Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси, навчання

    Ви там займалися? Можна враження в пп?
     
  2. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Підкажіть пліз, чи хтось знає або відвідував курси по психології у Львові.
    Можливо хтось мав досвід дистанційного навчання?
    Буду вдячна за підказку.
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Курси, навчання

    О, і мене теж таке цікавить.
     
  4. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Курси, навчання

    Можу порадити - Школа психологічного експерименту на Зеленій. Дуже доступний виклад, цікаво та захопливо, і головне - дієво. Подання матеріалу неоднобоке, кожен має змогу почерпнути щось своє, подискутувати, поставити питання і отримати відповіді чи принайнмі дізнатися в якому керунку рухатися. Надзвичайно сподобалася доступність викладу матеріалу Романом Кушніром - засновником та викладачем Школи. Це людина-позитив, з неймовірно потужною сильною енергетикою, який на основі особистого опрацювання купи матеріалу розробив цікаві курси. На окремих з них він запрошує практиків з різних психологічних напрямків.
     
  5. Elis Sunset

    Elis Sunset New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дуже хороші, професійні курси проводить Тренінг центр Вікторії Буник - Менеджер з персоналу, Адміністратор готелю, Покоївка, Адміністратор ресторану, Офіціант, Менеджер по туризму, Відкриття власної тур. фірми, Адміністратор салону краси, Бізнес-англійська та багато ін. Я в них закінчила курси "Менеджер по туризму" - враження просто суперові!! Професійно, якісно, доступно, цікаво, зручний графік і дуже щирі,приємні викладачі! Багато практики,діляться власним досвідом, показують по темі цікаві відео, є проектор, пригощають кавою,цукерками:girl_in_love:
    Після закінчення видають двомовний сертифікат, допомагають працевлаштуватись, що дуже тішить!:girl_claping: Я менше,ніж через місяць знайшла роботу, хоча до того ніякого відношення до цієї сфери не мала!
    Їхній головний офіс знаходиться на вул.Медова 1, це навпроти "Міленіуму".
    Зайдіть на їх сайт, подивіться, може якісь їхні курси і вас зацікавлять))
    http://tcvb.com.ua
     
  6. tatarunka

    tatarunka New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Шукаю хороші курси масажистів,може хто ходив порадьте.Дякую
     
  7. Elis Sunset

    Elis Sunset New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Є хороші курси в навчальному центрі "Гармонія" на Чорновола
     
  8. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хто знає ще якесь дистанційне курсове навчання, окрім ЄШКО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я останнім часом почала цікавитись жіночою психологією, ведичними знаннями, може, в когось є досвід, де можна більше почерпнути такої інформації?
     
  10. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хочу піти на курси Софтсерв в їхню академію, цікавить наскільки там жорсткий конкурс і на що треба орієнтуватись щоб таки взяли. Ну і може є якісь аналогічні платні курси, щоб давали відповідні знання. Спеціальність QA.
     
  11. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    На мою думку, вступний тест адекватний, а конкурс не жосткий. На сайті СС, на сторінці обраного курсу, викладено список тем, які будуть на вступних тестах, орієнтуватись на них. Крім цього, звернути увагу на знання англійської, стане в нагоді. Курси хороші, дають необхідну базу для старту (звичайно, обов'язкова умова для цього, таки вчитись :) )


    Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, чи навчався хтось в "Логос"?...Цікавить рівень викладання, співвідношення ціна/якість.
     
  13. Time

    Time New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Підкажіть, будь ласка, хороші бухгалтерські курси. Дякую!
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я за освітою фінансист. До декрету працювала економістом в відділенні банку. Тобто кредити, депозити, розрахунки і т.д. Хочу повернутись до своєї основної спеціальності, але крім загальних знань з ВНЗ нічого не знаю. Підкажіть якісь курси, тренінги по фінансам, після яких можна здобути необхідні знання для можливості працювати фінансистом.
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    а в мене таке питання, я на права здавала років з 5 тому, а їздити була можливість тільки коли здавала, і от тепер має таку проблему, права маю а досвіду не маю, тим більше по місту їздити, от мені тепер цікаво, скільки буде коштувати приблизно урок індивідуально з інструктором попрактикуватись? може хтось наймав для себе?
     
  16. puha

    puha New Member

    Форум жіночого підприємництва «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх»

    22-23 травня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться Форум жіночого підприємництва «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх». Протягом двох днів жінки-підприємці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань у сфері ведення бізнесу. Форум пройде за підтримки Посольства США в Україні.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, хто що може сказати про комп'ютерну академію ШАГ. Вартує туди йти вчитись за такі гроші? Чи є якась хороша альтернатива подешевше? Буду вдячна за відгуки.
     
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хтось проходив навчання на програмі General MBA у Львові? Чи відповідає їхній рівень міжнародним стандартам школи МВА?
     
  19. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Що це за "Тренінг "ВИБІР" ? Має хтось досвід?
     
  20. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Особисто не ходила, але чула від добре знайомих людей відгуки.
    Це типу тренінгу особистісного росту, де кожен наступний етап коштує дорожче за попередній. Український аналог Бізнес-Молодості, яка теж успішно викачує немалі гроші з людей і як на мою думку, є скоріше сектою, аніж тренінговою компанією.