кому-то интересно.
    На курсы визажа собираюсь пойти к Елене Самсоновой (можете найти ее сраничку в контакте). Она мне делала свадебный макияж и я осталась очень довольна. Только меня интересуют кусры самомакияжа, а не визажа вообще. Осенью это вроде стоило около 500-600 грн.
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    О і я б дуже хотіла на таке.Бо інколи вдало намалююсь ,а інколи приходиться просто йти і змивати.Хочу навчитись підкреслювати саме свою красу,навчитись макіяжу суто для себе ..
    Як відвідаєте ці курси напишіть будь-ласка відгук, дуже цікаво.
     
  11. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я ходила на курси манікюру до Іванки Пиріг. Вона проводить і по візажу, і педікюру...
     
  12. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Якщо говорити про англійську - то я б однозначно рекомендувала International House. У них процес навчання дуже динамічний. І ще на занятті багато вправляння в розмові. Наголос саме на роботу на занятті, а не талмуди паперу додому. Як на мене вдома ні студенти, ні тим більше ті, що працюють чи бавлять діток особливо часу немають.
    Відвідувала кілька шкіл у Львові - тому маю з чим порівняти.

    ---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

    Знайомі відвідували. Задоволені. Підроблять у вільний від основної роботи час. Та й таке вміти дуже корисно, особливо коли працюєш там, де багато жіночок.
     
  13. Netka

    Netka Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Можливо хтось знає де у Львові є курси дизайну і декору подарунків, художнє упакування тощо. Переважно все, що знаходила - це флористика і дизайн із мінімальним ознайомленням з декором подарунків.
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Може хто порадить толкові курси по бухгалтерському обліку? Бажано сертифіковані чи хороші державні, після яких було б і знання і сертифікат про закінчення. Для самого-самого початківця.
     
  15. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дуже цікавить друга вища освіта юридична. Де можна отримати знання, мені бракує до першої освіти юридичної грамотності.
    Дивилася у Франка то вони пропонують 3,5 роки по 4700 грн за семестр(дорогувато виходить) чи може мені щось не те сказали. Та й у них іспит з Всесвітньої історії та Історії України ХХст.(це єдиний період, що я не знаю) уже 2 червня, от якби хоч початок вересня (у мене немовля тож на червень не буду готова). Тож не хочу починати справи, яку завалю. У них там є книжки з тестами попередніх років, щоб подивитися обєм необхідних знань?
     
  16. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: Курси, навчання

    я б також ходила на курси само макіяжу.це цікаво і дуже корисно
     
  17. China

    China New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, порекомендуйте хороші бухгалтерські курси у Львові!! не те щоб я в бухгалтерії зовсім новачок, але якось лячно працювати, не оновивши знань!!!!!
     
  18. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я вивчала елементарну бухгалтерію в грамотного бухгалтера. Думаю, то найкращий варіант, бо для ПП - одні питання, для державних установ - інші, для громадських організацій - ще інші. Для великих підприємств - свої нюанси, для тих, де 2-3 людини - інші.
    Коли мені треба було бухгалтерію для громадської організації - то бухгалтери зі стажем мене відправляли до тих, хто таким займається.

    Думаю, що на курсах будуть вчити все потроху, але чи потрібно Вам все?

    Зрештою, коли здаю звіти в ту ж податкову, то видно, як один бухгалтер здає звіти 2-3-5 різних фірм, які веде. Як варіант - там де здають звіти, там можна і питатися

    ---------- Додано в 19:21 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    Це бачили: http://oxana.masterklas.org.ua/kursy.htm
    тут букети з цукерок також...
     
  19. Irunaqwerty

    Irunaqwerty Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, хтось може знає де у Львові є курси митних брокерів і орієнтовно ціна?
     
  20. diskosuperstar

    diskosuperstar New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    А я з вересня планую на курси фотографів. Подобається ця справа. Може є люди, які закінчили і порекомендують найкращі? Чи можливо є бажаючі ходити разом? поки що зупинилась на курсах на Кривій липі "Студія 111" здається