Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. grajynia

    grajynia миється в бані

    Відповідь: Курси, навчання

    таких курсів є багато, навіть у Львові

    дуже хороша школа психологічного консультування при Українському Католицькому Університеті, освіта Вашої сестри якраз підійде, щоб туди поступити, ще є курси практичної психології в "Сенсі", вони підійдуть найкраще, якщо вона планує працювати з дітьми. Я ходила на курси на вул. Вол. Великого, точно не знаю адреси, але можу пояснити, де це саме, якщо потрібно.
    Є ще багато інших, але я говорю про ті, у яких впевнена, що там працюють фахові педагоги з різних університетів. Там вона отримає і практичні знання, які доповнять її освіту, і сертифікат. На перший час, щоб отримати роботу, цього вистачить. А потім можна буде поступити в університет (найкраще внутрішніх справ, як Вам уже радили вище).
     
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Курси, навчання

    Все ще актуально.
    Порадьте, будь-ласка, хороші, перевірені курси по бухгалтерії.
    Розглядаю варіант приватного навчання теж (за адекватну ціну).
    Можна в пп.

    Дякую.
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    дівчата, які можете порадити цікаві курси (крім мовних і рукоділля). хочеться чимось новим цікавим зайнятись, а не знаю чим. в кого які ідеї?
     
  4. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Курси, навчання

    що якби танцями чи спортом зайнятися?
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Сиджу розстроєна, як піаніно...
    Знайшла я курси митних брокерів (декларантів) на пр.Чорновола.
    Мені радили ще при Торгово-Промисловій Палаті у Стрийському парку, але їх вже там нема. Ходила питала. Теж сказали на Чорновола їхати.
    Ну так от. Там мені розказали, що курси коштують 3300 грн (теж так нічо,пра? за півтора місяці, кожен робочий день 3 год), але! щоб у кінці курсів здати екзамен на митниці, мені має дати скерування митний брокер (діючий). Коротше, фірма якась. А-ля "по-блату"... Ну і де я таку знайду?
    Є можливість за 1500 грн "домовитись" з кимось, що мене тіпа беруть на цей період на роботу і дадуть те скерування. Це ще +1500 грн! І чось мені якось то не альо... непевно...
    Але буду мати державний сертифікат. Угу. А з ним теж не факт, що я роботу знайду.
    Мене так попитали, я розказала, чим займалась. Ну, практичне розуміння і досвід в мене-то є. А підгрунтя і папірчику - нікАкого...
    От думаю, чи плюнути на то, чи втягуватися? І, як завжди, всюди все сама... Блін... Пошук курсів - мої проблеми, пошук фірми - мої проблеми, пошук роботи - мої проблеми... І грошей, теж зараз 0, -1. Ремонт починаємо і за квартиру віддаємо.
    А чекати? Мені вже 32 роки... З кожним роком шанси про якусь перспективну і оплачувану роботу тануть...

    Дівчата, що порадите? Так мені грусно...
     
  6. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я закінчувала в "Мандрах" 2 роки тому і зараз працюю екскурсоводом. Це ліцензовані курси. Плюс їх директор також є на іспитах на гідівський бейдж у ЛОДА
     
  7. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    1С-Теллур Модуль
    2 подруги закінчили, дуже задоволені
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Шукаю курси з ландшафтного дизайну. Знайшла кілька варіантів у Львові (На Липинського і на Погулянці), але не знаю, як вибирати, за якими критеріями...
    Може, хтось відвідував такі?
    Поділіться враженнями, які викладачі, наскільки практичні знання і вміння дають?
    І чи реально потім ті знання на практиці в життя втілювати?
    Дякую.
     
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

     
  10. sogalja

    sogalja New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    цікаві курси для флористів київські флавер шоу влаштовують в кінці липня ... походу має бути цікаво!
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Перукар у Львові

     
    Останнє редагування модератором: 7 Липень 2013
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я а хочу піти на бухгалтерські курси. Можливо хтось десь ходив, може порадити? Я пару в неті надибала. Іще може хтось би також хотів хаписатись за компанію?
     
  13. nataliya

    nataliya nti

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата підкажіть будь-ласка хороші курси перукарів, може хтось відвідував та задоволений їх якістю, буду вдячна за інформацію.
     
  14. L vivJANKA

    L vivJANKA Загублений

    Відповідь: Курси, навчання

    А вам знання чи, можливо, документ просто потрібен? Курси можуть дати лише віддалене уявлення, якщо ви зовсім в своєму житті не стикались з бухгалтерією, а хочете освоїти її на практиці. Так принаймі було колись(більше десяти років назад). Не думаю, що щось глобально змінилось на даний момент. Якщо немає де паралельно попрактикуватись, то можливий варіант пустого викидання коштів. Будьте до цього готові.
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Курси, навчання

    І я.Все класно,але там тре так багато вчити, хіба сидіти і вчити, вчити, вчити.Там дуже строго, але дуже цікаво.
     
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хелп!
    Порадьте ефективні ( але недорогі) курси з вивчення польської мови з початкового рівня.
    буду дуже вдячна!
     
  17. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Порадьте хороші курси англійської мови!
     
  18. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси, навчання

    Порадьте курси "візажу для себе", плз.
     
  20. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Навчальна студія візажу, манікюру, педікюру Іванни Пиріг