Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

 1. New look

  New look Well-Known Member

  Я ходила у Грін Форест один курс. Мені не сподобалось: найбільше те, що у групі було 14 учнів, було страшенно шумно і не можливо було сконцентруватись, і ще якось дуже "скомкано" завдання робили, ще не вспіли ми дійти до половини завдання вже починали перевіряти. Викладачка чудова була, приємна і завжди відповідала на всі додаткові запитання. І ще плюс, у них додаткові заняття безкоштовні по окремих темах, там бувало менше людей і вони краще засвоювались. Тому у цю школу якщо йти, то радила б у не переповнену групу.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Дівчата, якщо раптом комусь впаде в око оголошення про курси бізнес-аналітика (безкоштовні), прошу мене згадати/кинути посилання. Важливо: не ІТ (!), а просто основи бізнес-аналітики, для будь-якої сфери.
  Дякую :kisss:
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. New look

  New look Well-Known Member

  і мені будь ласка)) теж цей напрям дуже цікавить))
   
 4. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Привіт! Чи хтось бував на тренінгу Вибір у Львові. Цікавлять відгуки! Бо моя подруга наполягає дуже, щоб я їх відвідала. Напишіть будь ласка. Дякую!
   
 5. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Я була. Лише на першій частині. І то, бо наполягали, бо "хтось" за мене заплатив. Я доволі скептик, і тому, якщо коротко для мене, ці курси це просто трата часу і грошей. За свої гроші я б туди не пішла. Можливо для мене не дуже зрозумілий фомат проведення дійства "тренінг", можливо, я туди попала не в свій час.

  З якими аргументами вас подруга агітує?

  Отправлено с моего SM-G935F через Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 3
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  ну в мене схожа ситуація але тут ще й за свої гроші...то я от думаю. Чи вони варті того? Подруга в захваті і дуже піднесена... я зозуміла вона там на емоційному рівні щось отримала. І що саме дивно не ділиться нічим бо їм забронено це розказувати ((( Дякую за інфу)
   
 7. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Я вже не памятаю, що заборонено, що ні))). Коротше, я була десь 10 рокіа тому. Вони оредувпли, якийсь актовий зал на погулянці. І в мене склалось враження, що то так спеціально було зроблено, щоб ти приклав зусилля до свого саморозвитку, бо абсолютно нічого туди не їхало і треба суло ще добрячий кусок дороги йти пішки. Тренінг цілий день, то вперший день на обід дали 2 канапки.... На обід давали лише 30 хв і треба було, або з собою носити, або компануватись з тими хто має авто.
  Там створюють, штучно дружню атмосферу, бо з жодною людиною, з якою я познайомила, я стосунків не підтримую. Хоча за мене за 2гу частину 1 хлопака заплатив аванс. Багато, хто відвідував дане міроприємство в пошуках нових клієнтів, бо були в мережевому маркетингу....
  В наступних частинах тренінгу, учасники чи, то просили милостиню, чи то заробляли гроші під оперним... також приходили переодягнуті в своїх "анти-героїв" до нас на тренінг.
  На треніг я ходила, з двома доволі відомими людьми у Львові. Не думаю, що вони б мене згадали зараз.
  Лозунг першої частини, що "успішна людина- успішна у всьому".
  Ще було, щось про гроші, що гроші легко даються і що час робити, гроші.
  Одним словом, цей тренінг, це бізнес для цього тренера. І звачайно він буде агітувати людей, робити все можливе, щоб люди приводили людей.
  З якою метою ви хочети цей тренінг відвідати, щоб емоційно піднестись??? Але це піднесення закінчиться і що далі???
  Я ще розумію, тренінги-навчання професійні, де дають нові знання. Але тренінг особистості...
  Ще згадала, що треба було, ну бо то таке завдання, розказувати про своє найпотаємніше і про своє найболючіше і людина якій ти розказував мала встати, якщо тобі співчуває...
  І про все це розповідати заборонено, правиламт участі))))
  Знаю людей, яким цей тренінг давав імпульс на зміни свого життя, про які вони шкодували, коли дивились назад.
  А скільки зараз коштує цей тренінг?

  Отправлено с моего SM-G935F через Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Інформативно Інформативно x 2
 8. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Зараз 6тис грн 1 частина тренінгу. Я чесно кажучи не маю бажання, але пообіцяла, що піду. Мене бентежить оця загадковість і не знання. Чого я очікую( хм я не знаю бо це мені нав"язали((((. Там на сайті є анкета то в основному про цілі, якою я себе хочу бачити, скільки хочу заробляти і.т.п. Я дивилася відгуки є на ютубі то там тільки позитивні, але це нічого не означає( для мене, бо інфи не знайшла більше. Я хочу знати на, що я витрачу кошти і 4 дня ( 2 повних до півночі) і два ( не повних але також до півночі..) це при тому ніхто нічого не пише/нотує, а тільки слухає і виконує вказівки, як мені пояснили....є над чим задуматися. Ще мені не сподобалося, як це навязували( бо людина чітко переконана, що це кардинально змінить свідмість і мислення і життя іт.п. На питання поясни/розкажи - відповідь: ти не зрозумієш доки не спробуєш!))) Ок буду думати, але чесно бажання чомусь зовсім не маю йти з таким підходом, шкода, що аванс оплачено( дякую за інформацію.
   
  • Тупо! Тупо! x 1
 9. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Це схоже на якесь зомбування за ваші грубі гроші, і час.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 10
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Немаєте бажання, але видно маєте зайві 6 тис.грн:girl_wink:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 11. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Якщо б я прийняла рішення 100% йти не писала б тут) Я не шукаю тут осуду мого рішення чи мене) мене цівлять відгуки людей, які були саме на цьому тренінгу. Дукую за інформацію.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Креативно Креативно x 1
 12. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @shokoladochka за такі гроші є справді класні тренінги у Львівській бізнес школі від УКУ, тематичні, цікаві і "не переливання з пустого в порожнє" (по відгуках знайомих).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Vesna

  Vesna New Member

  Привіт! Хочу запросити на заняття англійською у English Speaking Club "Speak" в рамках курсу Zero waste Course: Циркулярна економіка. Що і чому?

  Три питання до вас: Ви хочете зробити свій внесок у більш стабільне суспільство? Що таке циркулярна економіка та чи можливо взагалі таке явище? Які проблеми вирішує суспільство у процесі переходу до циркулярної економіки?
  Зацікавились? - Реєструйтесь на перше заняття Zero Waste Course - Circular Economy. What&Why? 16 квітня о 18:30.

  На цьому занятті ви дізнаєтесь відповіді на ці питання та проаналізуєте, що потрібно для створення циркулярної економіки. Наша спікерка Sofia-Julia Sydorenko розкриє перед вами досвід країн, населення та екологічний стан яких вже отримують переваги від циркулярної економіки.

  Хочете підтягнути англійську і одночасно дізнаватись про світові тенденції екологічної сфери? - Тоді ви точно маєте реєструватись на це заняття!

  Хочемо ми цього чи ні, але ми, люди, маємо великий вплив на стан навколишнього середовища. Завдання полягає в тому, щоб зробити цей вплив позитивним, і ми запрошуємо вас приєднатися до цього виклику!

  Оскільки заняття відбуваються на англійській, важливо, щоб ваш рівень був Pre-Intermediate і вище.
  Дізнавайтеся нове на англійській! Learn in English!
   
  • Смішно Смішно x 1
 14. kabucha

  kabucha Well-Known Member

  Привіт, можливо хтось навчався в комп'ютерній академії "Шаг", бо дуже неоднозначні відгуки ,а ціни "кусають".
   
 15. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  не раджу. Дуже скептично ставляться до їх випускників.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Баян Баян x 1
 16. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 17. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Дівчата можливо хтось недавно закінчував курси смм і працює в даній сфері. Можна онлайн, чи офлайн у Львові. @Emmy можливо ви підкажете? Буду вдячна за будь яку інформацію!


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Баян Баян x 1
 18. tegusigalpa

  tegusigalpa Well-Known Member

  Також цікавлять
   
 19. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Єдине, що я поки знайшла то креатів смм, з вересня в них буде група, є ще купа онлайн, але я поки оцінюю читаю відгуки і вчусь сама


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. kabucha

  kabucha Well-Known Member

  Дівчата, можливо хтось може порадити курси графічноно дизайну, сину- підліткові