Курси веб-дизайну у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Wanderlust, 3 Серпень 2009.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Аргументів маса))) Наприклад,
    викладачка ходила їсти, курити під час заняття - по півгодини не було. Давала завдання, а сама своїми справами решту часу на ноуті займалася. Контрольну проводила, похапцем пишучи тести на листочках ручкою - це в "КОМПакадемії"))) Вже не кажу, що повинна була мати ГОТОВІ до пар завдання. Пояснення матеріалу: таратор протягом 5-10хв, потім - Я ж вам пояснювала!
    Викладач: заплатили за індивідуальні заняття круглу суму, він взявся, незважаючи на те, що в приймальні його запитали, а як? У вас же купа групових.
    Провів менше третини! Тобто, ніколи часу не мав. То півгодинки під час групового заняття, то 15 хв перед. Такі 15хв-півгодинні заняття рахував, як ціле 1,5годинне. А потім взагалі перестав проводити. Випадково виявилося, що з 18 (припустимо, не пам"ятаю точно) 1,5 год занять провів заледве 5.
    Ще аргументи? Я маю їх стільки, що не повірите))
     
  2. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Я вчилась в тій академії "ШАГ" років 6 назад. І бачу, що нічого і досі не змінилось. У мене аналогічні враження - нікому не порекомендую цей заклад. Даремно втрачені гроші і час.
     
  3. ogovlada

    ogovlada New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Потрібно шукати викладача з досвідом розробки WEB-сайтів, який би погодився
    займатись індивідуально. Тоді роки навчання всякої чепухи і за немалі гроші (не буду знов тикати в ту сторону) перетворяться на 15-20 цікавих занять на протязі кількох тижнів. Різниця в ціні в кілька разів у меншу сторону.
     
  4. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Студенти Шагу перемогли у Imagine Cup 2012 в Сіднеї - найпрестижнішому програмерському конкурсі в світі. На їхній втілення винахіду Microsoft виділила величезний грант.
    Це мабуть вони тому перемогли, що в Академії погано навчають???

    Може варта шукати причини в собі? Може наполегливості в навчанні не вистачає.

    Ті, хто хотіли вчитись, сьогодні працюють в провідних компаніях світу.
     
  5. ogovlada

    ogovlada New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Цитую (http://www.osvita.org.ua/news/65183.html) 10 липня українська команда вперше виграла один з найпрестижніших конкурсів IT сфери – міжнародний конкурс Microsoft Imagine Cup, у найскладнішій категорії "дизайн програмного забезпечення" (Software Design). Валерій Ясаков, Антон Пастерніков, Антон Степанов, Максим Осика – студенти Комп'ютерної Академії "Шаг" – команда quadSquad з Донецька, святкують свою переконливу перемогу... Уважно прочитали? Команда з Донецька. А у Львові викладають може викладачі з Донецька або з Одеси? У Львівській філії добре вчать системне адміністрування, а інше...
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Справді. Університет Франка закінчили. 2 рази:girl_bye: А от на Шаг наполегливості не вистачило.
     
  7. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    скажу вам таке: якщо хочете дійсно чогось навчитися не шкодуйте грошей і йдйть на індивідуальні курси...це може бути і Шаг або шось інше.Я ходила в Шаг один рік ,займались в групі..мені не сподобалось...деякі викладачі просто інколи кричали і не хотіли пояснювати ,якшо ти чогось не зрозумів.:girl_devil: .Тому я тільки за індивідуальні курси...більше толку буде..так і дорого в Шагу до речі(
    мені він так собі...6 з 10 балів ставлю йому.
     
  8. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Чоловік закінчував курси академії ШАГ, але не по веб-дизайну а по програмуванню, заплатили 5 тис.грн за 1,5 міс - сказати що задоволені, то ні:girl_nea:: оскільки він тільки підвищував кваліфікацію то трішки помогли, але я б не рекомендувала - викинуті гроші, в нашому випадку були потрібні, щоб добре розбиратися в кодах програмування, а щодо веб-дизайну то в неті маса відео-уроків дуже толкових, головне бажання і ціль!:girl_yes2:
     
  9. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Я вчилась веб-дизайну вдома, за допомогою великої кількості літератури, і відеоуроків. Безплатно і ефективно)) Кому потрібно можу скинути всі матеріали що я назбирала в тій галузі..(книжки, корисні сайти з різними дрібничками, блогами по веб-дизайну і т.д..)
     
  10. Aninila

    Aninila New Member

    Доброго дня! Скиньте мені, будь-ласка! Буду вдячна!