Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    З моєї групи так само. Теорію здали, але от водіння..з 6-7чол. здав лише 1. Ті, кого завалили на водінні "мусили" (звичайно, по бажанню) давати той самий хабар. Рік тому то було 90-95 доларів.
    Дорогуваті зара виходять права. Якщо порахувати, то 1500 курси + 600 грн (практичні з інструктором 20 занять по 30 грн) + 550 в касу МРЕВ = 2650 грн і, якщо сам здавати не збираєшся, то ще плюс близько 800 грн. Тобто десь 3500 грн. Навіть і не знаєш, що краще. Походити на індивідуальне водіння і потім, щоб інструктор тобі "купив" за 2000-2500 права, чи ходити на курси, все таки теорія потрібна . Хоча так вважає не кожен, і не кожен бажає тратити свій час на 3 год в день на теорію протягом 2 міс. Але ця тема тут вже обговорювалася, не буду повторюватися
     
  2. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Курси водіїв

     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    От якраз з цим на курсах, куди я пішла (на С.Бандери) дуже мені повезло. Викладач викладає дуже цікаво (як на мене викладається на всі 100:wacko:, до кожного пункту правил розмальовує різні ситуації, це все розмальовує на дошці. І 2,5 години заняття, особисто для мене, проходять як півгодини.
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Курси водіїв

    О, мамма мія! Нині був перший урок з водіння... Дівчата, як ви встигаєте дивитись за тим всім в автомобілі???:girl_in_dreams: трохи страшно, але ж не святі горшки ліпили, пра?:girl_crazy: інструктор каже, головне розслабитись і не панікувати... гг легко йому казати, він все знає
     
  5. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Нас також в середу будуть розподіляти між інструкторами і можемо приступати до водіння ... щось вже починає ставати страшно :girl_blush2:
    Дівчата, а може все ж таки хтось ходив на курси водіння в "Третій такт" на Ст.Бандери і може порадити до якого то краще інструктора записуватись :girl_in_dreams:
     
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Правильно каже!Мені теж спочатку було страшно.але нічого.Мені взагалі перший раз зразу по Львову дали їхати:girl_crazy:А зараз все нормально,хіба на кольці іноді страшно(якийсь в мене страх перед ними)
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    а я вже 3 рази їздила, страшно було до того як сісти в машину, бо думала що це неймовірно важко, а вже після першого заняття зрозуміла, що це не так важко, головне уважність. Поки мені дуже подобається і інструктор хороший, не кричить, таке враження що навіть не вміє, може тільки зауваження зробити, що зашвидко зчеплення кинула. і на теорію із задоволенням ходжу, бо дуже цікаво розказують, так що запам"ятовується.
     
  8. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А хто проходив курси в автошколі за Податковою? Розкажіть чи якісно викладають і т.д.? Дякую
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Курси водіїв

    Сьогодні їздила!!!! який то неймовірний кайф!!!!!! 1,5 години по Львову... дякую Богові за такого чудесного інструктора!
     
  10. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    я там вчилась в 2007. теорію читав хлопчина молодий. викладав нормально, розібрали абсолютно всі пункти правил. в кінці правда внутрішні тести були якісь "ліві" - не та версія, що в ДАІ, але думаю це не важливо, та й може до зараз вже змінили.

    з водіння - я б поставила 6 з 10. відкатали майже всі заняття, але машинка мені попалась така, що передачі треба було двома руками переключати (ну чи то я така слабосила), задню взагалі не могла втикнути сама :) хоча, зато потім на нормальному авто їздилось легше. а потім купила з автоматичною коробкою, і вже не згадую за це зовсім. але вже й не бачила давно тої машини з курсів, мож списали накінець :) інструктор в принципі нормальний - ніяких криків чи ше чогось такого, але й нічого екстра-корисного (з позиції нинішнього досвіду), відкатали години та й усе. в центр не їздили ні разу з ним; всякі премудрості типу заїзду задом "в гараж", паралельна парковка і т.д. не вчились, раз лишив мене на площадці, то я собі пробувала сама (він якісь документи пішов оформлювати).

    а загалом, напевне як і всюди: якщо хочете навчитись, то основи ви на курсах вивчите. щоб справді знати правила - треба буде і самостійно читати, і собі малювати схемки, і комп'ютерні тести проходити. а щоб їздити нормально - треба буде їздити, тут ледь не щодня якісь нові нюанси виявляються.
     
  11. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Записалась я на курси за Податковою, з понеділка початок. Щось чим ближче "час Х", трохи страшнувато, але я думаю то перейде. Лектор Курило Андріан Миронович. У когось він був?
    І ще питаннячко: направили до психіатра, нарколога і на водійську комісію на Чорновола або на Замарстинівську. Що порадите? Надовго з роботи відпрошуватись? Скільки їх послуги зараз коштують? Дякую
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  12. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Курси водіїв

    Псих диспансер - 38 грн (сегодня платишь - завтра забираешь)
    Нарко диспансер - 60 грн(так же)
    Общая комиссия 100 грн (надо приезжать утром рано,сдавать анализы крови и мочу с собой + докторов обойти,но это быстро,если нет очереди)
     
  13. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    капець, і я думаю на курси записатись. але боюсь.не уявляю себе за кермом і все. Може пройде з часом ? як кажете???
     
  14. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    ех, дівчата! а я дізналась все про курси, ...з початку квітня початок. певно буду записуватись!!!)))
    в мене ніхто не вірить, і це ще більше вселяє в мені впевненості, що я все-таки навчусь їздити!!!) і покажу *де раки зимують*:girl_blum:
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    зараз такі ціни? Знаєте тих хто за такі гроші зробить? без багінини по комісіям? Порадьте в ПП, бо мені на днях озвучили сумму 3800 - і це не виходячи з дому. Це конєчно зручно, але трохи дорогувато.
     
  16. true

    true New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Мені теж таку ціну сказали. Це повністю курси з правами без екзамену.
     
  17. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Як на мене, то все-таки краще на ті курси походити. І правила дорожнього руху гарно в голову вкладаються, і з інструктором повчитись їздити корисно.
    Ну хіба хтось вже добре їздить, то це дійсно без потреби. Але мене дивують люди, які жодного разу за кермом не сиділи, купують собі права, а потім ще окремо наймають інструктора (це в кращому випадку), а в гіршому - одразу як герої виїжджають на дороги, ані не знаючи правил, ані не вміючи їздити.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    ну вот я так буду, правда я за рульом їздила - ну але справжньою їздою то було важко назвати.
    В силу багатьох причин права зроблю навіть для того щоб собі лежали і по ним стаж йшов. Щодо вміння водити - то мені особисто вигідніше і зручніше наймати приватно інструктора в ті години і на час який який я матиму, ніж підлаштовуватись під терміни навчання на курсах, під інших учнів групи і т.д.
    Ну і полюбому чоловік мені машину не довірить і за руль не пустить поки не впевниться що може це зробити.
     
  19. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Курси водіїв

    сам екзамен 950 грн, і більше.
    Але якщо знаєте правила і впевнено їздите - то можна пробувати без грошей.
    Я комп екзамен здала, а водіння ні - тому 250 грн довелося платити (це пів року тому, у вересні)
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Дівчата, хто має тел. інструктора з водіння, порадьте будь ласка в ПП.

    Треба інструктора толкового, спокійного, врівноваженого. Бажано з більш-меньш нормальною машиною.
    Бо по вашому магазину невідомо що попадеться. Шкода час втрачати і гроші.