Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я вже відписала в темі "лохотрон..."Базовий рівень (3 дні) коштує 2800 грн. Є ще два рівні. В загальному виходить до 10 тис.
     
  2. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата, підкажіть курси крою та пошиття, хочу навчитися речі шити
     
  3. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Курси, навчання

    Коли його вів засновник-Казарін, це був дійсно тренінг! А потім різними маніпуляціями правами на цей тренінг у Львові заволоділи аферисти і бездари, тому це тепер справді викачка грошей!
     
  4. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Порадьте будь ласка хороші курси для перукарів-початківців, щоб професійно навчили перукарськоі справи.
     
  5. julsmile

    julsmile New Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Дівчата,підкажіть будь-ласка хороші курси масажу.
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Хочу зареєструватися на курс ''Основи Тестування Програмного Забезпечення from QualityAssuranceGroup'' http://www.qagroup.com.ua/seminar_data.php?seminar_id=91, але так як сума оплати за курс досить висока для мене (2500грн.) цікавить наскільки хороші і потрібні знання дає цей курс? І чи реальне працевлаштування за цим напрямком після цього курсу? Можливо хтось проходив його раніше? Поділіться, будь ласка, враженнями.
     
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    QualityAssuranceGroup - я тут вивчала Бази Даних
    З недоліків: не забезпечують ноутом в порівнянні з школою LQAS
    викладач був не пунктуальний (міг запізнитися на 15-20 хв)
    з 7 уроків було 6 - теорія і 1- практика
    в загальному: сама взяла книжку і вчила з книжки з інтернету

    потім через рік пішла на базовий курс з тестування ПЗ в LQAS
    теж безліч недоліків, але тут сподобалося більше

    раджу перед тим як кудись піти самій прочитати Савіна, Канера, передивитися всі відеоуроки Портнова і вже тоді йти на якісь курси

    або вивчити всю теорію по книжках, а в QualityAssuranceGroup йти виключно на практикум (там є така можливість) і задавати всі питання які не зрозуміла сама
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Підкажіть, будь-ласка, курси або приватні уроки з РИСУНКУ.
    Для дорослих.
    Дякую :girl_tender:
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    я ходила сюди на живопис, може попитайте за рисунок..
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    а хто може порекомендувати курси по 1С8. Сьогодні переглянула, то пропозицій досить багато, але ж хочеться і якісно і не дуже дорого
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Ви знаєте, в мене знайома проходила курси по цьому ж тестуванні. Правда не в цій "школі". Але все одно всюди воно майже однакове. Дуже доречно каже мамочка, набагато краще всю теорію вивчити самій, не зубрити, а лише прочитати, потім вже і запитання підуть) Адже на курсах Вам не дадуть повністю всієї теорії. Там буде все досить скорочено. Краще вже самій, тим паче, що і коштують вони не дуже дешево. Та і все одно це викачка грошей. А так самі прочитаєте, ознайомитесь, інтернет - велика сила, тут на любі питання є відповіді)) Також я ще знаю про безкоштовні вебінари, які влаштовує одна компанія. Якщо набираєш достатню кількість балів, то є великі шанси на працевлаштування) Але так грошей мало платять в тій компанії...Один мінус. Зате необхідний досвід отримаєш) Дуже важко працевлаштуватися на тестера, тим паче без досвіду. Але якщо пощастить...)) То бути тестером дуууууже перспективно) наскільки я знаю)
     
  12. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    А можна детальніше про компанію яка влаштовує ці вебінари і як на них потрапити?
     
  13. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    При Софт Серві проходять безкоштовні курси по тестуванню ( і не тільки). Необхідні знання надають, перевірено на власному досвіді. Але самоосвіта теж відіграє важливу роль. Успіхів!
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    QATestLab назва компанії. Час від часу вони набирають групи бажаючих на безкоштовні вебінари. Потім за результатами видають сертифікати. Також після проходження у них курсів можна спробувати до них влаштуватись. Але я вже не знаю, як там воно точніше)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчата, в мене є питання! Не знаю чи в тему але, я пропрацювала рік в ІТ компанії. Випадково туди попала на один проект, так як освіта не та, але мені надзвичайно сподобалось там працювати! Але зараз, на жаль, наш проект закрили і я в пошуках нової роботи, яку б тепер хотіла отримати тільки в ІТ!)
    Хочу для початку пройти курси тестування програмного забезпечення. Тому в мене питання: Хтось чув про центр комп"ютерного навчання "ЛОГОС"? Якщо так-то яві відгуки? Боюсь витрачати гроші, якщо курси цього не варті. Дякую)
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Курси, навчання

    Із задоволенням пішла би на кулінарні курси. Хтось може щось порадити? Можливо, хтось займався на таких?
     
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Я ходила. Курс кулінарних майстер-класів. Якщо цікавить, скину лінк на їх групу в соц мережі в ПП.

    Йдіть найкраще в SoftServe Academy, можна ще Lviv QA School або Quality Assurance Group.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Курси, навчання

    Як враження? Отримали те, за чим йшли?
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Мені особисто було цікаво, багато речей дізналась. Не можу сказати, що страви там будуть доступні для всіх - деруни чи там борщ не вчать готувати, натомість фуа-гру покажуть як смажити, як пасту приготувати. На самих курсах ми не готували, були майстер-класи.
    Планую піти ще на окремі майстер-класи, які вони час від часу проводять.
     
  20. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Курси, навчання

    Цікавлять курси театрального мистецтва. Поділіться контактами, досвідом...