Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

1. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Так, і я прийшла питати за курси для малого 13-річного. Треба щось таке цікаве комп’ютерне). Хоче створювати сайти, розбиратись у будові компа тощо. Якби то було десь по суботах - то було б ідеально. Порадьте щось, будь ласка!!!

2. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

У Винниках на Винній Горі є якась ІТ школа для дітей і дорослих

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Дуже дякую! Вже малого записала.

• Подобається Подобається x 1
  4. tinkaKris

tinkaKris White Mandarin helper =)

Привіт
    Хочу пройти черговий рівень з англійської.
    В когось є свіжі відгуки по школах?? Або де сподобалось??
    Дякую

5. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Я недавно була на тестуванні там, то сподобалась організпція та викладачі.
    У Львові відкривають на Франка біля Стрийського парку філію школи, лиш назву забула. Це вони орендують ціле приміщення там, де був корпус комерційної академії.
    Групи набирають, заняття з вересня.
    Я би хотіла туди піти. Але зараз такі обставини, що не вийде, але мені там сподобалось.
    Є нейтів спікери і досить адекватні ціни, вибір груп та годин навчання. До 10 людей обіцяли групи.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

6. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

Вчора на вулиці до мене підійшли дівчата-волонтерки, і дуже запрошували на безкоштовні курси англійської мови при церкві (забула, якій саме) на Шота Руставелі. Підкажіть, чи є смисл туди ходити? Локація і час мені дуже підходять, але чи не матимуть самі заняття суто релігійного спрямування?

7. New look

New look Well-Known Member

А що за церква?
    Один раз можна сходити і перевірити як Вам. Може там ще й будуть нейтів спікери, за безкоштовно я б пішла б спробувала))
    Як надумаєте можу скласти компанію☺️

8. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

Ходімо разом! :girl_yes2: Я вже нагуглила: це Церква Ісуса Христа святих останніх днів (мормони). Заняття проходять щочетверга о 19:00. Волонтерки, які мене туди запрошували, казали, що буде 3 групи, залежно від рівня мови.

9. Yavorchanka

Yavorchanka Member

Доброго ранку. Порадьте хороші курси англійської мови для хлопця 18 років, студента Політехніки.

10. AdFeja

AdFeja Навіжена фея

Мені AMES дуже сподобався, викладають носії мови, тож рівень розмоної мови високий (якщо вас цікавить саме розмовна).

11. Smokey eyes

Smokey eyes Well-Known Member

Добрий день.
    Дівчата може порадите репетитора корейської мови?