Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    А як це можливо, підскажіть, будь ласка, без вміння водити...
     
  2. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Для того, щоб отримати посвідчення не достатньо вміти водити. Ще потрібно пройти навчання в курсовому комбінаті. Тільки після того можна йти здавати іспит - теорію, а потім практику. Ще років десять тому можна було здавати екстерном, а зараз - тільки з доідкою, що ви пройшли навчання в курсовому комбінаті. Але я чула, що зараз готується закон, коли вже можна буде теорію вчити самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  3. Holly

    Holly Moderator

    Менше місяця як отримала права. В шоці від цін. Бо я за курси заплатила 1700+на кожне водіння 100грн.
     
  4. Можу порадити курси на Ліській, 16 що за Скринею, на Привокзальній. Не пожалкуєте. Курси називаються -"НОВА АВТОШКОЛА". є їхній сайт. Шукайте в гуглі. І перерву робити там можна. Зателефонуйте їм і дівчинка вам там все пояснить.
     
  5. pharmac

    pharmac Well-Known Member

  6. Коли я навчалася то було 2000 грн. А зараз не знаю. Ціни сильно піднялись по всіх школах. Ми тоді не платили окремо за бензин, масло і ще кучу всього. Вони у 2000 грн рахували ВСЕ РАЗОМ. І не було ніякої мороки. Подруга навчалася у іншій школі так говорила що то заплати за теорію, то за бензин, то за інструктора, то масло їм купи. Мене Бог милував :) Платили ми не всю суму одразу, а частинами. Як зараз - не знаю. Позвоніть їм - а там вирішите куди піти навчатися. тільки рекомендую Вам одразу запитати про відпустку.
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Мені сподобалось в школі Реги. Була на кількох заняттях тільки, потім не мала можливості ходити.
    Але хлопці такі спокійні, уважні, щось не доганяєш то пояснить кілька разів, покаже, без нервів, і територія там класна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Katee

    Katee Active Member

    Я теж записалась в чергу до Реги. Була на пробному занятті в Назара. Дуже він мені сподобався, сподіваюсь, мене вчити саме він буде. Мені сподобалось, як пояснює - після досвіду водіння з інструктором з звичайної школи, особливо цінуєш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Зараз ціна вже 5000 грн. Я ще платила 3500 грн.
     
  10. Ого. А це з бензином? чи ні?
     
  11. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Так, це з бензином.
     
  12. якщо і 5000 то все одно вигідніше виходить чим в інших школах.
     
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Практично на одне: автошкола на личаківській - 3500 теорія, +17 год. (можна менше) водіння, по 100 грн.
     
  14. Уже дорожче на 200 грн. А ще почнуть розказувати що ви не вмієте їздити і 17 годин для вас мало і потрібно брати іще практичні, а потом масло їм купи. Ось і виходить.
     
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ну, не знаю. Вам мабуть видніше. Але, я недавно закінчила ті курси. Так, від'їздила 16 год, жодного разу ніхто не заїкнувся за додаткові години. По розмовах дівчат, які зі мною навчались, також ніхто про додаткові години не говорив.
    Про купівлю масла, навіть мови не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Аналогічно, навки, всі дівчата що в нас в групі були ще просили щоб з ними поїздили - хто 16 годин відїздив, хто більше - всім говорили що вам досить, немає часу і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. VictoriaLi

    VictoriaLi New Member

    Ще маєте цей курс? Я би відкупила!
     
  18. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Ви подзвоніть в Регу, ми купляли шефу сертифікат, він його активував через рік, і ніяких проблем не було може просто попередьте. Мені здається вони дуже лояльно до клієнтів ставляться - я коли за курси оплачувала, заплатила по тій ціні що на сайті, а мені потім дівчика передзвонила, сказала що в них ціна фіксується на момент запису, і що можуть або мені повернути решту, або я можу на 1,5 год. більше відїздити.
     
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дівчата, розраховую на пораду. Закінчила автошколу, отримала права. Правила вчила, тести здала сама (правда, з другої спроби), все водіння сумлінно їздила, але все одно практичні навички в мене... ну, поганенькі. Машини своєї не маю і наразі не заповідається. Знайомий пропонує далі потихеньку тренуватися на його авто, але я боюся. Начиталася про Школу Реги і маю бажання піти вдосконалюватись, але чи варто робити це зараз і на їх авто? Чи позичати в знайомого і проходити навчання на ній? Чи взагалі відкласти це до купівлі своєї машини (але хз коли це буде)? Відкладати не дуже хочеться, бо боюсь, що все позабуваю. Чи піти просто в Школу Реги і там радитись з ними, як вчинити? Словом, каша в мене в голові.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Cybulynka, поки не купите своєї машини, я не бачу змісту вчитись. Для того, щоб мати добрі навики, треба практикуватись постійно. Навіть якщо Ви зараз добре навчитесь зі знайомим чи в Реги. Через пів року- рік перерви треба буде вчитись знову.
    Це з власного досвіду. Моєму посвідченню водія 12 років. Теж сама відівчилась на курсах, сама здала в ДАІ. Досить впевнено їздила. Потім не було своєї машини, брала іноді в тата, в дядька, але чим далі, тим важче давалась така періодична їзда. Потім геть закинула. Коли купила свою машину - знов їздила з приватним інструктором. Трохи покаталась і знову закинула через ряд причин. От пів року тому вирішила знову почати їздити. Від'їздила з інструктором з Реги на своїй машині. І тепер намагаюсь якомога частіше сідати за кермо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1